Skoči na vsebino

Benelli


bobokrajnc

Priporočene objave

Po prvih računalniških slikah prihajajo v javnost tudi prvi posnetki prototipa "ujetega" na cesti.

benak01.jpg

betnt02.jpg

betnt03.jpg

betnt02.jpg

betnt04.jpg

betnt06.jpg

betnt08.jpg

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš slučajno kakšno sliko od spredej, ker mi tista maska nekam čudno deluje :hmm:

LP by gebre

post-4-1075365865.jpg

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš slučajno kakšno sliko od spredej, ker mi tista maska nekam čudno deluje :hmm:

LP by gebre

Zgleda da še ni dodelana

betntbig.jpg

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so kaki podatki ze, kaj ima od masine not? Kaj svojega, ali kaj "preverjenega".

"Preverjeno svojega" trocilindraša iz modela Tornado, ki se nekaj trudi tudi v prvenstvu superbike. Kako "preverjen" je pa bo treba preveriti!!!!!

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na akcijskem posnetku v ovinku se mi zdi kot vilic "položen" :? . Voznik pa ma roke preveč pokrčene, al je pa ded 2,10 vlki :lol1:

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznat, da sem vidu dost boljših streetfighterjev po raznih sejmih in revijah in pomoje ga bojo še dodelal preden pride ven. Bo pa sigurno drag k žafran že zato ker je Benelli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:devil: :devil: :devil: :devil: vroča predstavitev novega Benellija, z povdarkom na "NAKED" :devil: :devil: :devil:

gigantebelle_1.jpg

OK_TNT_12.jpg

modella-benelli.jpg

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dešifriranje imena:

T = Tornado

N = Naked

T = Tre

Možni prevodi: Trojni goli tornado, Trije goli tornadoji, Tornado gola trojka...... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Ice, čiste slike motorja brez žensk- samo tehnika B) !

TNT v končni podobi, cena v Italiji 12900Eur, začetek prodaje v aprilu! Zanimiv podatek-navor 12kgm pri 6200 obr/min!!!!!!, moč 137KM pri 9200obr/min, suha teže 199kg..........

Tako na prvi pogled mi zgleda bolj dodelan od npr. Duka 950!

OK_TNTlateralesx.jpg

OK_TnTlateraledx.jpg

OK_tnt2.jpg

ALU-Cr-Mo okvir

OK_Dellortotelaio.jpg

Zadnja nihajka iz Cr-Mo cevi z ekscentrom

OK_Dellortoforcellone.jpg

Trovaljnik iz modela Tornado

OK_DEllortoscarichi.jpg

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zelo lepa mašinca bomo videli kaki bojo vtisi po prvih testih, ker je treba počakat tud nato, drgač pa cena 12.000 in toliko evrom mal velik sam je pa res da 1130 ccm in 140 KM ni malo tko, da bomo videli....

Mogoče bi ga pa celo kupil, če bi imel dosti denarja in, če nebi že kupu!!

Drgač pa zelo zelo lep motorček, no pa tud predstavitev ni bila slaba v naked smislu....

lp sharky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enki, če dobr pogledam me sprednja maska in žmigovci spominjajo malo na DNa gilero 180

lp sharky :grim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dizajn je lep, sam ko pa od blizu pogledaš... pa sam roko dvizneš pa z njo pomahaš v slogu Duce-ja in rečeš: Italija!

Pr sestavljanju jih je obiskala znana nizozemska fanilija Van der Šlamp... Zmeri pridejo takrat ko ni treba... hehhehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dizajn je lep, sam ko pa od blizu pogledaš... pa sam roko dvizneš pa z njo pomahaš v slogu Duce-ja in rečeš: Italija!

Pr sestavljanju jih je obiskala znana nizozemska fanilija Van der Šlamp... Zmeri pridejo takrat ko ni treba... hehhehe

Obsojati vnaprej je totalno brezveze, makaronarji znajo nardit motorje tudi boljše od japoncev in to so že večkrat dokazali npr. z MV Agusto..., kjer je prav povdarek na detailih. Je pa res tudi to da imajo več "porodnih" težav kot ostali in se splača počakati kakšno leto od novega modela da ga malo "dodelajo" oz izboljšajo!

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!