Skoči na vsebino

Kopanje po novoletnem FS


Priporočene objave

...v vodi terme moravci,ne kanalizacijo,strom ali telefon

kdo bi bil za?

zrihtamo popust pri vstopnini (ce sploh obstaja vstopnina?! moram se pozanimati) ?

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vstopnina je, razen če spiš v kapacitetah moravskih toplic...

popust je na skupine....... mogoče lahk zrihtaš le še več popusta, k bomo sami zmartani in bl mal čofotal, pa bl žejo gasil...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj zato.....in ce priblizno vem,koliko bo cofotalcev,bi cim vecji popust izstisnil.

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ze imam pripravljene rokavcke, slaufek, plavutke, masko, snorkel, kapo za na glavo in kopalke.

lav ja ol

Viragica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr.........jest sem jih pa na morju u prikolici pozabu.....a bom moral zdej res nove kupit???????????

Ma se mi zdi , da ne bo stran vržen denar

Klimbra....DAZED AND CONFUSED

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo mi to poenostavili: vsi vzamete kopalke zraven in se skupaj narisemo na vhodu moravskih toplic v nedeljo,23.12.2001.ce imamo sreco,bomo imeli toplice zase.

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi blo pa teb enostaven Ice, kar lepo zrihti toplice samo za nas. Da nas ne bo gdo motu

A bi kdo prpelu otroke v nedelo, da nas bi mal masiral

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

climber,ce mi garantiras,da pride vsaj 60% prijavljenih na motosvet,tudi toplice zrihtam samo za motosvetovce (ej folk,pa da nebi slucajno res prisli! ).

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, zadnji dogodki (FS7, skupna vožnja na Bled in Brda) kažejo, da na srečanja pride še celo več ljudi, kot je prijavljenih, tko da nč bat !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na lojzijevo izjavo: pri ratniku je rezervirana soba za max.50 ljudi.ce nas bo vec,potem bi prosil za cimprejsnjo prijavo in seveda denar,da se rezervira vecja soba.drugace ostane kakor je.prijavljenih je trenutno se manj kot 50.

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no Ice, ti k si lih car foruma pa zihr vse najbolje veš... dej ti men povej (k sm čist frišna) a to se vi že vsi med seboj poznate tut v RL? pa kok ste kej stari? sej vem da vprašanje ne paše ravno v to temo sam glede na to da je že pozno se mi ne da it vsega brat! hvala za razumevanje! :)

Uredil - Sanya on 19/11/2001 23:49:18

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

no Ice, ti k si lih car foruma pa zihr vse najbolje veš... dej ti men povej (k sm čist frišna) a to se vi že vsi med seboj poznate tut v RL? pa kok ste kej stari? sej vem da vprašanje ne paše ravno v to temo sam glede na to da je že pozno se mi ne da it vsega brat! hvala za razumevanje!

No, Sanja, ko si ravno frišna... ti lahko tudi jaz malo pomagam.

Recimo, da imamo nekateri ravno eno dekado več kot ti, nekateri imajo kakšno leto manj kot ti, nekateri pa kakšne tri dekade več. Kje je sredina, se ne ve, ampak je vsekakor večja, kot so tvoja leta.

Ampak ne sekiraj se, ti kar pridi, če ti paše.

Veliko se nas pa že pozna v živo, vendar vedno se pojavljajo novi Motosvetovci, pa ni problem, da spoznamo tudi tebe. Če ti motorji predstavljajo užitek, potem te lepo pozdravljamo med nami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanya ti kar pridi v sredo v Twina in se bomo spoznali. Koliko smo stari in kako izgledamo si lahko pogledaą v naąih profilih (klikni na naąa imena) ali pa pod rubriko multimedija pod topici Motosvetova srečanja. Motorje si lahko ogledaą pod topicom Vaąi motocikli.

Ne pozabi, sreda v Twina!!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

no Ice, ti k si lih car foruma pa zihr vse najbolje ve?...

HARHARHARHAR ...ko bi,bi bil ...itd...

quote:

dej ti men povej (k sm čist fri?na) a to se vi ?e vsi med seboj poznate tut v RL? pa kok ste kej stari? sej vem da vpra?anje ne pa?e ravno v to temo sam glede na to da je ?e pozno se mi ne da it vsega brat! hvala za razumevanje! :)

vsi se ravno ne poznamo,velika vecina pa ze.stari? nekje od 16 naprej,ostalo ti je gregs povedal.dobrodosla.

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za vse odgovore!

tkole bom rekla... ne štejem se (še) med prave motoriste iz preprostega razloga ker še nimam svojga motorja. si ga pa močno želim met in to je najpomembneje za začetek. kjer je volja tam je pot. ampak pustmo raje to.

tole srečanje se sliši zelo zanimivo sam mam manjši problem... nimam pojma kje je Twin!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Sanya, ti bom jaz probu razložit, ker mam izkušnje z iskanjem Twina, ker tud men ni blo prevec jasno kje je to.

Ce gres iz centa Lj. proti Šiški, zaviješ v kriziscu desno in sicer v zadnjem kriziscu preden kres mimo McDonalda v Šiski. Ce se peljes mimo McDonalda, si ze kikselna. Nato pa se zapeljes do prvega semoforiziranega krizisca in zavijes levo. Po 150 metrih bos zagledala na levi strani kitajsko restavracijo Kitajski zid, Twin se pa zraven drzi.

Upam,da sem kaj pomagal in da se vidimo.

Mlada kri vedno prav pride

LP Twix

READ MY FACE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko si prebereš pod Motosvetova sreda v Twinu.

Ta teden pride Stanovnik - tisti, ki hara z motorjem po Sahari, pa še kje drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm...... tole je pa zdej čist mem spet... dejte mal popucat...

glede kopanja Ice pa mislm, da se ti ni treba preveč trudt..... če nas bo dost bomo izkoristl skupinski popust, ker vnaprej prjavlat se je težko..... kaj pa jaz vem v kakšnem stanju bom naslednji dan.....

aja mogoče eno vprašanje....... do kdaj bo pa treba sobe spraznt u nedelo????

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!