Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

Sem slišu, da je v Pannonii ponovno kosila smrt :cry:

Tokrat naj za smrt nebi bila kriva nesreča, pač pa je voznika med vožnjo po pisti baje zadela kap. Upam, da ni bil Slovenec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

se zanimam za drugo sezono bi šel probat panonio ker grobnika sem se malo naveličal!!!!

obstaja kakšna možnost da bi se komu pridružil ko gre (imam lasten prevoz) ali kakšen tel. s kom se da zmenit????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster schila,

ni blema, lahko se zmenimo pa gremo skupaj, ti pošljem cifro na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
Mogoče kakšni kandidati za v petek 8.5 ? :naughty:

škoda!!!če bi zvedu prej bi bila 2 kandidata

grem 11 na grobnik

če gre gdo 6-7 mesca bi se jim pridružli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kakšni kandidati za v petek 8.5 ? :naughty:

Itaq, a se vidimo??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kakšni kandidati za v petek 8.5 ? :naughty:

Na Phoenix racing nikoli več. Preveč folka na pisti in skupine so tudi kr na prbližn skupaj dane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Phoenix racing nikoli več. Preveč folka na pisti in skupine so tudi kr na prbližn skupaj dane.

Se vidimo.Edino to me malo skrbi, glede gužve.So mi v mail-u odpisali da pričakujejo ,da že zjutraj prodajo 150 kart :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidimo.Edino to me malo skrbi, glede gužve.So mi v mail-u odpisali da pričakujejo ,da že zjutraj prodajo 150 kart :unsure:

Ne, na Phoenix-u se definitivno ne bomo videli. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je blo lani na championu čisto ok, sicer pa itaq oni stric na rampi ne spušča gor več kot je dovoljeno, no vsaj lani ni, edino če jim je letos recesija stopla v glavo...

Pustimo se presenetit.

Mislim da je folk malo preveč obremenjen z cajti, za cajt nardit je treba it na juro, champion al pa bauera, tam se pa da že pošteno udarit z tapravimi... :naughty:

Za mojo prvo pannonio letos bo že ok, se bom vsaj nakrožil pa kaj potestiral in nastavil kobilco .)

Lp, Zx_R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo bili na Phoenixu in mislim, da tudi zadnjič...Ja Rude si mel kar prav.160 motorjev z transpoderji + po vsej verjetnosti še enkrat tolko brez :headbang: V skupini od kamikaz do počasnih.Tak da je bilo,kar pestro.No enim je pa očitno šlo dobro...Zx_R čestittke za 2. mesto :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx mcv, ta gužva ki je bila včeraj je tud mene presenetla, smo bli že večkrat na phoenixu pa ni bo nikol tak hudo. Tud nekateri ostali so bli podobnega mnenja kolk smo se pogovarjali ko smo čakali na rampi.

Bo pa drugič bolje. Za prvič letos je blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo bili na Phoenixu in mislim, da tudi zadnjič...Ja Rude si mel kar prav.160 motorjev z transpoderji + po vsej verjetnosti še enkrat tolko brez :headbang: V skupini od kamikaz do počasnih.Tak da je bilo,kar pestro.No enim je pa očitno šlo dobro...Zx_R čestittke za 2. mesto :worship:

Vsaka šola nekaj stane. Če nočeš gužve in kamikaz na pisti, greš na Bergerja.

Tnx mcv, ta gužva ki je bila včeraj je tud mene presenetla, smo bli že večkrat na phoenixu pa ni bo nikol tak hudo. Tud nekateri ostali so bli podobnega mnenja kolk smo se pogovarjali ko smo čakali na rampi.

Bo pa drugič bolje. Za prvič letos je blo.

Tudi jest čestitam za drugo mesto. Pokala zihr nisi dobil ker nisi madžar in ne slovak? Vsaj lansko leto je bilo tako.

Popravljeno . Popravil rude
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jest čestitam za drugo mesto. Pokala zihr nisi dobil ker nisi madžar in ne slovak? Vsaj lansko leto je bilo tako.

Hvala.Res je, pa saj se za to niti ne sekiram, samo da je dobro letelo... pa itaq nebi znal po mađarsko prečitat kaj piše gor hehehe, ker mađara zastopit je pa že umetnost :worship: :yes:

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nočeš gužve in kamikaz na pisti, greš na Bergerja.

bemti sveca!!!!!!!!!!!! Na Bergerja pa res ne!!!

Na Fialo je treba it, tm je kuuuul. Ma 3 grupe, pa začetniki se lohka učijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemti sveca!!!!!!!!!!!! Na Bergerja pa res ne!!!

Na Fialo je treba it, tm je kuuuul. Ma 3 grupe, pa začetniki se lohka učijo.

Se strinjam in priuporočam začetnikom ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa cena?

najdo

Vorverkaufstarif

Gültig jeweils bis 14 Tage vor einer Veranstaltung.

Fahrtechniktraining: 200,- EUR

Freies Fahren: 90,- EUR

Reguläre Tarife

Fahrtechniktraining: 230,- EUR

Freies Fahren: 120,- EUR

Popravljeno . Popravil FrigoFrops
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo razmišlja o šoli dirkanja je še tale: ringtraining. Se mi zdi da za tak dnar dobiš kar dost. 3 dni 380€, pa maš inštruktorje, servis vse na mestu. Maš treninge v treh skupinah in zadnji dan dirko. Pa še med različnimi dirkališči lahk izbiraš. Do lanskega leta je blo celo na grobniku, letos sm pa opazu da so ga ukinl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa cena?

najdo Vorverkaufstarif

Gültig jeweils bis 14 Tage vor einer Veranstaltung.

Fahrtechniktraining: 200,- EUR

Freies Fahren: 90,- EUR

Reguläre Tarife

Fahrtechniktraining: 230,- EUR

Freies Fahren: 120,- EUR

Imajo dve vrsti dirkališčnih dni.

Dražja 200/230 € (predplačilo do 14 dni vnaprej/znotraj 14 dni) je trening, pri katerem je manj udeležencev na inštruktorja in je posvečen bolj tashniki in varnosti vožnje (tudi za cesto).

Cenejša 90/120€ je klasičen "track day", s to razliko, da imajo v tretji skupini tudi vožnje z instruktorji (zelo primerno za prvič iti na pisto). Znotraj te skupine so ponavadi 4 instruktorji, ki imajo vsak svojo skupino glede na znanje (čisti začetniki do hitri cestni mojstri). Tudi v tem primeru lahko potegneš kar dosti od instruktorja, če hočeš in se zagrebeš. Ali pa pač voziš v malo bolj kontroliranem okolju kot v prvih dveh samostojnih skupinah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!