Skoči na vsebino

Reklama za Enemon


.T.

Ali ti gredo med gledanjem reklame za Enemon po glavi "pregrešne" misli  

77 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Da.
      53
    • Ne.
      24


Priporočene objave

ja, čim pomislim da bi mogla jest hrano v prašku z okusom ,,zobne paste-jagoda,, si zaželim svinjski kotlet v lovski omaki in baby korenje zraven.

Približno tako kot če začnem razmišljat da bi nehala kadit me to tako znervira, da grem prec na čik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo lahko pokaže koga, ki je kvalitetno izgubil kilograme z enemonom, si odrežem katerokoli priteklino. Enemon je milo rečeno - sranje. Vsebuje namreč prevcej nekvalitetnih sojinih beljakovin, enostavnih hidratov - fruktoza, ki je med dieto ne sme biti. Kaj smo torej naredili? Zmetali smo si nekaj peska v oči.

P.S. Bejba iz reklame pa nima nobenega tonusa in če tisto švrkneš po riti se prav nemarno zatrese...in traja in traja... Edina zares napeta stvar pri tej reklami je zvočna podlaga in tangice...

IMHO

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reklama za Enemon je tista, v kateri si ena huda bejba obleče kavbojke čez zelo seksi ritko v tangicah.

Tadej

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Bejba iz reklame pa nima nobenega tonusa in če tisto švrkneš po riti se prav nemarno zatrese...in traja in traja... Edina zares napeta stvar pri tej reklami je zvočna podlaga in tangice...

IMHO

:D :lol1: :lol1: :OK:

sem vidu parkrat to reklamo...sem mislu da bo reklama za kavbojke al pa kaj drugega...ker neke učinke pri oblikovanju zadnjic ne morejo met taki ali drugačni pripomočki katere se zaužije...za tako rit je treba kej naredit..... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaa, zdaj pa končno vem za kaj je tista reklama! :P

ja dobra rit ni kaj, pa tudi ostalega se nebi branil (razen enemona seveda)! več takih reklam rabimo!!!!!!

no zaradi mene bi vse reklame lahko bile take, neglede na to kaj prodajajo, saj šaltal nebi vmeš :lol1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je reklamiranje prepovedano sam tok v vednost, da ne boste samo tv. gledal (vsak četrtek---no vsaj zadnje tri je bilo tako) je erotična strežba---tangice in zgoraj brez, cena pijače običajna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je reklamiranje prepovedano sam tok v vednost, da ne boste samo tv. gledal (vsak četrtek---no vsaj zadnje tri je bilo tako) je erotična strežba---tangice in zgoraj brez, cena pijače običajna.

to ni reklama ! temu se reče informacija ! povej ! izpljuni ! izdavi ! :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reklama je za en k.. Ampak dekletce je dražestno. Strinjam se z grešnimi mislimi na kvadrat. :naughty:

Tisto z tresočo ritjo pa :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bojo zdej začel več takih reklam delat, k so to vidl :OK:

Deklina je pa vsekakor vredna greha :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No...končno sm tud jst ugledal to "pregrešno" reklamo :kva2:

Mmmmmmmmmm...lušno mlado dekle :wub: ...še lepša ritka :wub: :wub: :wub: ...tud Enemon bi kupu če dobim deklino zravn :P :kva2: :devil: :naughty: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
ENEMON.... :? :? kaj je to kaj za p.....t O:-) O:-)

to je neki lepga :wub: ...če gledaš reklamo...ko probaš ...... je pa bullshit..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahk kdo plizzz kako sliko prpopa gor?? namrec, nimam dost casa da bi TV (ki mi je BTW dosegljiv le med vikendi) gledu... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahk kdo plizzz kako sliko prpopa gor?? namrec, nimam dost casa da bi TV (ki mi je BTW dosegljiv le med vikendi) gledu... O:-)

na.... :D

post-15-1080219050.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oglej si to stran.... :D plakati

sicer to ni reklama, zgolj plakat, če hočš reklamo vidt boš moral gledat TV(tam je ena huda bejba sej ne trdim da ta ni .) )

Popravljeno . Popravil thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!