Skoči na vsebino

Potovanja z Zvonetom Šerugo


MOTOVILC

Priporočene objave

pred 3 minutami, LunaticFringe pravi:

Dobro... Pelji mojo Ančko, ne lula, ne kaka, ne jè, ne pije in kar je najbol pobembno - ne govori. 

PS: ne bodi pregrob, kr malo pušča pr ventilčku :lol1:

dj 20 EUR/dan  :huh: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da vam je način obračunavanja v stilu "Šeruga entertejmenjt" zlo domač :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki uporabljate fejstbuk in ste tozadevno informirani. Pa glede na to, da je tam (menda) bistveno večja skupnost motoristov kot pa na ms... A tam pa ni nobenih odzivov (komentarjev) na njegova nategunstva?  Saj ne morem verjet, da mu še kar naprej uspeva tovrsten monkey business... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, izibajker pravi:

Tisti, ki uporabljate fejstbuk in ste tozadevno informirani. Pa glede na to, da je tam (menda) bistveno večja skupnost motoristov kot pa na ms... A tam pa ni nobenih odzivov (komentarjev) na njegova nategunstva?  Saj ne morem verjet, da mu še kar naprej uspeva tovrsten monkey business... 

jebiga ... sj čang šlang še vedno prodajajo in se vedno najde kdo, ki ga nujno rabi ?

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 7. 2020 ob 11:54, Gonca pravi:

Predno si šel na potovanje z Šerugo, si še "prdent" nisi upal sam. Zdaj si upaš potovati tudi sam (glej ga glej). Ti je vsaj oči odprl ( zapečkar ), moral bi mu biti hvaležen in ne da postajaš isti kot on (gnjavator) !!

Koga tako dobro poznaš, da si ga lahko tako lepo opisal?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvonko je ostal sam... :huh:

Citiraj

NE MORE PA NIHČE REČI, DA SE NE TRUDIM! Ampak me je vseeno presenetilo: zdi se mi, da sem pripravil res krasno mototuro po Sloveniji - ne le ceste in ovinki in lepote; tukaj so zgodbe, so ljudje, so trenutki in so srečanja, ki bi se vas dotaknili. Vem, ker so se najprej mene. A zanimanja ni nobenega, za ta četrtek ni prijavljenih, za naslednji četrtek pa ... no ja, bomo pač videli. Saj ne, da bi se zares sekiral, preživetje mi ni od tega odvisno. Sem pa začuden. Kaj jaz vem, mogoče res štejejo le hoteli, ležanje na plaži ali nekaterim za par ur motorističnih ovinkov? Vmes kava ali tri in zvečer že postelja doma; takorekoč zastonj je.

Cena je 260 €, štirje dnevi, VSE vključeno - jasno, delam za denar, mi vsi delamo za denar! Saj je v redu, če ne bi zgolj iz humanitarnih razlogov vozil naokoli zrele gospode na strojih za dvajset do trideset jurjev? A sem očitno nekje zgrešil ... pri programu? Neki stranski kolovozi (jih ni, le krasne in neznane ceste!) in nekakšno potovanje k ljudem - ha, zakaj in kaj že je to?

Ali pa je razlog res predvsem v ceni?

Kakorkoli že, naslednji četrtek, 16. julija, poskusim znova in še vedno velja promocijska cena. Zbiram prijave in če se nas nabere vsaj šest, gremo! Več pa na www.zvoneseruga.com/slovenija ---- pametni ljudje mi pa le svetujte, kako se moram pravilno lotiti stvari, da bom vsaj za pir pa kakšne vampe s tem zaslužil.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

Zvončici je odzvonilo pri nas :)

Naj mu en pameten pove za MS :) 

Snecer, ti boš sigurno vedel, če je Šeruga tudi na fb aktiven. Takoj mu je treba poslati povabilo, da se pridruži na ms... Bo prinesel novo energijo in dinamiko v tole okolje. Pa še kakšen koristen nasvet bo dobil, kako se najlažje pride do pira in vampov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, izibajker pravi:

Snecer, ti boš sigurno vedel, če je Šeruga tudi na fb aktiven. Takoj mu je treba poslati povabilo, da se pridruži na ms... Bo prinesel novo energijo in dinamiko v tole okolje. Pa še kakšen koristen nasvet bo dobil, kako se najlažje pride do pira in vampov...

mazno sm ti minus na ta post.. 

