Skoči na vsebino

Aprilia RSV Mille


CAPIROMZY

Priporočene objave

Not je pa ta EPROM. Sigiurno naknadno not dan pa pojma nimam kaj to je...Zoku bom moral kak pir ali dva al tri častit, da ugotovi...:winkiss:

 

 

20181209_125721[1].jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A63 je original EPROM za RSV med '99 in 2000, torej small valved engine. Prve RSV ('98-99) so imele "sport 854" EPROM, kasnejse ('99-2000) A63, se kasnejse, tiste s prenovljenim motorjem pa RP58. ;)

Je pa tale EPROM de-restrictable, torej ce cviknes pin 16, ga imas v "map 2" nacinu, ki je namenjen uporabi sportnega izpuha. ;) Ceprav sveto verjamem, da je bilo za to ze nekoc poskrbljeno. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sem dopolnil 4 leta abstinence od alkota... :jezik:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo rabi nalepko za mille R imam eno viška.

kontakt samo preko maila, ker foruma več ne gledam: tadej.grahek@gmail.com

IMG_20181225_115503.jpg

Popravljeno . Popravil Spider™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Evo, spet problem :( Po cca 8000km mi je spet shodil stator :( Sicer je to nekak dost pogosta težava pri teh modelih, samo sem vseeno računal, da sem rešil težavo s pregrevanjem statorja z novim reglerjem (serijska vezava) in oil cooling kitom od T12. Je pa res, da nisem kupil statorja od Ricks motorsporta (sem pa kupil nekega "nemškega" z istimi karakteristikami). Sam itak ne morš vedit, kdaj kdo samo prepakira kitajski proizvod v svojo škatlico. 

No uglavnem, sedaj se morm malce poglobit v zadevo in se malce pozanimat, če že na kak drug način rešujejo to težavo. Al naj kupim stator od Ricks-a, al naj se malce pozanimam če jih tudi pri nas kdo (kvalitetno) previja. Nazadnje si mi previjanje odsvetovali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da bo najboljš tud akumulator menjat. Trenutni vprašanje, kolk je že star. Sej kakšne so izkušnje , je yuasa še vedno zakon, al je isti drek, če uzamem npr Varto??

 

@lucky323 - Jaz sem takrat uzel tegale od Sper-a (http://www.regler.sper.hr/sp_trofazni_regler.htm). Prišel me je okol 100€. Drugače pa na AF1 forumu berem, da dajejo reglerje od suzukija vstorma 1000 reglerje na aprilije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal me bega tole okol akumulatorja. Tovarniška je baje yuasa YTX12-BS, potem priporočajo YTX14-BS zaradi večjega zagonskega toka. Sam me pa malce bega, ker je 14BS za 15mm višji in ne vem, kako bi šlo s prostorom. Potem imamo pa še TTZ14S-BS, ki pa pa priporoča Griff - https://www.apriliaperformance.co.uk/yuasa-battery-yuasa-ttz14s-vtwin-models-all-rsv-tu.html

 

A je sploh še Yuasa pojem, kar se akumulatorjev tiče, al so že druge firme enakovredne oz boljše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, ProdriveR said:

Yuasa pojem, kar se akumulatorjev tiče, al so že druge firme enakovredne oz boljše?

Meni ni slaba. Ytx14 je v mojem capotu najman cetrto sezono. 16-19.  Zaenkat...pali ko patron. Ne vem ce jo bi sploh menjal.  Na vtr1000 mi je delala tri sezone, 15-17 pol je bil karmbol. Kitajc se je samoubil po treh mesecih. Edin k mi pride na misel za menjavo je Fiamm. Baje ima neko serijo black line, z vecjim zagonskim tokom.....ampak ne vem s prve roke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, ProdriveR pravi:

Kdaj pa je to kmalu? :) kje si pa naročil? A nisi ti tud pred nedavnim menjal?? 

Ja pomojem enkrat naslednji teden,kupil preko af1.

Ja menjal sem na prejšnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@lucky323 - Dej, če lahko pogrešaš en stator, bi ga jaz (od)kupil? :)

@Lipstick - ma ja, sam pol še en kup stvari potegne za sabo in mislim, da ni vredno. Bom probu še z rick's-ovim statorjem, pa upal na najboljš.

 

Najbolj sem jezen, ker ne vem, če sem naredu 400km od servisa :( 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, ProdriveR said:

@lucky323 - Dej, če lahko pogrešaš en stator, bi ga jaz (od)kupil? :)

@Lipstick - ma ja, sam pol še en kup stvari potegne za sabo in mislim, da ni vredno. Bom probu še z rick's-ovim statorjem, pa upal na najboljš.

 

Najbolj sem jezen, ker ne vem, če sem naredu 400km od servisa :(

 

Kaj pa ? Starga odšavfaš, novga pršravfaš in gotovo. Če misliš na dodaten zunanji polnilc, ga ne rabiš, v sili fura tudi na navadnga ( edini pogoj, da ne polni z več kot 15V ), samo med polnjenjem  rabi mal nadzora, ni dobr prkjučt pa zgint .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni še ena druga fora okol polnjenja? Si morm še mal prebrat očitno. Čeprav imam trenutno še menjavo statorja na grbi, pa se mi res ne da doma šravfat še 1x. S kombijem pa ne mislim motorja na servis vozit. Drgač sem pa vidu, da je yuasin akumulator ytx14-bs v velogu 71€, kar se mi zdi dost ok.

Popravljeno . Popravil ProdriveR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!