Skoči na vsebino

Potovanja z Zvonetom Šerugo


MOTOVILC

Priporočene objave

Da nisi nekaj pomesal? Zame je tisti ki vozi motor motorist, tisti ki vozi letalo pilot, tisti ki vozi vlak strojevodja, ...

Sorry, tu se najini misljenji razlikujeta. Zame je motorist tisti, ki se vozi danes, jutri, cez pet, cez deset, cez dvajset, cez xx let se vedno z motorjem. To je pravi motorist. Pa ce se trenutno splaca ali ne, vseeno ostaja zvest dvem kolesom, zaradi svojega uzitka/zadovoljstva. Kar pa za Zvoneta glih nebi mogel trditi. Je motorist, kadar se mu to splaca. Predvsem pa, da vso dogodivscino dobro proda ... Ampak to je pa ze druga zgodba. Bussines, bussines ... Money, money ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Ponovno na pot z motorjem

Znani svetovni popotnik Zvone Šeruga se v drugi polovici oktobra podaja na novo pot v Afriko. Prepotoval bo enajst dežel od Ljubljane do Nairobija v Keniji. Popotovanje bo začinil s sodelavci in pripravil več televizijskih reportaž. Napovedana je tudi nova knjiga o vrnitvi v Afriko.

Tokrat v odpotuje z novim motociklom BMW R 1200 GS Adventure, izpred stavbe Avto Aktiva v Trzinu, v petek 20. oktobra ob 15. uri. Želimo mu srečno pot in veliko užitkov ob avanturah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj pol. Jaz sem delal celo leto brez dopusta, odhajal sem pa direkt od doma s kupljenim in ne sponzorskim motociklom. Brez tv reportaz in medijske objave zeljnih mladenk. Klinc ga gleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj ob jutranji kavici so me strici vprašali, če vem zakaj mora Šeruga spet na pot? Nimam pojma, je sledil moj odgovor. Zato, ker sta ga Uroš Blažka in Benka čisto povozila. Zato si mora ponovno dvigniti ceno. Sicer bodo njegove "edinstvene" motoristične avanture pozabljene. :whistle: :grim

Ni nujno...

Na Motomarsu je nekaj folka, ki ne potrebuje "edinstvenih" izletov..Potovanje je način življenja...

Svoje prigode in izkušnje delijo z nami..

Le tako naprej... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar škoda je take zanimive teme, ko postaja smetišče in kozlanje zaradi verjetno foušije. Je pa takih tem kar nekaj in res ne vem zakaj se ne da obdržat ali pa odložit sranja v temi določeni prav za to "Vomitorium" Vsi trije naši popotniki pa imajo jajca in upam, da bom še naprej lahko spremljal njihove prigode na motorjih, brez tega mi kar ne sede potovanje!Tudi jaz pravim le tako naprej :worship:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nujno...

Na Motomarsu je nekaj folka, ki ne potrebuje "edinstvenih" izletov..Potovanje je način življenja...

Svoje prigode in izkušnje delijo z nami..

Le tako naprej... :worship:

Verjamem, in vem, da na motomarsu obstajajo taki. Motomarsovci potovalci, le tako naprej.

Kar škoda je take zanimive teme, ko postaja smetišče in kozlanje zaradi verjetno foušije. Je pa takih tem kar nekaj in res ne vem zakaj se ne da obdržat ali pa odložit sranja v temi določeni prav za to "Vomitorium" Vsi trije naši popotniki pa imajo jajca in upam, da bom še naprej lahko spremljal njihove prigode na motorjih, brez tega mi kar ne sede potovanje!Tudi jaz pravim le tako naprej :worship:

:yea1:

Tu ni nobene foušije. Šerugi in vsem ostalim, ki si to upajo vsi priznavamo njegove in njihove avanture in jim želimo vso srečo na njihovi poti.

Če pa pove še kdo svoje mnenje o Šerugi, ker ga pač osebno pozna pa tudi nič narobe. A. ne? .)

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šeruga bo na potovanju v sodelovanju s POP TV posnel serijo potopisnih dokumentarnih filmov, ki jih bomo na sporedu naše televizije predvajali od marca dalje.

Vir: 24ur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šeruga bo na potovanju v sodelovanju s POP TV posnel serijo potopisnih dokumentarnih filmov, ki jih bomo na sporedu naše televizije predvajali od marca dalje.

Vir: 24ur

Torej odhaja v "službo" in ne na potovanje !

lp

p.s.

Naj bo služba še tako fina, še vedno je le služba ! ! !

Moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kva to tu razlagaš, pejt njemu povedat ...

Pa sej bi, pa ne poznam njegovega naslova! A mi ga pošlješ? :P

PS: men je zmer častiu, ko sva bandala. Zgleda, da sem še večji pizdun od njega.

Res je! Takrat te še ni dovolj dober poznal. :whistle:

tudi o Benki ni nihče nič konkretnih negativizmov pisal, čeprav krožijo zanimive zgodbice :grim

Pa kva zdaj tu filozofiraš. Zadrž te zgodbice zase :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so pa ravno te pikantne zgodbice zanimive! :whistle: :whistle:

No ja, ves ta folk se ima fajn in vleče peneze za svoja doživetja. Motoristeki pa od samega veselja v luft skačejo in hlačke močijo, ker so to njihovi motoristični junaki.

Pa je moč videti še marsikatero fajn reportažo na naših TV-jih, tudi mnogo bolj nevarnih, pa ni nobenemu prihajalo.

Pač spet ena oblika ovčereje! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, ves ta folk se ima fajn in vleče peneze za svoja doživetja. Pač spet ena oblika ovčereje! :P

Hm, iz tvoje izjave veje točno to kar sm si mislil, foušija - fajn vlečejo peneze ! :grim

O ovčereji pa kar prosim ne nabijaj ! Razen, če so ti všeč !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu svoje... Kakšen motor ima pa na tem potovanju?

Mimogrede, če lahko še kaj pokasiraš, oz. da se izide vsaj na pozitivno nulo, pa še toliko bolje, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu svoje... Kakšen motor ima pa na tem potovanju?

Mimogrede, če lahko še kaj pokasiraš, oz. da se izide vsaj na pozitivno nulo, pa še toliko bolje, a ne?

BMW 1200 GS Adventure

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena oblika ovčereje! :P

sem slišal nekaj o janijih :hmm:

Njam, njam, njam....... :whistle:

Kakorkoli............ Zvone Srečno! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slišal nekaj o janijih :hmm:

Njam, njam, njam....... :whistle:

Kakorkoli............ Zvone Srečno! :OK:

Ja dobri pa so, celo odlični !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz Zvoneta podpiram. Znašel se je tako, da v življenju počne kar ga veseli! Zvone, srečno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal :topic: :topic:

tale Zvone ma dobro hčer! :devil: al se sam meni to zdi.....

[attachmentid=84915]

post-10693-1161802981_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!