Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

Pa še jaz, da ne bom samo tiho kot ponavadi :rolleyes: . Ni blo tako slabo.....ne, sploh ni blo slabo....faaaaajn je blo :010 . Ne bi pa imela čisto nič proti, če bi jaz tako hitro letela po pisti kot sta minila tale dva dneva, čist preveč naspidirana, zgleda sta se nalezla nekega sindroma a la "v nizkem letu mimo" od ostanka ekipe, fantje so letel kt pr norcih :worship: :OK: . Tko je to, če imaš samo jajčnike :ninja: .

V levo je blo pa skoz pestro....kr eni novi ovinki :eek: ...mi je pa "moj" ovink s te druge perspektive bl simpatičen :wub: . Pa dirka je bla tud neki novga, mi je zihr vzela par let lajfa :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotič se je našel... :yea1:

Nimam veliko slik, nekaj malega pa le... :naughty:

Vaški mojstri pri delu... :P

post-53-1191431717_thumb.jpg

Lepotici v dremežu pred burnim dogajanjem na stezi kasneje... (6 je moja dirkalna številka, 5 je Rudetova) :naughty:

post-53-1191431770_thumb.jpg

Suzuki tik pred ogrevalnim krogom...

post-53-1191431839_thumb.jpg

SharpNinja tik pred ogrevalnim krogom...

post-53-1191431873_thumb.jpg

Suzuki tiši po ciljni ravnini...

post-53-1191431909_thumb.jpg

SharpNinja prihaja po utrujajočem tišanju nazaj v bokse...

post-53-1191431932_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj se malo umiri - nam boš vsem vzel voljo, če nam boš tako visoke cilje postavljal...

:whistle: :whistle: :whistle:

....malo psihičnega pritiska vam pa moram vseeno dati... :naughty:

ups, Gregs je pozabil da tole najbrž še ni naša zadnja Panonija letos, tu je še 28. oktober (če sem si prav zapomnil), ko bo g. Berger dirigiral celotnemu orkestru dopoldne v desno in popoldne v levo

Nisem pozabil... samo nisem tako zelo prepričan, da bom šel... ;) Lahko se pa to tudi spremeni... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaški mojstri pri delu... :P

... posluš ti racer, jest sm z mesta :fight2: :fight1:

Pannonia je bla super kot ponavadi, če ne bi bil prvi dan tako nesrečen bi bilo že prav kičasto. Hvala ne vem komu, da jo je nesrečni rider brez zavor na koncu odnesel le z lažjimi poškodbami. Priznam, da so štirje dnevi preganjanja po pistah zame preveč in mi je zadnji dan zmanjkalo baterij. :headbang: Sotrpini so bli kot ponavadi super sploh na pisti, ko mi jih ni bilo treba poslušati. :P O:-) Zdaj , ko sem spet pri močeh, komaj čakam, da gremo šeeeeeee. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... posluš ti racer, jest sm z mesta

Ah dej dej... vaški mojstri s kladivom po CBRi.... kakšno skrunjenje... :lol1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej dej... vaški mojstri s kladivom po CBRi.... kakšno skrunjenje... :lol1: :P

BTW kaj smo pa s tvojo ustvarjali nekega lepega sobotnega popoldneva??? :headbang:

Kako je zdej s tombolo? PM plis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW kaj smo pa s tvojo ustvarjali nekega lepega sobotnega popoldneva???

:whistle: :whistle: :whistle: ... nič ne vem o tem... :whistle: :whistle: :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej dej... vaški mojstri s kladivom po CBRi.... kakšno skrunjenje... :lol1: :P

alooooo :blink: sej to govoriš o svoji Rdečki a ne ;) ? Čestitke za vse nove rekorde, sem v torek ob izgubi muskel & fibra imela kr ornk Panonija krizo :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alooooo :blink: sej to govoriš o svoji Rdečki a ne ;) ? Čestitke za vse nove rekorde, sem v torek ob izgubi muskel & fibra imela kr ornk Panonija krizo :huh:

Kaj nej pa js rečm, k še zadn kolo ni vidu Panionije js pa sploh ne :-(, jao sm čist slinasta k tole berm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojoj kaj besed za mal nabijanja po CBR-i O:-) ... smo jo s kladvom, ker ni hotla takšnih časov postavljat kot tista od racerja (Gregs-ovo partizansko ime) :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nej pa js rečm, k še zadn kolo ni vidu Panionije js pa sploh ne :-(, jao sm čist slinasta k tole berm