Pravkar, ciciban pravi:

In ciroze jeter...

kdo je kriv ljudem k majo tolk zanč jetre da fašejo cirozo.. al kuko - od viška glava ne boli..:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav zanavna tema... Ma kaj se tolko pizdite, sej je napisal da se bo celo spalo v hiškah ob kolpi. 

Meni se zdi njegova ponudba čisto zanimiva, ni za večino ljudi na tem forumu, je za penzič in kafe motoriste, ki so taki softiči da se verjetno bojijo že ene noči v šotoru. Jst bi za tak krog zvonkotu z veseljem plačau tistih 60 ali celo 90 eur (una dvojka spredaj me zelo moti) ? 

Tako da plani mubpripadajo zato ker so pri nas preveč šmekerski motoristi ali preveč resni motoristi. Torej tisti ki rabijo hotel, al pa tisti ki si boljši krog naredijo sami. 

@Dr_Jakob a nebi bila to odlična ideja za poletni želva krog (ne more bit mamut, je treba izbrat drugo žival) , vsak eno noč časti travnik da tam smrčijo in prdijo eni motoristi. Spotoma se nabirajo točke za opažene migrante ?

Fajn je tudi po Slo imet vodiča, ko sem bil še pri volji in ni bilo smart telefonov, sm večkrat vozu "offroad" s skuterjem na 10colskih gladkih gumah, zemljevid je bil kakeršen je bil, in včasih se zelo enostavno zajebe pot, tudi dan danes ima guglmaps neke zanimive algoritme včasih kr čez neke sumljive makadame pelje. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kr joka... :D

Citiraj

A V VSAKI RESTAVRACIJI IN HOTELU GLIHATE? Rabim razlagati ali je brez veze in neumno? Da, pripravljam štiridnevne mototure po Sloveniji in - da, zaračunam za to! Promocijska cena z 10 % popustom: 260 € za voznika, 215 za sopotnico (včeraj napačno izračunal 230 €, pardon!). Štirje dnevi, vključeno vse, razen dveh obrokov! In je to zdaj nekaterim hudo izkoriščanje, ker oni to naredijo takorekoč zastonj, v Črni gori so bili za pol denarja cel teden, v Maroku dva tedna celo za manj ali kakorkoli že ... jao, ljudje dragi, pa na tržnici v Ouagadougouju je še ceneje, zakaj ne greste raje tja in glihate do nezavesti?

Naj poudarim, še enkrat: ne, niso v tej ceni le ovinki in vmes dva kofeta. Ponujam vam kraje, ceste in ljudi, ki jih poznam, a vseeno sem prejšnji teden v treh dneh vse to ponovno prevozil, preveril in organiziral - ne, ni bilo zastonj! Ponujam vam tri noči, dve v idiličnih hiškah (a brez hotelskih zvezdic!), eno na skupnih ležiščih v moji zidanici. Ponujam sedem obrokov in zagotovo nihče ne bo lačen. Ponujam grad Turjak, skrivnosti hoste za Loškim potokom, čolnarjenje po Kolpi, Kostanjeviško jamo ... in nič od tega ni brezplačno. Pripravil sem internetno stran in ponujam štiri dni svojega časa ter izkušenj; že samo najem motorja bi me stal 440 €! In ponujam doživetja, do katerih - mogoče?! - sami ne bi prišli. Vse to za 260 oz. 215 €! Res preveč? In koliko stane ena sama noč in doživetje hotela Kempinski in še marsičesa?

Saj je jasno: komur je ta razlaga potrebna, bo pač ostal doma, v gostilno bo šel pa z vago: kelner, ta šnicl je pri mesarju cenejši!!! Za vse ostale pa velja vabilo: naslednji četrtek (16. julija) štiridnevna mototura prek Dolenjske, Kočevskega in Bele krajine. Na moj način!

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko to berem dobim asociacijo na Alana Forda :)

preluknjani kajaki, luknjr za spat, postane enoločnice in mastne pare :)

mototure po Sloveniji, a bejž no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

...mototure po Sloveniji, a bejž no

Bodi vesel, da Zvonko ne ponuja mototure po Jadranki. Po sledeh Winetou-ja, al pa Dinkota... Potem bi šele bil problem, saj bi zasedli vse proste kapacitete in kariraste prte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ljudje trošijo mene ne moti. Je pa smešno ali pa žalostno, kakšno nujno potrebo po denarju ima 
Zvnoko. Kraji, ceste in ljudi katere ponuja so brazplačne stvari, povdarja pa, da vse stane in zato zahteva denar. Spanje na svoji vikendici, to jaz ne bi računal... se kr da dobit občutek, da bo to avantura prostega tipa v stilu divjih kampiranj, souporaba vikendic z migranti :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

12 hours ago, Snečer said:

Mojstru še kar ni jasno, da Slovenijo z motorjem prefuraš v enem dnevu in spiš in ješ doma...

