Skoči na vsebino

Barvanje skuterjev


JAN49

Priporočene objave

dj ROBA a mi lahko prosim mal opišeš kakšne barve si gor dajav,kje si jih dobu pa kakšen je biv postopek barvanja?

Jst k sm razbou svoj skuter, pa je bil popraskan, sem šu v merkur pa tm nabavu metalik barvo 300ml za 1000sit. In sm lepo štrihnu čez, barva se je prjela v cca. 30sec, čist pa se je posušila v približno 2 min. In ta barva mi pol nikol ni več šla dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa si šov zrihtat da so ti to barvo napisal v homologacijo pa prometno?

Metalik modro sem ga barval.....Spojler,blinkere,pokrove od posodic za bremz olje,spodnji zadni blatnik&ono rit.....Pa ni blo dobenih problemov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj ROBA a mi lahko prosim mal opišeš kakšne barve si gor dajav,kje si jih dobu pa kakšen je biv postopek barvanja?

Kenad Color Metalik modri sprej (mesan pride predrago),mesana rumena.Brusenje,kitanje,brusenje,spric kit,vodo brusenje lepo fino,barvanje,lakiranje,montiranje izdelka..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenad Color Metalik modri sprej (mesan pride predrago),mesana rumena.Brusenje,kitanje,brusenje,spric kit,vodo brusenje lepo fino,barvanje,lakiranje,montiranje izdelka..... :)

a lohk mal bla natančn opišes pr8

k se bom spravu neki barvat pa bi rabu mal bl točne podatke,kakšne barve,brusne papirje,kite......si uporablov.pa če lahko se kksno fotko (detajl),ki si ga barvov prlimaš pr8

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brusni papir odvisno kaj bos delal,vodobrusni 1600,barva mesana pri avto licarju,sprej kenda color,kit pozabo firmo,spric kit (denito)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk dobis oboje. js ga kupujem v spreju (nimam kompresorja in pistole). ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm ga v mariborskem merkurju dobu. .) pa ena lustkana prodajalka je bla na kasi. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki en je reku da greš po barvo kr k avtoličarju :wacko: , avtoličar ma barvo za avtomobile in ne motorje to je čist druga barva, pr motorju barvaš plastiko pr avtomobilu pa "pleh". Razlika pa je v tem da se plastika odraža na zunanje razmere, k pleh se ne -> plastika se razteza in krč skp. Drugač kako se to barva je blo v enem motopulsu not, sicer z airbushom. Je blo pa čist natančen opisan od kitov kerga je dobr uporabljat, vodobrusne rabš ene 3 se mi zdi prvo čist grobga, pol po kitaš, pol finga še enkrat pokitaš in še najbl fnga. ne vem pa čist točn cifr vodobrusnih.

Če boste barval z barvo za avtomobile vm zna barvba razpokat. :cry:

K vi to z spreji barvate, kako je pa to vidt, a je flekast, al je tak k bi bil nov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boste barval z barvo za avtomobile vm zna barvba razpokat. :cry:

K vi to z spreji barvate, kako je pa to vidt, a je flekast, al je tak k bi bil nov?

Zakaj pa jrk0tu ne poka barva,zakaj meni na Sp01 ni pokalaz,zakaj ni na atxu pokala......???Baba cula baba rekla....

Al delas z pistolo al z sprejo ce znas zgleda ko novo ce pa se delas pmatnega pa tak tak zraven spravlas pa je polom.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avtoličar ma barvo za avtomobile in ne motorje to je čist druga barva, pr motorju barvaš plastiko pr avtomobilu pa "pleh". Razlika pa je v tem da se plastika odraža na zunanje razmere, k pleh se ne -> plastika se razteza in krč skp.

Aja pa se to....Plastika se poleti bol segreje kot crni pleh????Ce skocis na haubo ali streho se ta ne upogiba??Zakaj pa pri prejsnih modelih Cliota ne poka barva na sprednjih blatnikih ki se dajo upogibat?In se ni se je primerov.....

Lp Roba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenad Color Metalik modri sprej (mesan pride predrago),mesana rumena.Brusenje,kitanje,brusenje,spric kit,vodo brusenje lepo fino,barvanje,lakiranje,montiranje izdelka..... :)

jou, roberto, dej mi neki povej (zdle grem kupvat barve pa se eno piksno kita, hehe! :P ): kir lak (firma, vrsta) se to uporabla?? a se da dobit prozoren lak v spreju?? kolk plasti se ga nanese??

Lp, Z. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plasti so ponavad 3 mes pa morš počakat okol ¸15min odvisno od farbe :)

prozorn lak v spreju itak da se da celo 2 vrsti mat pa bleščeč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jou, roberto, dej mi neki povej (zdle grem kupvat barve pa se eno piksno kita, hehe! :P ): kir lak (firma, vrsta) se to uporabla?? a se da dobit prozoren lak v spreju?? kolk plasti se ga nanese??

Lp, Z. :kva2:

Jaz sem mel od Kende Color in je lepo prislo ven...Samo mat in blesceci sta v istih piksnah pakirana :) da se nebos zmoto :> Pa pazi kak bos sprejal ker rad tece...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, kupil sem sprickit, kupil sem 4 piksne barve (metalik modre), jutr pa dobijo se prozorn lak (kenda color), grem pa se po kake 2 piksne tizga. B) prednji blatnik ze caka na lakiranje, stranske plastike na zadnje (vodno) brusenje, maska in oklep subframea pa na barvanje. :) barva je pa kenda color! .)

upam, da dobijo blescecga, drugac bom vse poklau! :P

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo pozna se kaksno stran kjer se da kaj pametnega prebrat kot na motosvetu,scooterriders..........?????

pametnega marsikaj...lahko pogledaš na mobisux...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!