Skoči na vsebino

AGV čelade


bOnZy

Priporočene objave

Lep pozdrav!

Zanima me koliko motosvetovcov vas nosi celado znamke AGV in kako ste zadovoljni z njo? Kdo je zastopnik v Sloveniji za AGV itd.... :rolleyes:

Sam sem lastnik čelade NZI in sem zelo zadovoljen, tudi kvaliteta je zelo dobra, udobje pa enkratno :) :OK:

Po zahvali te čelade sem ostal živ, tako da je treba sedaj razmišljati za novo čelado :) eden izmed razlogov, zakaj se zanimam za AGV čelade je ker je AGV sponzor Manuela Poggialija (svetovni prvak motoGP 250cc :notworthy: ), sam pa imam skuterja Gilero Runner replica Poggiali in ker je skuter ze tako obravan sem mislil sedaj barve se bolj uskladiti s celado :naughty:

najlepša hvala za vse odgovore! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je zastopnik v Sloveniji za AGV itd.... :rolleyes:

Sam sem lastnik čelade NZI in sem zelo zadovoljen, tudi kvaliteta je zelo dobra, udobje pa enkratno :) :OK:

Celade AGV lahko dobis recimo tocno tam kot NZI - Mikmehanik ... pa kje drugje najbrz tudi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

soddplah, jest nism odpiral nove teme, sem pisal vse pod eno drugo temo se mi zdi na čelade nasplpšmo, pa jo je moderator sam naredil, samo da je moje ime, tako da ne krivite mene!! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uvoznik za agv je isti kot za nzi in je iz kopra. imena se ne spomnim. drugače pa vem da ima agv nekaj ljudi tu gor ampak se ne spomnim kdo.

drugače pa ne morejo biti ravno slabe kakovosti, a več bodo lahko povedali tisti ki jo imajo (prisegamnanolanpress :devil: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jo imava midva z Rossijem, potem je že najboljša.

pozabil si še poggialija ;)

kateri model čelade pa imate, kako ste zadovljni, cena itd...? :)

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Agv čelado, kupljeno v Trzinu (pozabla ime trgovine) blizu OLP.

Agv-syncro, cena 80. 000 na gotovino nekaj popusta.

Je izredno lahka, in majhna. Če jo primerjam z Arai (moj šofer) je tipično italjanska-šlampasta. Anti scratc se malce lupi, vizir se ne prilega na gumice (lohk daš vmes notri list papirja), dokaj hitro odleti (ne med vožnjo al kej podobnega, recimo ob valjanju po šotoru). Me ne tišči ampak mi vsen na čelu pusti dva odtisa od zračnih luknjic--zakaj ne vem, ker me res nič ne špona. To so samo slabe lastnosti, ki sem jih naštela drgač je čist ok.

Recimo (po testih sodeč )je varna, lepa, lahka in majhna in verjetno bi si jo spet kupila(razen če bi zadela na lotu), ker je cenovno bolj sprejemljiva kot Arai. Res pa je da se ne vozim vsak dan in nisem nevemkakšen popotnik.

Pa še enkrat, ker mi je to res ušeč je LAHKA in MAJHNA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabil si še poggialija ;)

kateri model čelade pa imate, kako ste zadovljni, cena itd...? :)

hvala!

Trenutno imam AGV Kinetic - Valentino Rossi replica, ki je stala 300 Eur ( znižana na 175 Eur). Čelade še nisem uporabljal, ker sem jo letos kupil, vendar po prvih vtisih ni nič kaj slabša od AGV Q3 ( super zadeva) za katero sem jo zamenjal.

Pa še nasvet: opreme ne kupuj v Sloveniji ker je predraga!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno imam AGV Kinetic po prvih vtisih ni nič kaj slabša od AGV Q3 ( super zadeva) za katero sem jo zamenjal.

Pa še nasvet: opreme ne kupuj v Sloveniji ker je predraga!!

Na moji Q3 pogrešam usmerjenost zračnikov ter zračnost je namreč namenjena bl cestakom, tako da mi pri pokončni drži, zračniki ne funkcionirajo kot naj bi :hmm: je...i ga, izbral napačni model zračnikov, drugače edina čelada srednjega razreda cca 600.000 lit ki mi je sedla na glavo kot ulita. Bomo pa verjetno letos zamenjali po 6.letih je dokaj dotrajana :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da je nisi in je ne boš imel priložnost praktično testirati kot sem jo sam (čelada je prestala test - potrjeno). Od tedaj prisegam na kvalitetno opremo in raje "slabši" motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo sem sel v trst in kupil za 193€ čelado, ker je bilo znižanje in je naneslo 155€ v trgovini ker je biu popust (30% znižanje + 20% iva) pa še ene pou skutrja sm kupu (športnh delov seveda) :) in je zlo pocen, tko da tisti kmate namen u trst, hitr ke!! :)

evo se slikce

22124DSC00972-med.JPG

22124DSC00973-med.JPG

22124DSC00974-med.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ali kdo prodaja čelado Agv Rossi novejše top modele(xr-2,x-vent...)

Why the f... pa oglasi obstajajo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja tut čelade so drage.Ze nekaj casa naklepam kupiti Agv Rossi pa je res draga novi model ti tech je 114.000.A je to v Italiji kej cenejše ali kdo ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki čaki... Sm mel na sejmu katalog od AGV pa cenik od Velo-ta k je uradni uvoznik teh čelad pa se mi zdi da ni blo nobene čez 90 jurjev... Drugače bojo baje v Črnučah v svoji štacuni mel zdej okol 100 čelad za probat... Vprašte na Velo kdaj bo to...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!