Skoči na vsebino

AGV čelade


bOnZy

Priporočene objave

prejsn tedn sem kupu skyline v Velo centru. Majo tud 40 off. Poklic al pa pejd pogledat. Men so ze par stvari prvlekl iz svojih drugih trgovin po slo.

Ce pa to ne pa pejd v Trst, blizu torriEurope, majo pa vse vaiante in tud 30off.

Ce naus najdu TS lokacije ti bom probu zbrskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejsn tedn sem kupu skyline v Velo centru. Majo tud 40 off. Poklic al pa pejd pogledat. Men so ze par stvari prvlekl iz svojih drugih trgovin po slo.

Ce pa to ne pa pejd v Trst, blizu torriEurope, majo pa vse vaiante in tud 30off.

Ce naus najdu TS lokacije ti bom probu zbrskat.

Top! Hvala! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

kje ste agv lastniki, tema zaspala?

ima kdo čelado k5, da bi kaj več o njej povedal? nasplošno zadovoljni z agv?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
Ob 1. 3. 2017 ob 19:24, Dule79 pravi:

Danes naročil AGV K5S Hurricane, da bom pripravljen za novo sezono. Glede zadovoljstva pa v naslednjih postih.

Kako se ti obnese K5S ?? jaz jo imam tudi namen kupiti ampak poslikavo darkstorm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da sem jo čakal dober mesec dni pa tudi vreme ni bilo najboljše sem čelado uporabljal na 2-3 vožnjah cca 500 km.

Skratka prvi vtis je dober, med vožnjo se tudi dobro obnese mislim na veter in samo prezračevanje.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam K5. Visok sem 170, imam jo na gsx750f s povišano šipco. Lahka, aerodinamična, brez nelagodnega občutka....samo pa glasna za popizdit. Razred boljša v udobnosti je ženina Nolan N86. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm jaz jo imam namen nositi na hornetki CB600F. Da bi bila N86 bolsa to je pa mal cudno saj je skoraj pov cenejsa od te K5S

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več denarja ne pomeni zmeraj tudi boljše. 

Jaz ti samo pišem lastne občutke med vožnjo. K5 je bolj športna, kakor touring čelada. N86 pa obratno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K5 je veliko bolj aerodinamična od N86, je pa res da je K5 tudi bolj glasna to pa predvsem na račun udobja. N86 te dosti bolj stisne okrog ušes zato je občutek glasnosti manjši, posledično te zaradi tega po daljši vožnji začnejo boleti ušesa vsaj mene zato sem tudi šel v menjavo čelade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, meni pa je tudi na daljših vožnjah N86 bolj udobna od K5. Obe so velikosti M. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji sta L velikosti obe pa mi K5 bolj sede, edini - AGV je glasnost pa še to je bolj moteče pri višjih hitrostih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a N86 sploh še delajo? N87 je njena evolucija, mogoče pa da N86 prodajajo tisti ki so jim še ostale.

V glavnem jst mam N87, čelada je super, za daljše fure si dam čepke u ušesa pa eno podkapo okol vratu in rata kr fajn tišina znotraj.

Drugače pa probaj kaj ti paše na piksno. Čelada je lahko tip top pa kaj ti pomaga če to bo po 15 minutah vse tiščalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je zastopnik za agv v Sloveniji? Čelado sem vzel v velotu ampak se nebi rad vračal tja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Včeraj sem nabavu novo čelado AGV K -3 SV v MotoCharlie v Trstu.Če bo kdo kupoval v Charliju čelado naj povem ne se bat vprašat za popust tudi če je že čelada z popustom ker boste sigurno dobili še dodaten popust.sedaj vam dajo popust 25% če kupite čelado do 300EU če kupite čelado nad 300Eu vam dajo 30% popusta ,pogoj je da prinesete v trgovino eno staro čelado lahko tudi staro 50let oni v bistvu odrežejo pasič in izpolnijo en list papirja.Jaz nisem imel stare čelade s sabo pa so oni v trgovini dobili en pasič od Caberga.Trgovci v trgovini so vsi na pro nivoju max se bodo potrudili z vami in niso vsiljivi pustili vas bodo da si v miru pogledate pa četudi ste cel dopoldne v trgovini ne bo jim problem se ukvarjat z vami  pomerjat čelad in tudi svetovali vam bodo.Še nalepkica da prekrijem zastavo in to je to za 2 sezone hehe.

 

IMG_20190328_214521.jpg

IMG_20190328_214549.jpg

IMG_20190328_214648.jpg

Popravljeno . Popravil Spasku
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ima kdo izkušnje z AGV sportmodular? V Charliju imajo akcijo sem danes videl in jo dobiš za dobrih 400 eur. Dal sem jo na glavo in mi sede, teža mi je sploh všeč, samo potem, ko sem se pogovarjal z prodajalcem je rekel, da je glasna. Berem sedajle malo teste pa so povečini menja, da je v rangu C4. Jo ima kdo na glavi dnevno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ima kateri čelado AGV AX8 Dual Evo?

spacer.png

oz:

spacer.png

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!