Kako ni vidu... sej se je racer dva dni z njim gonu po pisti. O:-) Ups, a ti je mogoče pozabu povedat :? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to govoriš o svoji Rdečki a ne ;) ? Čestitke za vse nove rekorde, sem v torek ob izgubi muskel & fibra imela kr ornk Panonija krizo

Hvala, hvala... :winkiss: Drugače pa jaz na Pannoniji nisem nič rdečke s kladivom mahal... :grrr

Kaj nej pa js rečm, k še zadn kolo ni vidu Panionije js pa sploh ne :, jao sm čist slinasta k tole berm

Ti bom danes robček prinesel, da se boš lahko obrisala... :P Drugače pa sem tvoje kolo malo pomolil ven na pisto, da jo je videlo, tako da je vsaj nekaj tvojega pisto videlo... :whistle:

ojoj kaj besed za mal nabijanja po CBR-i ... smo jo s kladvom, ker ni hotla takšnih časov postavljat kot tista od racerja (Gregs-ovo partizansko ime)

Ehehehehe..... ti pa kar tiho bodi, Dream Rider, ker konstantno postavljaš dobre čase, ne pa tako kot jaz, ko se mi enkrat userje, ostalo je pa 2 sekundi počasneje.. :lol1:

Kako ni vidu... sej se je racer dva dni z njim gonu po pisti. Ups, a ti je mogoče pozabu povedat :?

Ups, pa res... :whistle: Gume ni več... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, hvala... :winkiss: Drugače pa jaz na Pannoniji nisem nič rdečke s kladivom mahal... :grrr

Ti bom danes robček prinesel, da se boš lahko obrisala... :P Drugače pa sem tvoje kolo malo pomolil ven na pisto, da jo je videlo, tako da je vsaj nekaj tvojega pisto videlo... :whistle:

Ehehehehe..... ti pa kar tiho bodi, Dream Rider, ker konstantno postavljaš dobre čase, ne pa tako kot jaz, ko se mi enkrat userje, ostalo je pa 2 sekundi počasneje.. :lol1:

Ups, pa res... :whistle: Gume ni več... :lol1:

Bom počekirala dons popodne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom počekirala dons popodne

Ne vem, če boš kaj vidla. Je Racer z eno staro SC2, ki jo je pri zaščitni ograji našel, okrog vulkanizerjev skakal. :lol1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če boš kaj vidla. Je Racer z eno staro SC2, ki jo je pri zaščitni ograji našel, okrog vulkanizerjev skakal.

A zdaj boš pa še trdil, da sem z Rdečko travo kosil in gume iskal? :angry: :P :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če boš kaj vidla. Je Racer z eno staro SC2, ki jo je pri zaščitni ograji našel, okrog vulkanizerjev skakal. :lol1: O:-)

Kaka zloba :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdečko ste mi tepl :cry:, Gregs kako si lohka to dopustil :o, rdečka je vendar nežna ženska dušica, bemtiš ni vas same z njo pustit :angry: ... za rekorde postaljvar pa gonte "mean maschine " (Yamado)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: :huh: :hmm:

temu se reče premetanka :P z zamenjavo R s T - jem, picajzel :fight1:

Gregsiiiii malo bo treba temo pomest :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregsiiiii malo bo treba temo pomest

Bom recimo jutri, ko se bomo še malo narežali in napisali, pa bom spucal... ok? ;)

Tudi za ostale, da se ne bodo upravičeno pritoževali. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, neglede na to je bil dan (vsaj zame) zelo uspešen, na dirki je padel moj osebni rekord - 2:11,81 - čemur še danes ne morem verjeti. :D ---> gotovo je spet kdo premikal oddajnik.. :lol1: :whistle:

Tak, fantje, zdaj pa -lepo prosim- naj prizna tisti, ki je Gregsu premikal oddajnik! :angry:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... za rekorde postavljat pa gonte "mean maschine " (Yamaho)

hja dečva, to boš morala pa kar sama doma porihtat... k tale tvoj ma eno zlo grdo navado: samo da dobi mašino v roke - pa čist vseeno kake barve je, pa kaj gor piše, pa katere gume so gor - prec postavi (al zruši? :hmm: ) rekord al pa dva... :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!