Skoči na vsebino

Ogrevane rokavice, ročke?


klimbra

Priporočene objave

Kaj pravite na tale grelec, ki gre čez ročke?

http://www.oxprod.com/index.php?pg=3&action=dept&id=133&pid=600&p=

Za zimo že dve leti uporabljam grelni brezrokavnik, ki je v kombinaciji z gretjem ročk fantastičen (sproban do -3...ni zime) :)

http://www.oxprod.com/index.php?pg=3&action=dept&id=187&pid=0&p=

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to ugradi v balanco? Kako pa to segreje ročko pri gasu ker mora toplota prodreti tudi čez debelo plastiko gasa, saj moraš celo elektrarno sabo vozit

Baje zadeva super deluje in greje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greste v nakup tega potem sporočite kako deluje, ker moj hoče sam narediti to za v balanco in me zanima, če se splača to dajati v balanco ali raje navadne ročke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa kable speleš, a moraš lukne v balanco vrtat ?

Ja, v sredini se zvrta luknjica, not se da pa gumijasto tesnilo, tak da je še vedno vodotesno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni...

 

Po provozenih 100k km so mi na žalost crknile ogrevane ročke na moji TDMki... 

Glede na to, da se vozim čez celo leto in veliko tudi pri temperaturah  okrog 5 stopinj so odlično opravile svoje poslanstvo....bile so original za TDMko, sedaj pa res nimam volje dat cca 250€ za enake... 

Oklevam med ročkami Saito iz Luisa za 50€, ter ročkami Oxford iz BSja za 95€..... 

 

Mnenja? Izkušnje?

 

Hvala  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam Saito na enem mopedu in odlično služijo namenu. Le stikalo-regulator je bolj "češke" izvedbe.

Mogoče so bolj podvržene obrabi kot original BMWjeve, ker je materijal že na otip bolj mehak in imajo zato vsaj po mojem občutku boljši oprijem.

Po 40kkm sem jih zaradi iztrošenosti zamenjal z enakimi novimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp 

zelo uporabna zadeva v kombinaciji z ščitniki.

 

 

 

takole izgleda Daytona po cca 75k km

post-5502-0-14644300-1358886200_thumb.jpg  post-5502-0-00497900-1358885971_thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor...

 

Mislim da bom dal gor Saitove....za ta dnar če bodo sluzile svojemu namenu 40k km, bo več kot zadovoljivo....Glede stikala pa je skoraj identično tistemu ki sem ga imel zraven originalnih.....

 

Ps: Ščitniki od GSa 1150 pašejo na TDMko kot uliti   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni...

 

Po provozenih 100k km so mi na žalost crknile ogrevane ročke na moji TDMki... 

Glede na to, da se vozim čez celo leto in veliko tudi pri temperaturah  okrog 5 stopinj so odlično opravile svoje poslanstvo....bile so original za TDMko, sedaj pa res nimam volje dat cca 250€ za enake... 

Oklevam med ročkami Saito iz Luisa za 50€, ter ročkami Oxford iz BSja za 95€..... 

 

Mnenja? Izkušnje?

 

Hvala  :)

Jaz sem kupil ročke Hein Gericke proizvaja jih Oxford in so iste samo da imajo druge napise in mnogo nižjo ceno

 

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

 

pišem Vam, ker imam en majhen problem s temi ogrevanimi ročkami, oziroma z utežmi. Stare ročke sem spravil dol, nove gor, vse dela ok, težava je pri utežeh, ker, ko bi jih rad privil nazaj, vijaki enostavno nikakor ne zagrabijo. Zdaj če so prej držali, bi morali tudi zdaj, a nikakor ne moreš privit. Je imel že kdo tako težavo?

 

Hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

pišem Vam, ker imam en majhen problem s temi ogrevanimi ročkami, oziroma z utežmi. Stare ročke sem spravil dol, nove gor, vse dela ok, težava je pri utežeh, ker, ko bi jih rad privil nazaj, vijaki enostavno nikakor ne zagrabijo. Zdaj če so prej držali, bi morali tudi zdaj, a nikakor ne moreš privit. Je imel že kdo tako težavo?

 

Hvala za pomoč.

Ponavadi ta vijak neodviješ popolnoma  ven ampak ga samo losaš in po njemu malo z duršlagom udariš,da konus popusti in nato vzameš utežz konusom skupaj ven !  Zdaj probaj tako, da priviješ malo samo vijak (berz uteži) malo vdari po vijaku in konus naj bi popustil in ga z vijakom skupaj potegneš ven,nato odviješ konus  vijak vstaviš v utež malo priviješ konus in vse skupaj vtakneš v balanco in pustš malo zračnosti tako, da ti gas lepo laufa in priviješ vijak do konca !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!