Skoči na vsebino

Potovanja z Zvonetom Šerugo


MOTOVILC

Priporočene objave

A bi se kdo po Poljanski dolini vozil? Po hribih, zavitih ovinkih, makedamskih poteh...pravo doživetje.

Cena sitnica, spanje pa med medvedi in volkovi, seveda se to doplača. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, skalar36 pravi:

Cena sitnica, spanje pa med medvedi in volkovi, seveda se to doplača. :naughty:

...zaželjeno pokrivalo iz ovčje kože...ali pa vsaj volneni štunfi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj za pojest in popit  s sabo...za sebe in organizatorja! :D

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, skalar36 pravi:

Pa kaj za pojest in popit  s sabo...za sebe in organizatorja! :D

Ja...pa organizator ima alergijo na zelenjavo in sadje, vodo in sokove...?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, BIF pravi:

Ja...pa organizator ima alergijo na zelenjavo in sadje, vodo in sokove...?

nisem organizator.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, BIF pravi:

Ja...pa organizator ima alergijo na zelenjavo in sadje, vodo in sokove...?

Ti si popoln kandidat, a določva termin? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, skalar36 pravi:

Ti si popoln kandidat, a določva termin? :lol1:

...počakaj na dokončanje 4 letnega ciklusa ?...lahko pa dorečeva jedilnik...imam tudi alergije, tako da ne vidim težav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, skalar36 pravi:

A bi se kdo po Poljanski dolini vozil? Po hribih, zavitih ovinkih, makedamskih poteh..

Danes sem 2x obracala na teh poteh: prvic pri nekom na dvoriscu, ko je bilo kar konec ceste, drugic na zelo slabem in zelo strnem makadamu. Ne me vprasat po krajih. Tam nekje, kjer ti vabis 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maxxa pravi:

Danes sem 2x obracala na teh poteh: prvic pri nekom na dvoriscu, ko je bilo kar konec ceste, drugic na zelo slabem in zelo strnem makadamu. Ne me vprasat po krajih. Tam nekje, kjer ti vabis 

Rabiš vodiča...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vzamem 3 punčke od 18-25 let stare .. vsaka s svojim motorjem ... pot je od LJ - Žusterna ... strošek je, da mi plačajo kave in perutnićke ... lahko bodo z mano sedele za isto mizo :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, maus pravi:

jaz vzamem 3 punčke od 18-25 let stare .. vsaka s svojim motorjem ... pot je od LJ - Žusterna ... strošek je, da mi plačajo kave in perutnićke ... lahko bodo z mano sedele za isto mizo :huh:

nekam si kriterij zvišal.. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, thumper pravi:

nekam si kriterij zvišal.. 

sm js tut z leti starejši :huh:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mojster besede in pisanja, to mu priznam......  

https://www.zvoneseruga.com/slovenija?fbclid=IwAR2FziGV1e7zq72aj0N4f5mPoRplrQTy1yN_U8MIPLqTbYqyD1Xq-tSlSz8

Vključeno "skoraj vse"  (ta njegova besedna zveza mi je dobro poznam, s poudarkom na skoraj in povezavi z zajcem) zastonj razen bencin in  tri kosila........kaj še potem ostane tri spanja v lastnem šotoru ali na seniku.....bo zbiral  še dodatno za skupna blagajno,.....pa alko za famozne čebričke, ki gredo od ust do ust...... in to ni potovanje za "razvajene", da si ne bi kdo slučajno kaj domišljal, da bi za ta denar moral kaj konkretnega dobit...... vendar: Primerno za ljudi, ki želijo več  :)      mehke sorte avantura. :naughty:     

Še vedno iste nategunske finte, kot v Maroku.......sem pričakoval, da bo jemal tudi bone, spanje v šotoru, ali seniku in zajtrk, to bi šlo, pa še malenkost se doplača   :)    samo potem ne bi mogu zvozit brez računov, kot je to njegova običajna praksa.... ....ne dvomim pa, da bo komu oh in sploh  super

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, thumper pravi:

nekam si kriterij zvišal.. 

ne ne, on sešteva, da njihova leta znesejo isto kot njegova :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predno si šel na potovanje z Šerugo, si še "prdent" nisi upal sam. Zdaj si upaš potovati tudi sam (glej ga glej). Ti je vsaj oči odprl ( zapečkar ), moral bi mu biti hvaležen in ne da postajaš isti kot on (gnjavator) !!

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Luka66 pravi:

Je mojster besede in pisanja, to mu priznam......  

https://www.zvoneseruga.com/slovenija?fbclid=IwAR2FziGV1e7zq72aj0N4f5mPoRplrQTy1yN_U8MIPLqTbYqyD1Xq-tSlSz8

Vključeno "skoraj vse"  (ta njegova besedna zveza mi je dobro poznam, s poudarkom na skoraj in povezavi z zajcem) zastonj razen bencin in  tri kosila........kaj še potem ostane tri spanja v lastnem šotoru ali na seniku.....bo zbiral  še dodatno za skupna blagajno,.....pa alko za famozne čebričke, ki gredo od ust do ust...... in to ni potovanje za "razvajene", da si ne bi kdo slučajno kaj domišljal, da bi za ta denar moral kaj konkretnega dobit...... vendar: Primerno za ljudi, ki želijo več  :)      mehke sorte avantura. :naughty:     

Še vedno iste nategunske finte, kot v Maroku.......sem pričakoval, da bo jemal tudi bone, spanje v šotoru, ali seniku in zajtrk, to bi šlo, pa še malenkost se doplača   :)    samo potem ne bi mogu zvozit brez računov, kot je to njegova običajna praksa.... ....ne dvomim pa, da bo komu oh in sploh  super

 

Potovanje po Sloveniji pomeni, da si lahko še isti dan tudi doma v domači postelji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snečer pravi:

Potovanje po Sloveniji pomeni, da si lahko še isti dan tudi doma v domači postelji :)

al pa potuješ, sam zvečer greš domov prespat (2 ure kamorkol) :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi šla dva z enim motorjem je to 530e za 4 dni.. plus bencin plus hrana.. 

če greš sam je to 530e za spanje..plus bencin plus hrana.. aja to je tud tm..

mal preveč je 290e na motorista  za "vodenje" .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvonkota je korona (mogoče tudi spregledanje naroda) konkretno udarila po žepu. Avto katerega je pred kratkim novega kupil že prodaja, zdaj bi rad še služil na račun naivnih ovc, ki se ne znajo sami po Sloveniji vozit. Najbolj me je pa zmotlo tole: "Tura za komandose bo to, največ 6 + 1 motorjev, cena 290 €; razen treh obrokov VSE vključeno. " Torej, za teh 290eur ne dobim nič, oz. toliko ceni sebe in svojo družbo? Hrano si morš posebej plačati, bencin tud, spalo se bo po vsej verjetnosti na senikih in ostalih zastonj prenočiščih. Torej, res me zanima kaj je zanj VSE vključeno. A ni bilo pred časom govora, kako je imel določeno fiksno ceno za Maroko (vse vključeno) potem je pa še na vsakem koraku dodatno kasiral? 

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vzamem v obzir, da je Šeruga imel nek "šarm" v polpretekli zgodovini, da ma dobre fotke, kvalitetne prezentacije, da je kup svežepečenih motoristov, ko se rešijo otrok med 45-50 letom, katerim je priimek Šeruga znan, pa da taisti novo pečeni bajkerji, običajno na propelerjih (šalamala) nimajo blagega pojma o potovanjih in motorizmu, znajo zlahka nasesti svetovnemu popotniku in obljubam avanture.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!