Skoči na vsebino

Benelli


bobokrajnc

Priporočene objave

Bobo ne seri... :D V Padovi sm si dobr ogledal Tornada, pa lahko rečem, da če ne bi blo gor nalepk, bi vprašal na štantu trgovca: Ej stari a si tole sam naredu al ti je še kdo pomagu? Jest res ne vem kolk let rabjo za odpravit porodne težave... :lol1: :lol1: :OK:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv podatek-navor 12kgm pri 6200 obr/min!!!!!!,

Naj nekdo to prevede v Nm lepo prosim :? :hmm: ! Od spredaj res zgleda ko Gilera DNA :blink: :devil: .

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj nekdo to prevede v Nm lepo prosim :? :hmm: ! Od spredaj res zgleda ko Gilera DNA :blink: :devil: .

LP Bajsi

120 Nm.

1 N je sila s katero zemlja privlaci 100 gramsko utez. Se pravi 1 kg.........10N

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za mene je to ultimativni motor in je že na seznamu za nakup...če v roku dveh let ne bo nič bolj brutalnega tržišču je to definitivno moj naslednji motor. Mater je to brutalni fighter....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

:kva2:

Mater ej ta zadeva je res qull. Kr se mene tiče je N1 od fabriških figterjev. Upam da bomo kmalu na njej sedeli. :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem ga videla nekaj dni nazaj na ridah vsaj zdi se mi bil :hmm: (ker drugo sem že več al manj videla)je zelenkaste barve in brez kakšnega hudega glasa,vndar močno zanimiv škoda le da se možic ni ustavil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Jaz sem ga videl približno 10 dni nazaj ridah pri Planini ( PO ). Je bil rumene barve, so ga pa snemali za POP TV ( baje bo na POP spet ena oddaja o motorjih, kakršna je bila včasih na RTV ).

Pol pa grem k mojemu serviserju po olje za motor in evo ti tega lepotca u njegovi garaži, ga je glih na servis dobil od zastopnika. Povem vam, da motor v živo izgleda ful hudo, kot sršen - ljubezen na prvi pogled, upam da se grem danes pelat na testno vožnjo pa bom probal še kakšne slike tam dobit.

Cena pa 3.200.000,00, sem gledal cenik, tako da ga bom mogoče kupu čez 10 let???!!

Glasa pa glih nima, sam se zrak trese ku se pelje, tko kot pri Mille, kakšen akrapo pa bo sigurnu za dobit.

Popravljeno . Popravil hammer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A smo že rekli kako na ta motocikel ?

3 cilindri

1130 cc

101 kW / 9250 rpm

117 Nm / 6750 rpm

199 kg

post-4-1095687082.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je po slikah zlo lep. Sploh od zadaj. Sploh model Cafe Racer.

Kur** sam ko bo cena v rangu kake MV Brutale :BUA: .

A drugače sploh kdo prodaja pri nas Benellije???

post-4-1095687232.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor, ki večkrat ko ga pogledam, lepši se mi zdi.......samo malo dvomim v take oblike, na začetku fascinirajo, potem sa pa so hitro out :hmm:

Za moj okus mogoče preveč neravnih oblik, preveč detajlev, preveč vsega.......MV Brutale, Aprilia Tuono.....so mi veliko lepše, ki bodo trajale skozi čas....... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor, ki večkrat ko ga pogledam, lepši se mi zdi.......samo malo dvomim v take oblike, na začetku fascinirajo, potem sa pa so hitro out :hmm:

Za moj okus mogoče preveč neravnih oblik, preveč detajlev, preveč vsega.......MV Brutale, Aprilia Tuono.....so mi veliko lepše, ki bodo trajale skozi čas....... :rolleyes:

ampak kljub vsemu je to motor katerega bi bil ponosen lastnik :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......samo malo dvomim v take oblike, na začetku fascinirajo, potem sa pa so hitro out :hmm: 

Za moj okus mogoče preveč neravnih oblik, preveč detajlev, preveč vsega......

Izgleda kot kaksen insekt :xx: in skoraj nima nobene veterne zascite :o

Insektov ne maram prevec :BUA: in rad imam veliko veterne zascite :OK:

Po teh predpostavkah je motor grrrrrrrdddd :fight2:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda kot kaksen insekt  :xx:  in skoraj nima nobene veterne zascite :o

Insektov ne maram prevec  :BUA: in rad imam veliko veterne zascite :OK:

Po teh predpostavkah je motor grrrrrrrdddd :fight2:

......ja ,no, vsak po svoje MAX, ne? Pol si bolj pristaš Honde Goldwing pa BMW-jev RT. :wacko:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak kljub vsemu je to motor katerega bi bil ponosen lastnik :yea2: :yea2:

Eos, pazi, je italijan! :grim

A nisi zaprisežen japonar? Olje pa to? Pa veterna zaščita? Nisi o tem sanjal? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eos, pazi, je italijan! :grim

A nisi zaprisežen japonar? Olje pa to? Pa veterna zaščita? Nisi o tem sanjal? :?

eh..vetrna zaščita...sej prodajajo une plastične zadeve katere našraufaš na balanco...kukr pr automatikih :lol1:

lepota je pač lepota...z vetrom in insekti al brez...bi pač iskou zračne "tunele" :ph34r:

zaprisežen japonar...ha...voziš pač to kr si lahk prvoščiš :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadeva je videt gadna...sam tiste špegle pa zadnji del kjer ma tablco bi dol pobral...ampak veš...hmmm.....nekej..hmmm...cena :cry: :cry:

če pa na lotu fašem..al kakšno bogato gospo... je pa to prva stvar katero si proščim... :kva2:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadeva mi je škifo :BUA: preveč neobičajen je. Pa d se ne govori o sami ceni :wacko: kaj morejo bit šele rezervni deli pa servisi :wacko: :wacko: :wacko: pa bognedaj d treščiš potleh, sam poglej detailou, malo morje, pa pejdi ti popravlat to zadevo :cry: bujš d kar na odpad pelješ in čaw čaw, pa japonca s pouhno plastiko kupiš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadeva mi je škifo :BUA: preveč neobičajen je. Pa d se ne govori o sami ceni :wacko: kaj morejo bit šele rezervni deli pa servisi :wacko: :wacko: :wacko: pa bognedaj d treščiš potleh, sam poglej detailou, malo morje, pa pejdi ti popravlat to zadevo :cry: bujš d kar na odpad pelješ in čaw čaw, pa japonca s pouhno plastiko kupiš :grim

ja gizmo no...pa spet ni tolk lep :kva2:

..vsak ma svoj okus...in če že kej tazga nabaviš mislim da odpadejo variante da če se potleh zvrneš popravlanje doma "sam svoj mojster"...zato tudi taka cena...posebnost ma zmerej "posebno" ceno :afro1:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda kot kaksen insekt :xx: in skoraj nima nobene veterne zascite :o

Insektov ne maram prevec :BUA: in rad imam veliko veterne zascite :OK:

Po teh predpostavkah je motor grrrrrrrdddd :fight2:

:topic:

in ti voziš potem FZS1000? svašta ... ful vetrna zaščita - a nisi v eni temi jamral, da rabiš večjo šajbo? in a te fazerkini špegli ne spominjajo na tipalke insektov? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ful vetrna zaščita - a nisi v eni temi jamral, da rabiš večjo šajbo?...

:topic:

Ce me spomin ne vara sem nekomu zgolj povedal kje sem sam nabavil vecjo B) sipo, o jamranju se pa nic ne spomnim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!