Skoči na vsebino

Aprilia RSV Mille


CAPIROMZY

Priporočene objave

a tebe sm srečal enkrat na vrhniki u semaforju.

Sm te imel u sumu ker sem bral da ti je milka olje žgala- in si prodal. Si jo mogu res terat, men ga je komaj omembe vredno popila-za RSV. Zdej ma okrog 35k km in laufa kot urca nekje, nekomu. Upam da bo še dolgo

Povej ali si v prevoženih 16k km menjal verigo ali je original zdržala cca 28k km?

Hmmm potem sva verjetno midva tvojo enkrat gledala na MOL-u v Logatcu, ko sva se zmenila za ogled....

Ta rdeča mi je bila res ušeč in mi je bilo zelo žal da takrat nisem mogel kupit - sem imel takrat še XT660R na servisu - tako da ga tud prodat nisem mogel...

Lp Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm potem sva verjetno midva tvojo enkrat gledala na MOL-u v Logatcu, ko sva se zmenila za ogled....

Ta rdeča mi je bila res ušeč in mi je bilo zelo žal da takrat nisem mogel kupit - sem imel takrat še XT660R na servisu - tako da ga tud prodat nisem mogel...

Lp Rok

Če misliš mene potem ne bo držalo. Mogoče ti jo je ponujal moj kolega kateremu sem jo prodal. Lahko ti je žal :naughty: .

@P182 povej koliko je okvirno stal komplet leo vince z eprom. Sem se zanimal za ceno, vendar ga takrat niso več prodajali 2v2. Glas pa ima :worship:. Jaz sem ji dodatno dal homemade db kilerje in vgraviral fake atest na rore, ker se je takrat začelo zaostrovati z hrupom. Sicer me res niso nikol ustavli, mogoče bi kaj pomagalo.

Predstavljajte si jo v družbi ducatija SS 900 z starejšim odprtim 2v2 akrapotom. Ko sva s kolegom šla na furo je vse zijalo :whistle:

A tudi drugim lastnikom poka steklo prednje luči? Menda je dokaj pogost pojav...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa je bil tvoj kolega, je tudi sam rekel da ga je kupil od kolega in da bi rad imel nekaj šohnejšega - in da zaradi tega prodaja...

Sem pa videl to aprilio tam nekje marca, aprila ko se je dec peljal proti morju...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@P182 povej koliko je okvirno stal komplet leo vince z eprom. Sem se zanimal za ceno, vendar ga takrat niso več prodajali 2v2. Glas pa ima :worship:. Jaz sem ji dodatno dal homemade db kilerje in vgraviral fake atest na rore, ker se je takrat začelo zaostrovati z hrupom. Sicer me res niso nikol ustavli, mogoče bi kaj pomagalo.

Predstavljajte si jo v družbi ducatija SS 900 z starejšim odprtim 2v2 akrapotom. Ko sva s kolegom šla na furo je vse zijalo :whistle:

A tudi drugim lastnikom poka steklo prednje luči? Menda je dokaj pogost pojav...

lp

Za ceno kompletov nebi vedel, ker so bili že gor ko sem ga kupil. Zvok je bil pa res nenormalen :grim

Jaz sem imel zaradi zvoka redna srečanja s policaji, nazadnje mi je postonjski policaj postavil ultimat: naslednjič

ko se srečava naj bodo izpuhi homologirani ali pa boš šel domov peš :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tudi drugim lastnikom poka steklo prednje luči? Menda je dokaj pogost pojav...

lp

Jp, se mi dogaja/se mi je zgodilo, pogost pojav :doze: , hmmm :hmm: to ne bi vedel, ker sem sam izvedel da sem do sedaj prvi ti pa drugi,

je pa res da se mi je to zgodilo ravno 2 meseca po izteku garancije :slap: .

BTW: kje si imel načrt kupovati lampo?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: kje si imel načrt kupovati lampo?

lp

V to smer nisem nikoli razmišljal :D . Če bi mi takrat razpadla bi verjetno vzel novo, na tehničnem itak ni nkol težil.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš mene potem ne bo držalo. Mogoče ti jo je ponujal moj kolega kateremu sem jo prodal. Lahko ti je žal :naughty: .

@P182 povej koliko je okvirno stal komplet leo vince z eprom. Sem se zanimal za ceno, vendar ga takrat niso več prodajali 2v2. Glas pa ima :worship:. Jaz sem ji dodatno dal homemade db kilerje in vgraviral fake atest na rore, ker se je takrat začelo zaostrovati z hrupom. Sicer me res niso nikol ustavli, mogoče bi kaj pomagalo.

Predstavljajte si jo v družbi ducatija SS 900 z starejšim odprtim 2v2 akrapotom. Ko sva s kolegom šla na furo je vse zijalo :whistle:

A tudi drugim lastnikom poka steklo prednje luči? Menda je dokaj pogost pojav...

lp

Ja,jaz mam ze dve mali razpoki na steklu prednje luci...nisem vedel da je očitno to serijska napaka :unsure:

...sej me ne moti toliko, sam ko prodajaš je vsaka praska "indic" kot da je motor bil razsut..

pa ze tko se te RSV -ke tezko prodajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je komu znano če se v sloveniji kje nahaja kakšna Aprilia mille SP...

