Skoči na vsebino

Barvanje skuterjev


JAN49

Priporočene objave

lahko pogledaš na mobisux...

to bi raj dal v druge stose... :P

plastika subframe-a pobarvana. B) zdej se spravlam brusit stranski plastiki. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plastika subframe-a pobarvana. B) zdej se spravlam brusit stranski plastiki. :yea2:

prpopi slikce v smislu prej-potem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V reviji Motopuls, kake pol leta star, najdš ta opis. Jst ga trenutno nimam doma. Drgač pa vem da so uporablal Spice hacher. Da naj bi obična barva pokala sem jst tm prebrov, k ste se nekateri začel prtožvt, čeprov men se bi zdel to tut kr logičn (drgač so pa to opis nardil z enim "znanim" motoličarjem).

A vi pa pravte da vm nč ne poka :unsure: , kokrat ste pa to šli barvat (1x, 2x,... ), pa kokrat lakerat, pa za kok mate en sprej?

Popravljeno . Popravil JAN49
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prpopi slikce v smislu prej-potem :)

bom, sam da zahaklam frenda da se mi prgunca z digitalcem sm! .)

drugac je pa ze vse razen tanka pobarvan in caka lakiranje. tank morem pa najprej se dol odsraufat, zakitat tisto lukno k sm jo naredu z jajci ko sm se v golfa zaletu :P , pol pa tud spric spric... :)

fotke sledijo v roku enga tedna! B)

zgleda pa 3x bols ko sm na zacetku mislu da bo zgledal. :) js bi mogu bit licar, ne pa elektronik... :P

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej zok s cim si pa barvu, a sprejom? Pa kolkrat si šu čez z bavo? Pa kokrat lakiral?

A mislte da če ga neb lakiru pa da k bi prlepu nalepko gor, pa ce bi jo pol dol odlepu, da bi šla barva dol :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobarval sem s Kenda Kolor spreji, porabil sem 3,5 piksne. barval sem, dokler ni bila dosezena 100% krovnost (ne vem kolkrat, majo pa te barve - vsaj metalik motra - zelo dobro krovnost), in sicer po navodilu, ki pise na piksni: sprejas (ni nujno, da cist prekrjes prejsnjo barvo), pocakas minuto da se ne razliva in da ni se cisto suho, pa spet sprejas, itd... ...barvat je full na izi (do zdej sm mel same slabe izkusnje), rezultat je relativno dober. :OK: lakiral se nisem, ker grem sele v ponedeljek po lak (ga bom v mariboru kupu, upam da je kej cenejs). mislim, da bi sla barva z nalepko dol, ja. no, odvisno od nalepke.

mam pa eno vprasanje: za barvanje sm porabu slabe tri pa pou piksne barve, kolk laka zdej rabim?? bo tri piksne dost, al morm kupit 4?? pa bo to tk obstojno k una prejsnja barva (me je razmetal pr 110, sm prletu na travo, pa se ni na plastiki nic poznal, razen raztrgane nalepke pa nekaj razpok od udarca)??

pi es: aja, uno lukno sm zakital s poliesterskim kitom (3 ure dela, od tega 90% cakanja da se posusi), obrusil, sprickit prek, brusil, prebarval, zgleda cist ql!! :OK: se lak pa tankpad prek, pa bo zgledal ko da ni nikol nic blo!! :OK:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Kot je že pomoje vsak lastnik AEROXa razmišljal da bi rad pobarval felne na belo barvo.

Kako bi vi pobarvali felno????

Moje misli:

Z vodobrusnim posmirglal celo felno potem pa z enim dobrim sprejom šprical in šprical :D potem pa prek z lagom šel.KendaColor nebi kupil, me pa zanima druga barva ki je zelo dobra samo imena ne poznam (je tko kot imajo avto ličarji, samo da je v pikcni pod pritiskom).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.scooter-freaks.nl/techcenter/cr...iten_velgen.php

iz slik sledeče nekaj razumem, kaj pa piše se mi pa ne sanja :D

LP

na ta način(gledu sam slikce več ne razumem) sm jz na kolesu pobarvu feltne s sprejem na črno pa je šla dol barva pa itak je bla umazana tko da se ni dal spucat :BUA: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Felne ko pri kolesu kromirane torej je gladka podlaga in tudi ce je posmirglano gre barva dol....torej to pomeni da se morejo felne dat peskat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...maska pred tem... :)

pi es: gor je ze prva stopnja razvoja blend .)

post-18-1076744569.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tukaj se lepo vidi vboklina na tanku v "jajcnem" :P predelu... :)

post-18-1076744664.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj je ta isti del popravljen s poliesterskim kitom. ni se popolno, ko pride prek tankpad, se poskodba ne bo vec videla. .)

post-18-1076744729.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slika pokitane plastike za subframe (zadi pa moj best frend :P )...

post-18-1076744831.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...razdejanje pod tankom... :P

plastike so le prebarvane, polakirane se niso. to veselje me se caka. B) cez kak teden pa objavim sliko kompletnega motorja!! :yea2:

post-18-1076745034.jpg

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!