Skoči na vsebino

Potovanja z Zvonetom Šerugo


MOTOVILC

Priporočene objave

pred 19 minutami, vandrovec pravi:

...kakšno izražanje :naughty:, to so same bodoče intelektualke :)

Poudarek je na "mlade" :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, solorider pravi:

Sama faušija ste, tudi jaz bi bil zdajle tam in fu..l mlade pičke! :yea1:

lovil...med f..l in lovil pa je razlika :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, madona, kva ma tale Zvone, da je tok uspešen? Aja BMW-ja. :lol1:

Car je. Na BMW ju mu iz "roke jedo", ženo je prepriču, da je doma okol pa fura lepe punce, pa še srečna je in ga zagovarja. Pa dost računa\zasluži  za nekaj, kar lahko delajo drugi sami. Ma zame je CAR! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, skalar36 pravi:

Madona, madona, kva ma tale Zvone, da je tok uspešen? Aja BMW-ja. :lol1:

Car je. Na BMW ju mu iz "roke jedo", ženo je prepriču, da je doma okol pa fura lepe punce, pa še srečna je in ga zagovarja. Pa dost računa\zasluži  za nekaj, kar lahko delajo drugi sami. Ma zame je CAR! 

Ti si pa "glup", da se z njemu ukvarjaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, T 120 pravi:

Ti si pa "glup", da se z njemu ukvarjaš.

Lih tok kt ti, ki se z menoj. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Sašo Lorenčič, ki je prav tako kot Zvone Šeruga na poti od Ognjene zemlje v Argentini do Aljaske ima na svoji Yamahi Super Tenere 1200 prevoženih že 160.000km.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
pred 1 minuto, BIF pravi:

Ja, zato ker se sam ne brije in se ne more urezati.

Sicer pa to so socialna omrežja, treba je delat scene, drame iz ničesar, da se lovijo lajki, popularnost in da se na koncu tudi kaj proda.

Šeruga ni toliko drugačen, se tudi reklamira, predvsem revijo in moto izlete in ima čudne fetiše kot npr. fotografiranje brezzobih afriških ali drugih staroselcev, zraven pa še fotka kakšne mladenke, da se zadeva lažje prodaja. Ker stari je sam po sebi negledljiv.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Attention whore pizdi na temo attention whoringa. The pot calling the kettle black. Sej bi še kak pregovor vrgel not... sam se mi ne da. Ko mu pade lajkanje na socialnih omrežjih, hitro kako sliko mladenke zgoraj brez objavi in je promet nazaj. Onemu prvem attention whoru predlagam isto - drugič naj joške od žene/ljubice objavi in mu bo idol ploskal namesto da ga pošilja nekam v tri krasne.

Zdaj se grem pa brit...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne enega ne drugega užaljenca ne sledim, pa tudi ne navijam za nobenega v tem bizarnem blogerskem fajtu. 

Je pa tale odstavek (iz članka na zgornjem linku) v vsebinskem smislu zelo zelo podoben nekaterim postom v nekih ms potopisih izpred par let nazaj... 

.... Druga tvoja težava je tvoj ego. V prispevku si napisal, da se ‘jeb**’ in ‘jagaš’ po najbolj ‘bogu za ritjo’ krajih, spotoma fotografiraš in z nami deliš življenja in ljudi. Glede na napisano imam občutek, da misliš, da je dolžnost tvojih sledilcev in vse Slovenije, da so ti za to hvaležni, ti ploskajo in te kujejo v zvezde. Jaz imam na to čisto drugačen pogled. Od svojih sledilcev ne pričakujem, da moja potovanja spremljajo, všečkajo objave in jih komentirajo. To ni njihova dolžnost in tega ne pričakujem! Tistemu, ki me sledi,  mi kdaj napiše kakšen komentar, sem pa neizmerno hvaležen. To tudi velikokrat napišem v svojih komentarjih. Predlagam ti, da čim prej začneš razmišljati v smeri, da si ti tisti, ki moraš biti hvaležen sledilcem, ne oni tebi," je med drugim zapisal Gorec. 

Več na: https://www.zurnal24.si/magazin/bizarno/spletna-vojna-bloger-zakrvavel-zvone-seruga-znorel-336598 - www.zurnal24.si

 

Tudi na temle forumu je par egotov dolga leta filalo pod takšnim pritiskom, da bi lahko najmanj ducat Hindenburgov napumpali B)

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker Zvonkota ravno ne spremljam razen v debatah na tem forumu:

A ni šel v Ameriko?

A ključvnice je že zrihtal?

A sploh še vozi BMW ali je že Triumpha nafehtal?

Za morebitne odgovore hvala, če pa jih ne bo pa nič hudega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Evo, ponudba se je razširila na: MOTO SLOVENIJA. :panic:

Citiraj

SLOVENIJA ZA MOTORISTE, V ČETRTEK ZAČNEMO! Štiridnevna tura prek Kočevskega, Dolenjske in Bele krajine, po mojih najljubših stranskih poteh. Skozi domovino, kot je (verjetno) še ne poznate. In tura ne bo samo vožnja ter ovinki, daleč od tega - v življenje gremo in med ljudi, kjer ne bomo turisti, temveč znanci in prijatelji. A čeprav je vsaj meni vse znano ter pripravljeno, vabim tokrat s sabo bolj avanturistične sorte duše - kot prvi bomo še vedno brusili, dodajali, odvzemali. Tura za komandose bo to, največ 6 + 1 motorjev, cena 290 €; razen treh obrokov VSE vključeno. Več si poglejte na https://www.zvoneseruga.com/slovenija - SPREJEMAM PRIJAVE!

:lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spanje pa najverjetneje na prostem, al pa pri kakih "znancih". Mogoče še vključi Braneta Červeka, ker 4 dni za teh dobrih 300 km je kar mal preveč. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

Spanje pa najverjetneje na prostem, al pa pri kakih "znancih". Mogoče še vključi Braneta Červeka, ker 4 dni za teh dobrih 300 km je kar mal preveč. :) 

z zvonkom na seniku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

z zvonkom na seniku :)

a vzame vaučer? Pol grem, bom vsaj 1x v pravi družbi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

a vzame vaučer? Pol grem, bom vsaj 1x v pravi družbi :P

 

Če vzame, te posvojim in ti dam še mojega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, LunaticFringe pravi:

Če vzame, te posvojim in ti dam še mojega

ne vem če bi z Zvonkotom zdržal več kot 3 dni na seniku, hvala vseeno :D

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

ne več če bi z Zvonkotom zdržal več kot 3 dni na seniku, hvala vseeno :D

 

Vidim, da nisi ti brezveze IRONMAN. 3 dni z njem...ala ti vera!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam dovolj časa za legalizirat tomos targa .. ker s štirko ne grem ker bi jo zamoril pri takem tempu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, thumper pravi:

nimam dovolj časa za legalizirat tomos targa .. ker s štirko ne grem ker bi jo zamoril pri takem tempu..

Po mojem bi ti lahko Zvonkota peljal mal po / in ukol Slovenije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!