Jump to content
  • Sign Up
  1. Kugelschreiber

Kugelschreiber

2. maxxa

maxxa

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• VS800
      ČUj Alla, sej me boš rešila, aNE
    • amateur
      Za INFO: v ponedeljek kupil nov ACCU, ker je ta prvi po 8 letnih spustil dušo, danes na AMZS v Kranju opravil tehnični pregled (menda je bil zastonj, ker sem član AMZS), potem pa sem se dvakrat odpeljal preko rid v Lučine, da dobim malo občutka v roke in v glavo. Prva fura letos, blo je že vroče v obleki. Je pa pasalo. Ko bo dež mimo, moram naslednji teden narediti malce daljši krog, da sprobam svoj hrbet. Boš rekel uf ko bi jest imel motor!? Ko ga imaš pridejo pa druge stvari vmes.
    • amateur
      Bil z avtom iz Kobarida do Robidišča (se da v Italijo in potem nazaj v Kobarid, ne vem kaka je cesta) in s kolesom iz Bovca do Žage, pa do sedla pod Kobariškim Stolom pa Breginj, Robidišče, Napoleonov most (si ga videl), kopališče na Nadiži v Podbeli (kratko namakanje v vodi), Kobarid in nazaj Bovec. Kakih 5 let tega, super tura. Lepi konci, le Bogu so za hrbtom. Vsekakor je s tvojim MMS od Mostičarja do Robidišča daleč.
    • Alla
      LAbod ti bo za vrat skoČU
    • Nja
      Možno je testirat. Ima pa n100-5 več oblazinjenja podbradni del  je bolje oblazinjen in vratni, zatezni, ki ga poleti tudi lahko odstraniš, tega n90-2 recimo nima). Nudi več protivetrne zaščite, sončna zaslonka je pri  100-5 več stopenjska, za 90-2 nisem sigurna pri starejši rezličici ni bila). Niti ni toliko dražja, zato sem segla pa n100-5 in mi ni žal. Sprobala sem brez čepkov v ušesih ni bav, bav. Je pa vseeno bolj prijetno s čepki. Še posebej pri višjih hitrostih in kadar že tako in tako piha veter.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!