Skoči na vsebino

Izpuh za XJ 600


Thundercat

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Potrebujem pomoč!

Sem lastnik Yamaha XJ 600s, letnik 1998!Motor je super rad bi samo zamenjal dva izpuha z enim samim!Motor ima 4 cilindre in 2 izpuha, kar mu povzroča težave pri proizvajanju resnejšega glasa!

Ima 60 Ks(konjskih sil)

Rad bi imel malo bolj športni glas!

Če ima kdo izkušnje s takim motorjem oz bilo kakimi akcijami v zamenjavanju izpuha mi naj prosim pomaga!

Pomaga mi tudi če kdo ve za gsm, e-mail ali internetno stran z proivajalci izpuhov oz S.P-ji ki delajo izpuhe!

Pozdrav!

Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

tudi mene zanimajo izdelovalci izpušnih cevi- nekje sem bral, da viragica (oče) ve daj povej kaj

lp marijan

v celju(al pa okolici) je en tipo, ki dela dokaj dobre replike Akrapovica po znatno nizji ceni.

na loncih pa pise dr. .... ampak se ne morm spomnt vsega, bi moral kolega vprasat ker je kupil ta lonc...

mogoce pa easy kaj vec ve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Moto trgovina Charlie v Trstu (Via Valmaura 33, tel +Italija 040 828-165). Jest sem tam kupil racing karbonski oval firme LeoVince SBK, ki me je prisel (po moje ugodnih) 650 DEM neto. Glas - MEGA. Zraven tudi vsi potrebni nosilcki, vijaki...

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel XJ 600 Diversion. Sem dal gor športne izpuhe od firme BSM. Sam se ni preveč poznal na moči. Zvok pa za melenkost glasnejši.

Pol sem pa vse ven pobral, je bil pa zvok ta prav.

Najceneje bo, da ti jih čez zimo naredi od Viragice fotr. (internetni naslov je v njenem profilu pod FISMO). Naj ti naredi samo prazna lonca. Zvok bo strupen, pa čeprav sta dva rora (4 v 2). Pol pa pel nekam na servis, da ti na novo nastavijo vplinjače.

Tadej

PS. Take lonce mam sedaj na XJR 1300 in se obnesejo. Sound je ful hud. Lahko jih vidiš v rubriki vaši motocikli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

PS. Take lonce mam sedaj na XJR 1300 in se obnesejo. Sound je ful hud. Lahko jih vidiš v rubriki vaši motocikli.

Bolj kot hud.........garantiram

Klimbra....DAZED AND CONFUSED

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!