Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

a pa je zlo hudo poškodvan cilindr :o

0,1 mm na globok. :(

bom dal kr vecji bat not (54,5 mm).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je skodliv za masino ce nowmu motorju mal prevec gas pogledas... u prirocniku pise tm do 6k obratow <_< . No ja ucash (prbl. 1X na 1km grem mal cez 1-2k ). a se bl splaca 6k vozt al ni take skode ce ga ene 8k gdaj navejs k je se neulaufan k so eni rekl da je dobr ce ga kdaj mal cez 6k navijes pol pa koj spustis. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je skodliv za masino ce nowmu motorju mal prevec gas pogledas... u prirocniku pise tm do 6k obratow <_< . No ja ucash (prbl. 1X na 1km grem mal cez 1-2k ). a se bl splaca 6k vozt al ni take skode ce ga ene 8k gdaj navejs k je se neulaufan k so eni rekl da je dobr ce ga kdaj mal cez 6k navijes pol pa koj spustis. :D

prvih 200 km se voz cist na izi, ne cez 6000 rpm, pol, naslednjih 200, 300 km pa ga loh ze pocas zacnes postopoma bol obremenjevat (sam ne skoz gas do daske!!). to mislim d ga za kakih 50 metrov naspanas, pa naslednjih par kilometrov na izi naprej. se tud mazanje izboljsa, ce drzis vec gasa. tak js delam, do zdej je blo se vse ql.

gas gas, ce se ti masina sam na cajte ne zbudi dobr, poskusi ocistit ventil v izpuhu (RAVE)! ce mas elektronskega, preveri akumulator!

sn js mel iste probleme (crknjen akku), zdej sm pa kr servomotor odklopu, pa ventil zahaklu, tk d je zdej do konca odprt... ;) :rolleyes: odzivnost 10x boljsa, prej sn mogu cakat kako sekundo d mi ga je odprl - pri prehitevanju totalno neuporabno, ta cas sn js ze mimo! zdej pa sam saltas nizje, gas do daske, pa si mim v sekundi dvajst! no, to je blo preden mi je ribnu... :angry:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je skodliv za masino ce nowmu motorju mal prevec gas pogledas... u prirocniku pise tm do 6k obratow <_< . No ja ucash (prbl. 1X na 1km grem mal cez 1-2k ). a se bl splaca 6k vozt al ni take skode ce ga ene 8k gdaj navejs k je se neulaufan k so eni rekl da je dobr ce ga kdaj mal cez 6k navijes pol pa koj spustis. :D

prvih 200 km se voz cist na izi, ne cez 6000 rpm, pol, naslednjih 200, 300 km pa ga loh ze pocas zacnes postopoma bol obremenjevat (sam ne skoz gas do daske!!). to mislim d ga za kakih 50 metrov naspanas, pa naslednjih par kilometrov na izi naprej. se tud mazanje izboljsa, ce drzis vec gasa. tak js delam, do zdej je blo se vse ql.

gas gas, ce se ti masina sam na cajte ne zbudi dobr, poskusi ocistit ventil v izpuhu (RAVE)! ce mas elektronskega, preveri akumulator!

sn js mel iste probleme (crknjen akku), zdej sm pa kr servomotor odklopu, pa ventil zahaklu, tk d je zdej do konca odprt... ;) :rolleyes: odzivnost 10x boljsa, prej sn mogu cakat kako sekundo d mi ga je odprl - pri prehitevanju totalno neuporabno, ta cas sn js ze mimo! zdej pa sam saltas nizje, gas do daske, pa si mim v sekundi dvajst! no, to je blo preden mi je ribnu... :angry:

Bom probal to nardit!! hvala! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am... ...kok js vidm je tole DTjka... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično vidš... to je DT , moja DT. Malo sm jo oskubil za jutrišnji dan na kros progi. :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično vidš... to je DT , moja DT. Malo sm jo oskubil za jutrišnji dan na kros progi. :D :P

Excel feltne gor dej če greš na kros progo drgač ti jh bo pr večmu skoku sam stisnvo!! :D Drgač je pa lep motorček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično vidš... to je DT , moja DT. Malo sm jo oskubil za jutrišnji dan na kros progi. :D  :P

Excel feltne gor dej če greš na kros progo drgač ti jh bo pr večmu skoku sam stisnvo!! :D Drgač je pa lep motorček

ti že veš koko se je vozt če ti prva feltna kr opleta an :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj motor ma že ful skokv za sabo pa se še kar uredu drži. tok tok :rolleyes: B) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res zgleda brez strehce 7895959596597658768x bols ko z njo!! hehe, ce bi mel DTjko bi sam luc pa tablco zadej nalimu cimbl visok pod blatnik, pa bi blo kao hard endura...! ;) :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa ni všeč tole , sploh pa ne tablca. Sam žmiguci so pa hudiiiiii B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, nase tablce bi full divje izgledale, obrezane pa se tok bol!! ;)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

luč je pa original samo bolj notr je pomaknjena :)

Pa še res je :lol: men je pa taka tanka zgledala ker je pod strehco :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enduro motorji so trpežni , močni in poceni za vzdrežvanje (razne plastike k se ne sekiraš) B) :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važn da jest lahko zej z DT-jko pridem po približno 70% vsega kopnega za cestno bi pa lah sam ene 2% al kok je že sveta pokritga z cestam B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!