Skoči na vsebino

Potovanja z Zvonetom Šerugo


MOTOVILC

Priporočene objave

1 hour ago, Luka66 said:

Itak, da se voziš cel dan zato si tam, da se navoziš..

A cena je tista objavljena na njegovi spletni strani, skoraj 2k€ po osebi ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Luka66 pravi:

Najbolj znani slovenski popotnik se je odločil, da mora spoznat še EU in bo vozil bolj po asfaltu, ker to do sedaj še ni, kot je dejal, v glavnem potoval drugje po svetu........

Kaj pa hoče drugo, saj zdaj vozi KTM :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvone dela super fotografije tudi z kamero je pravi profi. Končni izdelki ki jih vidim na Fb so super.
Iz njegovih skupinskih potovanj pa so vsi prišli živi z "nepozabnim" izletom :)

To so ekstremna skupinska potovanja zato se moreš prilagoditi. Če se neznaš prilagoditi potuješ sam.

Pred leti sem Zvoneta in skupino srečal v nacionalnem parku severnega dela Nanibije. Vse skupaj je bilo videti kot iz filma Pirati s karibov :)

Ps

Ko si na meji v afriški državi in te policaji molzejo (euri) ko kravo si želiš imeti ob sebi Zvoneta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se absolutno strinjam s tabo  izibajker,  tam vse deluje, garmin, mbt signal v vseh vukojebinah......... v mojem primeru je bilo pač tako, da se s kolegi motoristi nikakor nismo mogli uskladit, skoz neki prišlo vmes in prestavljali par let, potem sem si pa za 50 let to privoščil :)

strel v koleno  :)       čisto sam mi ni bilo za it, pa sem posegel po tej možnosti, ki me je koštala dva jurja in pol, če bi šel solo bi bilo več kot pol cenejše z boljšimi nastanitvami in vsem ostalim,  ker si pač sam izbiraš kaj in kako boš.... 

srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

Jaz se pa ravno zaradi takih zadev vozim najraje sam :) 

 

Ali enega podobnega poleg...

Recimo dami in kmet se imata po mojem vrhunsko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Snecer pravi:

Jaz se pa ravno zaradi takih zadev vozim najraje sam :) 

Glej Snecer, ne gre kar tako enačit in posploševat skupinske fure. 

Ena zgodba so "profi vodiči". Svojo (žal negativno) izkušnjo z enim takim je lepo opisal @Luka66. 

Druga zgodba pa so skupinske fure brez nekih finančnih (pred)pogojev.

Je pa tudi solo vožnja, ki ima svoje prednosti in pomanjkljivosti...

Pa še vmesne variante so...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Luka66 pravi:

To ni bilo nobeno ekstremno skupinsko potovanje.......vozili smo se po cestah, kjer tudi vsi drugi........in sam je želel tako skupino prepričan sem, da samo zato, da je več zaslužil.........res, da ima dobre komentarje in dela dobre fotke, mi jih nismo mogli naredit, ker se je njemu  skoz mudilo na končno destinacijo "počivat" in nalivat z  alkoholom............ ne gre za prilagajanje...........gre za to, da nas je nategnil za denar.......to je žalostno......"prodajal nam je novo stanovanje 100 kv, dobili smo pa staro 20kv"  tako je bilo nekako v prispodobi............... in v skupini je bilo nekaj ljudi, ki so veliko prepotovali po svetu.................. in to prilagajanje je tipičen njegov izgovor, vsi bi se morali njemu prilagajat, namesto obratno, ker je bil plačan za to......potem takem smo bili cela skupina, ki se nismo znali prilagodit edino on OK  in vsi ostali smo se super razumeli med sabo .............. kar se pa filma  Pirati s karibov tiče jih je v Maroku kar nekaj, samo si jih nismo mogli pogledat, ker ni bilo časa oz, volje  Zvonkota.šele potem, smo "šli po svoje" smo si lahko ogledali par zadev, kot smo želeli in je on obljubljal na predstavitvi  npr Casablanco...... še enkrat ni bil problem v prilagajanju udeležencev, šli je za njegov odnos in finančni nateg, da je nekaj govoril in obljublja, vse drugo pa potem bilo in jasno mi je tudi zakaj ni računov in pogodb, ker bi potem človek skoz sedel na sodišču in se branil nezadovoljnih strank.................

