Skoči na vsebino

AGV čelade


bOnZy

Priporočene objave

Mene pa zanima če se čelade agv laho postavi ob bok čeladam znamke Arai, Shoei, Soumy.... Vem da jo nosi tudi Rossi vendar mi to ne predstavlja nikakršnega merila, zato prosim za kakšne informacije, pa še to me zanima če se da dobit replike vseh poslikav ki jih nosi rossi?LP

Suomy mogoče.... Arai pa Shoei pa NIKAKOR NE....!

Sem mel AGV-jko, sedaj imam pa Shoei, pa ti povem, da je Shoei svetlobna leta spredaj!! Probal tudi Ara, tako da.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

kaj ma kdo izkuše z agv k3??

ker bi jo sam rad kupu sm me zanima kej več o njej če je dobra mam pa omislih kupet to k3 rossi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno danes sem naročil čelado agv s4 (rdečo) v nemški trgovini www.fc-moto.de

sedaj samo čakam, da zvem kdaj jo dobim...

ko jo bom imel, bom povedal kako se kaj obnese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega je kupil zadnji model arai celada ne vem tocn kako je model vem sam da je zadnji ki je prisel na trzisce jst pa iscem novo celado in se odlocam med to arai zadnji model in shoe xspirit mi lahko kdo pove kaksen minus ali plus??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega je kupil zadnji model arai celada ne vem tocn kako je model vem sam da je zadnji ki je prisel na trzisce jst pa iscem novo celado in se odlocam med to arai zadnji model in shoe xspirit mi lahko kdo pove kaksen minus ali plus??

ne morem primerjat, lahko ti pa xspirit zrihtam za ugoden denar. več na pm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Sam imam Stealth model, dobil sem ga za ugodnih 150€ na začetku sezone, sedaj jih imas v Velotu za toliko.

Je meni vredu čelada, je pa moja prva tko da primerjat ne morem z drugimi. Moteče je le pihanje, piha rado notri pri bradi je pa moteče le v mrzlih dneh, ko je vroče je pa prijetno, reši to zadevo podkapa ali pa "flis" ki je kot šal ga zatlačiš noter pa je to to.

Lp, Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sejmu na začetku sezone pri Vaških bojsih v Domžalah. Meli so jo v akciji v Velo v Črnučah, pokliči pa vprašaj če je še kaksna :)

Lp, Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred enim mescem sm u Idriji, Velo center, meril GP Pro številka M-L rossijeva grafika tista aboriđini stajl, za 165€. kupl je nisem sam zato ker ma rossijevo repliko že moja lepša polovoca. drugače jaz nosim čelade M številka. Zdi se mi de je to dobra čelada za dober denar. pokličte če jo majo še na polici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem nosil gp pro in jo lahko le pohvalim, zdaj imam shoei xr1000 in se mi ne zdi boljša (zdi se mi bolj kamot, lepša grafika, mogoče boljša končna izdelava, plus pin lock je zakon), pri agv pa imaš posebaj številke in ne po dve skupaj, kar je velika prednost... za bolj športno vožnjo dajem prednost agv, za bolj turistično pa shoei... moje mnenje. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ma že gdo kakšne informacije o s-4 ali stelht ??

Živjo.

Mam s-4. Oblazinjenje je super, glasna je tud fejst, ampak na nakedu je vsaka. Prepih je od spodaj kar velik ker nima zaščite. Gledano glede na ceno je vseeno po mojem mnenju kar dober nakup. Je pa to moja prva čelada in kakšnih razlik do drugih čelad ne morem podati. Naslednja pa pomoje ne bo AGV temveč kakšna Schubert, Arai,...

P.S. Imam pa dve S-4. Ena je imela majhno prasko na strani in sem jo prebarval. Mi leži v omari in je naprodaj. PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk bi bla pa cena ??

Težko bi ja to kupu ker sem malo skeptičen zaradi uporabljenosti čelade in še posebej tiste praske :whistle:

Nič te ne stane poskusit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mogoče kdo ne ve, na Kozin-i v autlet Daineze prodajajo tudi AGV čelade sva se s kolegam u soboto ustavla in je lepo spotoma vizir kupu ki ga je že dolgo iskal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

generalni uvoznik čelad AGV za slovenijo je VELO D.D. in nihče drug. prodajajo pa se v trgovinah od vela, autocommerca, autotriglav, in drugi normalno...ZASTOPA IN PRODAJA PA TO VELO!!!www.velo.si

čelade so kvalitetne in to lahko preverite na strani podjetja ki je neodvisno in testira čelade....

http://sharp.direct.gov.uk./

na tej strani preverite kvaliteto čelade brez da bi vas prodajalci nategovali....primerjajte med sabo itd itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!