Skoči na vsebino

Aprilia RSV Mille


CAPIROMZY

Priporočene objave

Za na cesto ali za na stezo?

Bi te lahko prosil, ce izmeris dolzino zadnje nihajke od vpetja do osi kolesa (center-center)? Vidim, da se ta nihajka pogosto vgrajuje v Falca, pa me zanima kaj se zgodi z medosno razdaljo... ...ce se za kaksnih 10, 20 mm skrajsa, bi tudi jaz premislil o menjavi... :)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo, se eno vprasanje... na rsv 2006 mi je shodil stator... kaj predlagate? Novega ali kaksno kopijo? Obnovljeni me ne zanimajo... Kaksne izkusnje? Kaksen strosek? Hvala&lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga kupil preko ebay-a, prišel me je malce čez 100€. Zamenjaš ga lahko sam,ker niti ni tak problem. Tako, niti ni tolk velik strošek. Je pa priporočljivo,da bi menju še regler.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah men se zdi,da je najbolj preverjena aftermarket varjanta od rick's motorsport (af1).Ostali so več al manj vsi kitajski.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo, dans mi je spet pokazala mal "italjanske duše", mamo ji...  Skratka po tistmu, ko jo en mesec nisem mel cajta nikamor peljat, sem ji dans častu furo do kozine, na eno hitro kavo, pa dam. No, vse je blo fajn do postojne, kjer sem se ustavil na bencinski, da še ona neki spije. Tam pa lepo dam kontakt, si dam gor rokavice ko vidim, da ni na armaturki nič, nul, nada... Okej, vzamem kontakt in ponovim vajo. V drugo celo vse lepo zašpila, lučke posvetjo. Hočem zaverglat, pa starter lepo vrti, sam nč od nje :( Še dobr, da sem mel skoz čelado na glavi, da ni folk vidu kdo si bruko dela :) No, pol mi useen po ene treh, štirih poiskusih uspe zalavfat in sem jo sam še dam pelju, da si neb še kej zmislila. 

Zdej pa vprašanje za vas stručkote, kaj bi lahk blo? Glede na to, da se v prvo tud armaturka ni prižgala, bi lahk bil kje kak slab konektor? Verglala je lepo, tko da mislim, da je z akumulatorjem in napajanjem vse ok. Malce sem posumil immobiliser, sam pol bi mi najbrž ključek utripal. Pa preveril sem, če je kak EFI code zapisan, pa ni (oz je) 0. Zdej pa bod pameten :)  Mogoče sm jo prepočas vozu?? :?:hmm: Al pa ni navajena frišnega bencina :D 

 

Popravljeno . Popravil ProdriveR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri letnik imas? Modeli do 2004 (Bombardier/NipponDenso ECU) nimajo imobilajzerja, kasnejsi pa ga imajo.

Glede na to, da ni bilo niti kancka zivljenja, bi bila najprej za preveriti kontaktna kljucavnica.

Edit: vidim, da imas gen.2: KLJIK

Kljucavnica je komponenta st. 11.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za shemo. Danes sem malce pregledal varovalke, če bi bila kakšna iztaknjena al neki, pa je vidit use ok. Pol sem šel pa en krog naokol, pa je tud use štimal/delal b.p.  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 1 uro, monst3r pravi:

 

Zdravo, katero razmerje zobnikov priporocate pri menjavi ketne na rsv 1000r, 2006 letnik?

15/43

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, monst3r pravi:

Hvala.

Kaksno je pa je serijsko razmerje?

16/42

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo, moja je bla spet u shoppingu (plaču sm pa jest) :)   Uglavnem, dobila je vse nove tekočine (motorno olje, zavorno spredaj/zadaj, sklopke) oljni filter, zavorne pliščice spredaj/zadaj, novo verigo z zobniki, tko da bi mogl bit zdej za neki časa B) 

Sva pa v soboto obrnila 25000km, oz skupaj sva jih prevozila 7000km. Letos zaenkrat samo 2000 (več žal ni časa).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Naj predstavim novo pridobitev, ki  me bo zaposlila preko zime...RSV MILLE serija ME letnik 2000. Zadnja registracija 2009, pol se je več ali manj "valjala" pod nadstreški...Se vidi po količini prahu in ptičjih kakcih....Načeloma je konpletna.  Sprobal z dobrim aku in armatura oživi in motor vergla. Vžge pa ne , ker je zgleda, da je bencinska pumpa fuč. Direktno zvezana ne dela. Rezervar je znotraj totalka rjast in je rjavina verjetno uničila pumpico....Ključi so zgubljeni in bo treba zamenjati vse ključavnice. Pa ročke za sklopko in sprednjo zavoro je zgleda nekdo skrajšal s fleksarco...Gor je bil LeoVince, ki sem ga sem na nataknil na TUONO in se prav lepo dere ...Tolk za zdaj...:)

 

 

 

20181118_142133.thumb.jpg.8a97e4a363e6568877b4698fb5b4b7fb.jpg20181118_142156.thumb.jpg.1b6b91993e55b66d17c03cf0fab70be5.jpg

20181118_142142.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj takega bi jaz rabil za track bike :D Pa mislim, da me zena zabije do nafte globoko ce se eno zverino privlecem k bajti... :(

Ce bos rabil sportni EPROM me pa le kontaktiraj! ;)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, marincspeedshop pravi:

Ce bos rabil imam pomoje jaz kljucavnico z kljucem. Rja v tanku je pa frka...

Ok, se slišiva :)

 

pred 20 minutami, Zok pravi:

Nekaj takega bi jaz rabil za track bike :D Pa mislim, da me zena zabije do nafte globoko ce se eno zverino privlecem k bajti... :(

Ce bos rabil sportni EPROM me pa le kontaktiraj! ;)

Saj ravno to sem mislil, da bo track bike ...Žena pa še ne ve, da je pri hiši ;)...pa še nekaj časa ne bo vedla, ker je to že četrta aprilia pr bajti in je že alergična na znamko... ji ne znam pojasnit, da kej druzga ne znam gledat...:D. Za EPROM se čujeva :OK:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, hy650 said:

Pa ročke za sklopko in sprednjo zavoro je zgleda nekdo skrajšal s fleksarco..

 

Mozno da so revo prekucnli, in so pocle na mestu za to namenjenem. Pol pa s fleksom pobruseno. :headbang: redneck varjanta. Upam de dobro uspe. 

 

 

C4354708-1949-4988-99CE-8F08E7BEF343.jpeg

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!