PS: k si v neki državi in te "napadajo molzači" to pač vzameš kot del potovanja, včasih jeto tudi zanimivo, v našem primeru smo imeli molzača skoz s sabo  :(

srečno

prijavit ga, da ne izdaja računov, ustna pogodba pa tudi velja

avans je bil 100%? ...

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, sesir pravi:

Ali enega podobnega poleg...

Recimo dami in kmet se imata po mojem vrhunsko...

Olwejs s krilci, je pa res da se tut nam občasno mudi "nalivat z alkoholom" . :P, pa tut si gremo na živce, pa tudi smo lačni, pa tudi bi vsak mal drugače, ampak 2-3je se že dogovorijo, ko jih je pa več v družbi zna pa bit kar hud problem.

Šalo na stran, ne moreš primerjati malih zaključenih družb in velikih družb, ki organizirano potujejo proti plačilu. To sta čisto 2 različna pojma. Meni tako ali tako ne sede večja družba in imam raje potovanje tipa "Sneci", se pa popolnoma strinjam z @Luka66, da ni zadovoljen saj ni dobil tistega, kar bi za ta denar pričakoval.

Lahko pa rečem, da ima Zvone vrhunske fotke, vendar ima drugačen tip potovanja in prav tako ga verjetno zanima vse drugo kot mene. 

Sicer bi pa prosil, da tema ostane posvečena temu kar je v naslovu, da komentirajo tisti, ki imajo kaj s tem, vse ostalo dejansko ne sodi v to temo, tudi moja zabava ne. :P

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem preko frendice srečal eno punco, ki je bila lani z njim na turi in je tudi šla predčasno domov. Sicer noče nič govorit, kaj je bilo, si pa lahko predstavljam.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

škoda da ne slišimo še druge strani :) kaj bi v zagovor povedal

kar vem se je na FB na dolgo in široko pisalo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, KARMEN1 pravi:

Srečen on! Vsi mu grejo predčasno domov, tako lahko on uživa do konca sam :010

Ne! Ne gredo vsi predčasno domov,

Kolegica je dva dneva pred potovanjem rekl “Ne”!  

Tudi povedala je ogromno, brez dlake na jeziku. Zahteve, pogoji, zahteve, stroški, zahteve, pogoji, stroški... so se kopičili ... dnevno!

 Najbolj sem si zapomnil psevdonim, katerega še vedno uporablja- “Star, pokvarjen Prdec”!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, JamesTheMan pravi:

Evo benfo že prodaja, čudno tukaj ga nič ne šinfa: :lol1:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=13000985&show=1

10 čukov hoče za 8 let staro zjahano gsko :) 

 

Citiraj

Nadpovprečno in preventivno vzdrževan: zamenjana sklopka, kardanski ležaji, prednji blažilnik, črpalka goriva itd - vsi servisi in menjave narejene v BMW Avtoval, dokazano z računi. Brezhiben in brez napake, motor z zgodovino ter zgodbami. In veliko jih še lahko doživi..

Nadpovprečno popravljan...

Pravkar, maus pravi:

mau km je naredu za svetovnega popotnika :huh:

 

prevrteno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

10 čukov hoče za 8 let staro zjahano gsko :) 

 

Nadpovprečno popravljan...

prevrteno

mnenje,ki sem si ga ostvaril o njem...,lažnivi,prepotenten,pijanec,ki mu alkohol koristi le,da slike izpadejo lepše...Do žensk pa drek od človeka...Skupek spoznanj je,da je on sam en velik drekec

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!