Vem da imajo pri autocommercu NERO za SP pa me res zanima če je kje katera...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pa zadnjič eno zasledil na ebaju za 16.000 eur

sem jo tudi jaz zasledil.Čudi me samo to, ker nima OZ feltn - so mogoče tiste feltne s kake drugega materiala? Oblika je ista kot pri mojih...

Drugače mora biti pa to prava hudobija glede nato koliko konj ima - ter možnost nastavljanja pozicije agregata...Ni da ni ane.

Menda naj bi bila to zelo taprava superbike replika.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na slikah in takrat v superbajku ni blo oz felten, zgledajo kot standard... Lahko da so iz druzga materijala. Mašina je druga 996cc, pa sam 2 svečke ma, nastavljivo nej bi blo vse :D, tud okvir je drug, oklepi so iz karbona, drugačni kot na mille, vse s hitrimi sponkami, avspuh ne vem zakaj je tist z dvema roroma, ker v sbk so mel akrapoviča.

Uglavnem huda mašina, razen izgleda nima dost skupenga z navadno mille, da maš kej tazga pa greš mim 1000cc japanca na ravnini bi pomojem sam pogledal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo kako idejo kje dobit zadnjo luč, žmigavce.... mal cenej seveda.. letnik 2006

Probaj pogledat na e-Bay :doze: , jst iščem za stari model sprednjo luč :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj pogledat na e-Bay :doze: , jst iščem za stari model sprednjo luč :hmm: .

Tam sem brez uspeha zaenkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz golega firbca (mogoče malo neumestno za SS voznike, ampak vseeno)...

Je že kdo šel kam dalj z RSV? Kako je bilo kaj z utrujenostjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz golega firbca (mogoče malo neumestno za SS voznike, ampak vseeno)...

Je že kdo šel kam dalj z RSV? Kako je bilo kaj z utrujenostjo?

Prva Eno dnevna tura, ki me je spravila v utrujeno stanje je:

- do N. Marofa cca 440 km tja in nazaj

- preganjanje po pisti cca 170 km

_______________________________

skupaj: 610 km

Po parih poizkusih ni bilo več panike, tako da mislim da se da po cesti v enodnevni turi naresti tudi 1k km. Za kaj več

pa moraš biti že malo . . . :naughty: . . . to mislim v enem dnevu.

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo Dolenc - ta del je tudi meni zelo pri srcu :) ga pokolenčkamo kadar gremo na morje in nazaj.

Port Folio - ne predstavljam si sam sebe in 1k KM v enem dnevu - verjetno bi mi kolena stran padla...Mogoče če bi se vozil v kavbojkah:)

Drugače 500km ni tak problem naredit, če je vožnja hitra touring brez posebnega prekladanja iz enega konca motorja na drugega.

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz golega firbca (mogoče malo neumestno za SS voznike, ampak vseeno)...

Je že kdo šel kam dalj z RSV? Kako je bilo kaj z utrujenostjo?

3 dni dolomitov, visoka tank torba, namontiran kufr plus še en kup šare. Tretji dan sm mel že mal zmatrane roke drugače kul, sopotnica je jamrala nad koleni, upravičeno. Cca 10 ur dnevno na motorju po dolomitih 3 dni je kar dost za RSV- vsaj v dveh, solo vožnja ni panike. Enodnevna tam do 500 ni panike, več nisem fural. Zjeban si itak, ni pa glih da bi ti roke al pa noge odpadle.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer kej več kot po 500km tud jst nisem delu, ampak je zlo odvisen od stila vožnje kako se zmatraš. Mene recimo 100km avtoceste skor ubije :D, zapestje boli, hrbta več ne čutiš itd... Če je pa bol športna vožnja je pa vredu, ker med presedanjem se tko balance skor nč ne držiš k si na riti, pa se spočinejo roke. Zamtran si pa tko in tko od vsazga motorja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če je kdo zainteriseran, na apriliaforumu je en tip k dela mape za na chip od računalnika za aprilijo, Gabro ma nik. Tam na forumu njegove čipe zelo hvalijo, pa sem se mal pozanimal (še dober da ma mudel msn :D) in pride cena 75eur s poštnino. Tko, da če je kdo zainteriseran za menjavo čipa, pa bi tega probu mi lahko sporoči pa skupaj naročimo. Mam namen, tam čez kak dober mesec tole šele naročit. Sporočit se mu more sam za ker motor je, pa kaj vse ma predelan, kaj je razlika napram originalu sem v detalje pozabu, neki timinga pa kaj jst vem, baje dobiš nekaj malega na moči(cca 4konje je od uradnega factory čipa), pa lepše odziven gas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma za RSV Factory tudi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma za RSV Factory tudi?

Kolikor se spomnim ma Gabro čipe za starejše modele.. RSV do 03.. Tuono do 05, lahko se pa motim :hmm:

Zdej pa ne vem, a se tut na novih modelih zamenjujejo čipe? Ponavadi se prestavi na mapo 2 za kaj več pa PC, sej to zdej bolj iz glave govorim. A na modelih 04+ se da tut sam čip menjat :hmm:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!