Skoči na vsebino

AGV čelade


bOnZy

Priporočene objave

Čelade AGV dobite tudi v našem novem moto centru v Litiji. V kolikor potrebujete kakšen rezervni del, se bomo potrudili, da vam ga tudi dobavimo.

web: yamaha.tsc-laba.si

TSC LABA d.o.o.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam AGV čelado, pa sem zelo zadovoljna z njo. Pred njo sem imela shoi čelado za katero sem plačala 100 jurjev pa se mi je pri velikih brzinah dvigoval vizir, kar se mi pri agv-jki ne dogaja. Opreme ne kupuj v Sloveniji, ker je draga. Jaz jo kupujem na Hrvaškem, pa še mervenštajer dobim nazaj.

yamahica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na Velo Ljubljana si ze klical?...Ker jaz sem tudi potreboival vizir za GT Open....pa se nekaj menimo sedaj...

LP

Gugo B)

Ma v Veloju so mi rekli, da takega vizira ni za nabavit, ker ni homologiran. Imam ga naročenega na Hrvaškem, a ni znan datum dobave, saj tudi njihov nemški dobavitelj čaka na dobavo italijanskega dobavitelja agv opreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Imam čelado AGV in sicer XR-2 Rossi Replica..Sem IZJEMNO zadovoljen z njo, je zelo lahka tudi pri večjih hitrostih je lahkotna na glavi...Same pozitivne lastnosi razen cene k je pred slabimi 2. leti ko sem jo kupil znašala okoli 120.000sit(kupil sem jo v italiji in se ne spominjam koliko eur je bila)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahka in majhna...to je pa vse kar je vrhunskega...sem točno v tej temi pisala o italjanski šlampariji...in res ti piha v oko (sem mislila, da samo meni, ker je enkrart vezir odletu..kar tako...pa očitno se to dogaja tudi drugim...piha mi samo v levo oko...in je izredno moteče in tut zdravo ni najbolj...v glavnem...se mi zdi, da jo ne bi več kupovala....sploh sedaj ko vem, da ne piha samo v moji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud js imam AGV xr-2 rossi replica in sem z njo kar zadovoljen kar se tiče velikosti in teže, vendar tudi mene moti ker mi pri določeni drži na motorju piha v desno oko. Tako da verjetno nebi več še enkrat odštel 500€ za italiansko čelado!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi toooo!!!!!!!!!!! Včeraj zvečer me pri Ljubljani dobi dež in me do Kopra pere ko prasca. Obračam čelado levo-desno :huh: , da bi malo spihalo vizir, pa nič :angry2: . Pridem v Koper in kaj ugotovim :hmm: ? Na notranji strani vizirja je odstopil anti-scratch nanos :kva2: !!!! (Še ne vem, ali je bil za to kriv moj slab zadah povzročen z Allinimi perutničkami ali Icotov bograč :devil: )

AGV water resistant :slap:

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agv-syncro,

Je izredno lahka, in majhna. Če jo primerjam z  Arai (moj šofer) je tipično italjanska-šlampasta. Anti scratc se malce lupi, vizir se ne prilega na gumice (lohk daš vmes notri list papirja), dokaj hitro odleti (ne med vožnjo al kej podobnega, recimo ob valjanju po šotoru). Me ne tišči ampak mi vsen na čelu pusti dva odtisa od zračnih luknjic--zakaj ne vem, ker me res nič ne špona.

Pa še enkrat, ker mi je to res ušeč je LAHKA in MAJHNA

ostalo vzamem nazaj in dodajam...lev uč imam pordel in včasih mi mal trza, ker mi piha direkt, zato večrat mižim oz. glavo imam v levo (sedim zadaj in tako se skrijem za voznika). :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

a ima kdo kakšne izkušnje z modelom Air Tech... mislim da gre za eno najcenejših čelad iz kompozitov...

CHARACTERISTICS

Shell Fibreglass ACF (Advanced Composite Fibre)

Number of shells 2 shell sizes

Ventilation System Dynamic system with air intakes and rear extractors

Fabrics Dry Comfort with hygienic treatment

Inside padding Removable and washable (excluding neckroll)

Visor Clear, anti-scratch and anti-fog polycarbonate GT visor

Neckroll Perspirant neckroll

Retention System Quick release buckle

Shield Mechanism XQRS (Extra Quick Release System): shield replacement without tools in few seconds

post-6736-1138736233_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se te čelade, nasploh vse AGV, precej dopadejo v vseh pogledih, razen vizirjev, ki jim bi dal na lestvici od 1-10, 1 piko. :BUA:

Zato je tudi kupil nisem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se te čelade, nasploh vse AGV, precej dopadejo v vseh pogledih, razen vizirjev, ki jim bi dal na lestvici od 1-10, 1 piko. :BUA:

Zato je tudi kupil nisem.

