Skoči na vsebino

Potovanja z Zvonetom Šerugo


MOTOVILC

Priporočene objave

oh ja, neokrnjena afrika...

-kej aj tejk a pikčkr?

-ju ken bat giv mi mani or aj kil ju vit maj kalašnikov :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuri Muri v wroči B) Afriki :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je pa ja sam enkrat povedal, da je turist, popotnik. Motor pa je le njegovo prevozno sredstvo. Torej ni pravi motorist, bi rekel. Glede na to, da je naredil tolike kilometre, malo pa le mora obvladati motor, se vam ne zdi? Glede uporabe, ali bolje rečeno neuporabe zaščitne opreme,- v samem brezrokavniku pa brez čelade.. To je da bolje izpade, ko ga snemajo. Komercializem pač. Saj to mu je v končni fazi služenje denarja. Je pa res, da zna na predavanjih zelo zelo pritegniti, ko tako živo opisuje pot.

Na prvem delu poti zraven hčerka, v redu. Na drugem delu je bila žena, tudi razumem. Na koncu pa ena frača... Ja kaj naj si mislimo? :hmm: ...aja- :blush: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, v tisti vročini bi ti pustil na sebi komplet opremo?

mogoč pa še ni slišal za motokros opremo, poleti superca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šeruga mi ni všeč. :P

Je pa dober en naš svetovni popotnik. Včasih so ga klicali Fičo. Pa še kurči se nena. Pa bi se mel za kaj. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, deklica je brez dvoma zelo navdušena nad potovanjem :)

Kdo pa ne bi bil?

Je pa ta "deklica" moja bivša sošolka. Luštna punca. Tudi že brez šeruge prepotovala kakšen kontinent.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil povečini kr mal razočaran nad dokumentarcem, no, zadnjih 10-15 minut je blo zanimivih, pr marsovcih...

Je pa dober en naš svetovni popotnik. Včasih so ga klicali Fičo. Pa še kurči se nena. Pa bi se mel za kaj. :grim

Edin Šeruga mu je parkrat šel orenk v nos. le zakaj, le zakaj le zakaj le zakaj .... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa ne bi bil?

Je pa ta "deklica" moja bivša sošolka. Luštna punca. Tudi že brez šeruge prepotovala kakšen kontinent.

:fredy: nekdo ki bi snemal dokumentarec in ne "video dnevnik neke deklice"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edin Šeruga mu je parkrat šel orenk v nos. le zakaj, le zakaj le zakaj le zakaj .... :blush:

Fantje, ne se zarad' mene kregat!!! Škodi zdravju, lepoti... pa še spat ne mor'š ponoč.

Pa še odgovor SiR:

Zato, ker sem mu fouš! :o :o :?

Pi... me razganja. Jebemomast putana!!! :( :cry: :headbang: :BUA: :devil: :P :D

Sem pa zadnjič gledal njegovo oddajo.

Fajn!! Mi je b'la res ušeč! Sem mu fouš, ampak na svoj način, ker tega vsak ne bo zastopu.

...Maaater me je žena potlej skurcala... :hmm: :? :?

A veš zakwa?

Televizijo sem ji razbil!!! :o :o :o :eek: :cry: :cry: :OK: :OK: :010 :010 :010

Malo sem zadevo s smeškoti okrancal, da bodo še nepismeni zastop'l... :P

P.S.

Pa še tebi nekaj prjatu Šokac: :D :grim

Nikoli se nisem imel za svetovnega popotnika!... Saj sem skoz' na šiht'!!! :cry: :BUA:

Le kako bi bil, če me baba še v gostilno sam'ga ne pusti! Dab'ji...je..piiii..... :devil: :devil: :grrr :P :D

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ne se zarad' mene kregat!!! Škodi zdravju, lepoti... pa še spat ne mor'š ponoč.

Pa še odgovor SiR:

Zato, ker sem mu fouš! :o :o :?

Pi... me razganja. Jebemomast putana!!! :( :cry: :headbang: :BUA: :devil: :P :D

Sem pa zadnjič gledal njegovo oddajo.

Fajn!! Mi je b'la res ušeč! Sem mu fouš, ampak na svoj način, ker tega vsak ne bo zastopu.

...Maaater me je žena potlej skurcala... :hmm: :? :?

A veš zakwa?

Televizijo sem ji razbil!!! :o :o :o :eek: :cry: :cry: :OK: :OK: :010 :010 :010

Malo sem zadevo s smeškoti okrancal, da bodo še nepismeni zastop'l... :P

P.S.

Pa še tebi nekaj prjatu Šokac: :D :grim

Nikoli se nisem imel za svetovnega popotnika!... Saj sem skoz' na šiht'!!! :cry: :BUA:

Le kako bi bil, če me baba še v gostilno sam'ga ne pusti! Dab'ji...je..piiii..... :devil: :devil: :grrr :P :D

Jaz pa samo rečem, da bi tudi jaz to naredil kar je Šeruga.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ne se zarad' mene kregat!!! Škodi zdravju, lepoti... pa še spat ne mor'š ponoč.

P.S.

Pa še tebi nekaj prjatu Šokac: :D :grim

Nikoli se nisem imel za svetovnega popotnika!...

