Skoči na vsebino

Barvanje skuterjev


JAN49

Priporočene objave

A mogoče ve kdo kako zgleda, če hočeš motor barvat, pa ne na original barvo, ampak na eno čist x. V mislih mam kaj nardiš s prometno, k not pišejo ene oznake (kao barva vozila, npr. S43), a je treba delat novo homoligacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

homologacijo pomoje ne sam morš pa na nov registrirat da ti v uno napišejo kaka barvo maš drgač bi loh mel težave z polcaji kr bi misll da je mototr ukraden pa prebarvan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm pomoje morš homologirat da niaš pol probleme z plavimi!! :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabš sam homologacijo, k jo pa ni težko dobit zarad tega ker barva ne vpliva dost na vozne lastnosti motorja. Pol ti pa itak dajo novo prometno. Sam se ti ne splača, razn če boš enkrat res hudo padu pa bo motor cel popraskan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kok pride homologacija? Pa a pol ti gledajo sam kakšno maš barvo skuterja al gledejo tud kej mašino :? K jst mam šele prvi tehnični 2005 pa ga ne bi že zdej daju nazaj na 50 :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kok pride homologacija? Pa a pol ti gledajo sam kakšno maš barvo skuterja al gledejo tud kej mašino :? K jst mam šele prvi tehnični 2005 pa ga ne bi že zdej daju nazaj na 50 :hmm: :?

Mislim, da ni take kolobocije. Ti samo prideš tja in ti pač napišejo drug tip barve v prometno in to je vse (zakaj bi plačeval še testiranje motorja, če nisi delal nobenih posegov v njega s tem, ko si pobarval skuter?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kako pa zgleda, če recim ni ena barva ampak je recimo, barvan s petimi barvami, ampak ena prevladuje, kva ti vpišejo v prometno? Kakšna je pa cena zato pa noben ne ve :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kako pa zgleda, če recim ni ena barva ampak je recimo, barvan s petimi barvami, ampak ena prevladuje, kva ti vpišejo v prometno? Kakšna je pa cena zato pa noben ne ve :?

Ne vem kako je s skuterji, pri avtomobilih pa velja, da je lahko najvec tro barven, od tega, mora bit 89% vozila ene barve. -> Ravno zato, ker bi potem nekdo povozil nic hudega slutecega skuterasa in pobegnil. Price pa ne bi mogle opisat niti barve avtomobila.

Torej na kratko - avtomobila ne mores registrtirat s taksno barvno shemo, kot jo predlagas. Sumim, da s skuterji ni bistveno drugace.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bo kr tak kot je Dave napisal.

Drugače pa ziher treba naredit homologacijo (nekaj treba tut plačat...vem da za avtomobile okoli 20.000, torej je za skuter dost manj) in pa novo prometno.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je tema o barvanju skuterja me zanima če je kdo barva FELTNE?

Ali jih pred barvanjem treba pobusit z vodobrusnim papirjem?Ali to naredi ličar ali tisti ko to barva ?

Če je kdo se igral z tem naj sem napise kako pa kje pa kolk˛$

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol k si napisu da so lahk največ 3 barve, tut ni možn da bi mel dve barve v razmerju 1:1 (50%ene in 50 % druge) :(

če je razmerje 50-50 bi mogoče lohk šlo-k bi tvoj skuter smatrali za npr. črno-rdeč :hmm:

nevem sicr ziher :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo dajal barvat kksne plastike,jst sm dons mal avtoličarja sprašvov pa je reku d se morem pr proizvajavcu pozanimat če je neka stvar (nevem točno kaj) čez plastiko ker ene se da barvat ene pa ne :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj če ne pobarvaš velik del motorja pol se mi zdi ni treba :hmm:

sej mislm da je roba barval na rumeno, takšno kot je original, zato ni blo nč spreminjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah nič ti ni treba homoliogirat... ti morš met na skuterju vsaj 50% take barve kot ti piše v prometni. Ostalo je lahko pisano če ti paše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom prebarvumotor na metalik modro, v prometni pa pise S0M (koda za belo barvo). kaj zdej morm it na obcino da mi prepisejo, al morm it na tehnicnega pa homologacijo delat pa placvat takse tu, takse tam, te obrazce, one obrazce, koleke za vsak obrazec posebej pa nevem kva vse se?? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si doma barval plastike :naughty:

dj ROBA a mi lahko prosim mal opišeš kakšne barve si gor dajav,kje si jih dobu pa kakšen je biv postopek barvanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah nič ti ni treba homoliogirat... ti morš met na skuterju vsaj 50% take barve kot ti piše v prometni. Ostalo je lahko pisano če ti paše...

A pol morš sam 50%(al več kot 50%) pustit iste barve, ostalo pa po želji :) . Pa a ti si sigurn da je to res tko al so to tvoje domneve :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!