Kaj pa je narobe z vizirji pri agv???? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tudi zanima kaj je z vezirji... a slabo tesnijo, so premehki kot pri NZIi-ju?

pa izkušnje s tem mdelom..

NZI? A je še kakšen večji jajc kot to?

Sem imel AGV in sem bi zelo zadovoljen. Bolj zračna čelada, brez rosenja in idealno je sedla na mojo bučo.

Nisem imel problemov - sploh. Aja, moj model - GP PRO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vizirji so tannjši ko plastenka za 1.5l radenske :BUA: :grim

Če uspeš dobiti vsaj 2mm vizir naknadno, priporočam.

Vse kar pa se ostalega tiče, pa vse pohvale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@krava, furam Ti-tech in se strinjam s tabo da je vizir bl tanek sam v tem ne vidm nbene slabosti.

Prej sem mel Shark RSR, ki ima kr debel vizir in nisem opazu neke razlike na katero bi vplivala debelina vizirja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

debelina ni pomembna, važno je da ni premehek oz. bolje rečeno preveč upogljiv,česar posledica je ponavadi slabo tesnenje.... ma bom šel kar na lastne oči pogledat....(kje v Lj bi bilo najbolje?)...

škoda edino, da ne bom mogel preiskusiti tesnenja..razen če se kdo javi da me zapelje z avtom po obvoznici jaz pa bom glavo tiščal skozi okno in preverjal tesnenje vizirja :lol1:

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

debelina ni pomembna,...

...da me zapelje z avtom po obvoznici jaz pa bom glavo tiščal skozi okno in preverjal tesnenje vizirja :lol1:

Kurca ni pomembna! Kar pel' se, ko bo hladno, pa boš videl, ko se ti bo začelo ivje nabirati na trepalnicah in obrveh, pa po notranji strani vizirja. Pol me pa vprašaj!

Če bi se pa rad peljal z menoj :o z avtomobilom, pa kar! Zato boš sigurno rabiš čelado!!! :D :D Samo ne misli, da bo vsaka dobra! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurca ni pomembna! Kar pel' se, ko bo hladno, pa boš videl, ko se ti bo začelo ivje nabirati na trepalnicah in obrveh, pa po notranji strani vizirja. Pol me pa vprašaj!

Če bi se pa rad peljal z menoj :o z avtomobilom, pa kar! Zato boš sigurno rabiš čelado!!! :D :D Samo ne misli, da bo vsaka dobra! :grrr

:hmm: Brez zamere, jaz sem en tistih ki se nea vozi, ko je zunaj temperatura, ki omogoča, da se dela ivje.

Jaz z vizirji na splošno nimam težav - če se ne rosi - je ok. Sicer pa menim, da razlika (za ivje) med 1,5 ali 2,5 mm ni pomembna.

@Pizdek69

Velo d.d. je uvoznik za AGV, če boš dobu čelado za probat nimam pojma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala.... se strinjam s tabo.... pri minusu žal ne... posebej pa z d208rr, kot bi se po goli felni pelal....

sem se pa zaklel, da grem naslednje leto zraven našega predsednika na elefante... samo ne vem še kaj bom z gumami stuhtal :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

A je imel kdo probleme glede rezervnih delov pri čeladi AGV?

Mislm jst rabim nosnik za AGV TI TECH-Arrow Gun, sm ga nekje usjal, zdej ga pa rabim, pa povsod k sm vprašu so mi rekl Velo v Črnučah naj bi imeli vse rezervne dele za Slo. pa je tud to padlo v vodo, torej sprašujem če je kdo iskal kje to v Italiji oz Aut., kateri koli rezervni del za AGV?

P.S. ali bo potrebno HOME-MADE narest?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vsi ste OK-doky zadovloljni z Vašimi AGV piksnami jst pa še vedno nič nisem dobil, kar se tiče nosnika :cry: :cry: :cry:

Tudi v Italiji niso znali povedati :?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Vprašanje za tiste, ki ste omenili, da vam v AGVejko piha.

Kako ste rešili ta problem?

Imam Ti-Tech in izpod brade vleče za popizdit (kljub mrežici). Če zaprem z roko spodnji del čelade je ok :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!