Ti ni treba. Te pa imajo zato drugi. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ne se zarad' mene kregat!!! Škodi zdravju, lepoti... pa še spat ne mor'š ponoč.

P.S.

Pa še tebi nekaj prjatu Šokac: :D :grim

Nikoli se nisem imel za svetovnega popotnika!...

Ti ni treba. Te pa imajo zato drugi. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 let pozneje...

v bistvu te sploh ne razumem, zakaj si šel z njim na voden ogled Maroka :)

mislim da pri njegovih izletih "motorizem" ni prva prioriteta, ampak bolj,d a se pije "kamelje mleko" in podobne zadeve, a ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm tega srecu enkt v moto trgovini  in je hodu po štacun kot en pav in ceu pametn neki... uglavnem se mi je prec zdel  en supak... da je pa takle si pa vseen nism mislu... ah ja kva čš

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga 14 dni nazaj srečal v TC-ju, ko je kupoval opremo. Prodajalec si je moral zanj posebej vzeti čas in videti je bilo, da je precej zahteven, samega pogovora pa nisem ujel, ker sem se bolj ukvarjal s svojim nakupom. Sem pa vsekakor dobil vtis, da nekaj kao pomeni oz., da uživa spoštovanje, zdaj pa ne vem, ali zaradi referenc, ali zaradi "strahu", ki ga imajo drugi do njega, kar mi prihaja na misel ob tem, kar je bilo zapisano tukaj o njem. Seveda pa ga osebno ne poznam, zato ne morem nič govoriti o njem. Sem pa slišal tudi, da ni najbolj moralen in je na tem področju precej lahkoživ. :P Ampak še enkrat, to so "rekla kazala" informacije, kaj je res, pa ne morem vedeti, ker ga ne poznam osebno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to je res, kar si slišal  :(    na žalost    tisti, ki so bili s partnerkami, sicer so bili v manjšini, so se naposlušali direktnih želja, čez mejo dobrega okusa, vulgarno in nesramno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta njegova žena ga more imeti res rada. Od moje znanka je bila lansko leto z njim na potovanju kot sopotnica na zadnjem sedežu. Je šla predčasno domov. Ko slišiš kako se obnaša te prime slabo :SS

Mideratorji pa naj najdejo primernejšo temo za to sranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem za gospo, ki je imela službeno zelo slabe izkušnje z njim.

Na koncu je na fb z zelo pompoznim in bralcu zanimivim člankom žalil njo in podjetje, v katerem je zaposlena.

Seveda računa za opravljene storitve niti slučajno ni hotel poravnati.

Očitno na ta način pridobiva sponzorski denar za svoja potepanja in lahkoživo življenje.

Mogoče o takem človeku ni vredno pisati na ms......

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Luka66 pravi:

Šel sem zato, ker sem imel željo prepeljat z motorjem Maroko in spoznati to zanimivo deželo, vsaj malo okusit.......no izkazalo se je da sem jo samo prepeljal pri +55 stopinjah in nič kaj videl.......pa o tem drugič......zakaj sem šel z njim?   S kolegi smo se dogovarjali X let pa nikoli šli........enkrat en ni imel časa, drugič drugi, tretjič ni bilo €, itd.......... da bi se sam tam vozil mi ni bilo....... odšel sem na njegovo famozno predstavitev in se po razmišljanju precej neodločen prijavil zadnji v drugo skupino :) ..........  imaš prav on ima sistem ožemat gas cel dan, zvečer se zapit, zjutraj in cel dan potem ni želej po hrani ... prišpara.....zvečer ponovi enako kot prejšnji dan.....mi nismo bili taki in smo se mu upirali, ker smo ga v bistvu najeli.......tako da smo bili od drugega dne v konfliktu, ko je cimru zakuhal motor in se je Zvonko, ki je edini znal francosko hladno odpravil na pijačo vi se pe j... z motorjem........ tudi v drugih turah prej je imel konflikte vendar je vedno uspel zmanipulirat udeležence, da so ostali in je odšel eden ali dva označena kot neprilagodljiva, razvajena itd..... tip je aroganten in napihnjen......v našem primeru nas je odšlo 3/4 in tudi ostali bi šli pa jim je zagrozil, da jih bo sfakal po FB, ker profi delujejo kot javne osebe so bili na nek način "primorani" ostat z njim, da jim nebi škodil  :(   bolano ......... ni veliko manjkalo, da bi jih dobil na g..... v glavnem bilo je pestro glede odnosov z njim..... vsi ostali smo se super razumeli, popolni naznanci, različnih profesiji, izobrazbe, profilov, še sedaj se dobivamo, to je tisto neprecenljivo, kar nam je ostalo od tega  :)

srečno

 

v bistvu se jaz tudi cel dan raje vozim in zvečer kaj pojem (alkohola pa ne pijem)... nobenih ustavljanj po kafičih, kaj šele kosilo, kakšna malica edino na lepem placu

drugače pa je vsako čredo težko vodit

prav pa ti dam, da je bil pastir plačan in bi moral storitev opraviti profesionalno in malo prisluhniti tudi naročnikom

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!