Skoči na vsebino

Ogrevane rokavice, ročke?


klimbra

Priporočene objave

mat in roman,hvala za odgovor.denar ni ravno kriterij,vprasanje je,ce se izplaca; kot izgleda,se.

@ roman: "vrece" ti priporocam samo,ce natancno poznas armature motorja in ne rabis oci za njihovo uporabo.je pa to najboljsa zascita pred vsemi negativnimi vremenskimi vplivi.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

mat in roman,hvala za odgovor.denar ni ravno kriterij,vprasanje je,ce se izplaca; kot izgleda,se.

@ roman: "vrece" ti priporocam samo,ce natancno poznas armature motorja in ne rabis oci za njihovo uporabo.je pa to najboljsa zascita pred vsemi negativnimi vremenskimi vplivi.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Ice, se od mene. Scitniki res niso dovolj. Na moji TA so tut namesceni serijsko, pa me vseeno namrazi pri temperaturah nizjih od 15 stopinj. sam z njimi je najbrz vseeno boljs kot pa sploh ne.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej sm se vozu (bl po hribh - do 100 km/h), pa nm je dvakat zanohtov ko biku.Sm pa pršu do tega, da je finta (vsaj pr manšh brzinah) predvsem v slabi prekrvavitvi prstov - dlani na ročajih, prsti pa na ročkah premze in kuplnge, ker k sm šu z brega prov počas po enmu grabnu mn je zanohtov u rokavicah, k mi drgač peš še brez rokavic neb (brzina je bla ista - švicov sm pa še bl kokr peš - mn je mau prpa delova).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Muncheen vabi. Tako poceni ročke boste teško dobili.

http://www.louis.de/_75/shop/art_detail.ph...upon=070&page=6

So še cenejše pri Polo (39.95 DEM), ampak mi zmo že zlezli nivo više in sanjamo Giali ročke z zveznim nastavljanjem gretja. Dve stopnji (ena prenizko ena previsoko) pač nista dovolj.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

So še cenejše pri Polo (39.95 DEM), ampak mi zmo že zlezli nivo više in sanjamo Giali ročke z zveznim nastavljanjem gretja. Dve stopnji (ena prenizko ena previsoko) pač nista dovolj.

Bye

Desmo

V čem so boljše Gialli? Tele imajo tri stopnje, močno(začetek), malo manj močno in mlačno. Da me ne bi narobe razumeli, ne delam nobene reklame, sam z gorenjko sem poročen.

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

čem so boljše Gialli? Tele imajo tri stopnje, močno(začetek), malo manj močno in mlačno. Da me ne bi narobe razumeli, ne delam nobene reklame, sam z gorenjko sem poročen.

Kolkr jst zastopm majo samo On/off in Min/Max.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope.....giallijeve naj bi imele potenciometer.....to je boljse kvazi rezistor.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

nope.....giallijeve naj bi imele potenciometer.....to je boljse kvazi rezistor.

Jaz sem mislu za tiste pri Louisu, da imajo samo dve stopnji.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto so cisto najcenejse......in ti jih ne bi priporocal tocno zaradi samo dveh stopenj.mora imeti vsaj tri.drugace ti skuri prste.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene vedno bolj mikajo ogrevane rocke in ker vsega tega nimam casa brati, bom jutri zeljna informacij. ok?

P.s. Ice...ne zlorabljaj mojega kvazi.

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se vrnemo k temi ogrevane rokavice, rocke.... V danasnjem delu v rubriki Na kolesih prebrala tole:

........ raznezil sem se nad izdelki Tucano urbano in Giali, pri katerih se bojim samo se nenadne odjuge. Elektrificirane vodotesne rokavice giali dobite v stirih razlicnih izvedbah, porabijo 23W in stanejo 259.00lir.( Moto shop Pignolo, Gorica) Dokupiti morate se kable in stikalo za 30.000lir. Za 109.00lir pa ponujajo elektrificirane prevleke rocajev, ki so preprosto seljive z motocikla na motocikel. Za oboje lahko za 67.200 tolarjev (? skrat ?) dokupite regulator toka. Giali izdeluje se vsa druga elektrificirana oblacila, ob ledvicnega pasu do nogavic.....(avtor Andrej Krbavcic, Delo)

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

........Za oboje lahko za 67.200 tolarjev (? skrat ?) dokupite regulator toka......

Najbrž res škrat, še v lirah je dosti drag.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pa se tiče ogrevanih rokavic, jh ma moj frend na TDM,ju, pa se nč ne kvarjo. Jh ne more prehvalt. Se morš pa prključt s kabli, tko da jest mislm, da so vseen bolš ročke. Te ma pa drug frend na Afriki. Se usedeš, pržgeš motor, pa te že greje. Luksuz na kvadrat!

Itak pa vela, da se vsak odloč tko k mu paše!

LP, kawa

Uredil - Ice on 19/12/2001 19:55:45

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa fantje prilagodljivi in se da z njimi marsikaj dogovoriti.....tako tudi za ceno in montažo Gialli ročk.Mislim , da je to bila tema ,ki smo jo začeli.

Interesenti:

klimbra(ne glede na ceno in število)

Klimbra.....ustvarjen , da te prevzame

Uredil - Ice on 19/12/2001 19:56:26

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

quote:

So pa fantje prilagodljivi in se da z njimi marsikaj dogovoriti.....tako tudi za ceno in montažo Gialli ročk.Mislim , da je to bila tema ,ki smo jo začeli.

Interesenti:

klimbra(ne glede na ceno in število)

Klimbra.....ustvarjen , da te prevzame

Uredil - Ice on 19/12/2001 19:56:26

Klimbra, zdaj k bo 13. plača (upajmo) sm pa še jst zravn. Itak :))

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moi petite persone....al tko nekak.koliko je zdaj cena brez montaze?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Klimbra

Kaksno je zdaj stanje?

Si bomo kaj greli rokce al kaj?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam v mislih rokavice res da so kar drage vendar se mi zdi boljš varjanta.Sicer pa bo kmalu že vroče in koga bojo pol brigale ročke al pa rokavice.Naj živi sonce in 25 stopin

sanda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!