Da bi pijančeval z njim 3-4 dni in se vozil med kmečkimi turizmi ter za to še plačal vodiča :) ne me basat... od vožnje bore malo kilometrov

Ti ne razumeš, za 260€ kupiš "prijatelje". Ni ves čar v nabiranju kilometrine.  :) 

Da ne bo pomote, jaz na Jadranki obrnem pred štabom... 

  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, XTR pravi:

Da ne bo pomote, jaz na Jadranki obrnem pred štabom... 

zato, da ne bi za pijačo dau :ras:

 

A Šeruga ne more vavučerje unovčit in spat tam, kjer jih sprejemajo ... z zajtrkom :huh: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, pogledaš ceno...za 4 dni je kar sprejemljivo, če bi bilo res vse vključeno razen dveh obrokov. Nič pa ne piše, kaj je to točno vse, koliko kosil, večerji, zajtrkov, malic...koliko pijače, kav. Na postankih časti on pijačo...če je šest motorjev je lahko 12 ljudi, potem ob večerjah se verjetno kar nekaj popije. Če potem prišteješ zraven bencin, dva obroka, pijačo in še kaj se znesek skoraj podvoji.

Je pa res, da druženje z "legendo" in ostalo skupino je za nekoga tudi nekaj posebnega, to bi kdo lahko še dražje prodajal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, XTR pravi:

 

Da ne bo pomote, jaz na Jadranki obrnem pred štabom... 

  

 

Tudi jaz. Pa ne zato, ker bi se bal častit ampak zato, ker je konec z uživancijo, ko se začnejo Drage na 1000 in en način... Tam jaz obračam!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, XTR said:

Ti ne razumeš, za 260€ kupiš "prijatelje". Ni ves čar v nabiranju kilometrine.  :)  

Ja, kot šolnina za Harvard. Ne kupiš znanja, ampak "prijatelje".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Joker pravi:

 

Tudi jaz. Pa ne zato, ker bi se bal častit ampak zato, ker je konec z uživancijo, ko se začnejo Drage na 1000 in en način... Tam jaz obračam!

Pa glih od Karlobaga do Tribanja je najboljši del... A si highway fan? Ajaaaa zdaj vidim.. GS pa to... ?

(moram pojebavat za vsaj pol viagre hehehe)

Popravljeno . Popravil SF
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, maus said:

zato, da ne bi za pijačo dau :ras:

Lahko dam že v Karlobagu. :P Da bi se pa že tam napil, ta bi bila pa kruta. :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Joker pravi:

Tudi jaz. Pa ne zato, ker bi se bal častit ampak zato, ker je konec z uživancijo, ko se začnejo Drage na 1000 in en način... Tam jaz obračam!

Do Karlobaga je ogrevanje gum .. od Karlobaga dalje je pa brusenje drsnikov :P 

p.s.

Res da nima veze s Šerugo, bo pa mogoče prebral in dobil kakšno idejo :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, SF pravi:

Pa glih od Karlobaga do Tribanja je najboljši del... A si highway fan? Ajaaaa zdaj vidim.. GS pa to... ?

(moram pojebavat za vsaj pol viagre hehehe)

Ti kar daj. GS fahrerji imamo trdo kožo! :004

Ne vem da bi kje napisal, da obračam v Karlobagu...

Boš moral znova malo zemljevid pogledat. Od Barič drage do Tribnja je glih še ene 10 ovinkov. Od tam naprej pa samo še naselja... Da bi pa mimo Jureta polagal mi pa res ni treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Joker pravi:

 

Tudi jaz. Pa ne zato, ker bi se bal častit ampak zato, ker je konec z uživancijo, ko se začnejo Drage na 1000 in en način... Tam jaz obračam!

Drage so lahko zelo drage :P

Jaz pa ne obračam, ker je lepo kruzat naprej. Je pa res da se je Dinko pokvaril, kot šeruga. Prodaja komarje in bolj slabo ponudbo :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!