Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

:) Dirkališče ŠARVAR je nekje na MADŽARSKEM :hmm: Mogoče ve kje oz. ima kdo kašne izkušnje, je že bil mogoče kdo tam :?

Prejšnič mi je en znanec s Ptuja razlagal, da hodijo dost gor, pa da so cene primerne, časa za podrobnejše info. pa je zmajnkal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni dirkališče Šarvar, pač pa Panonia Ring, kraj Sarvar je pa samo v relativni bližini, pa še to ne tako blizu da bi po tem kraju lahko imenoval dirkališče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Asfalt je pa tak, da je v primerjavi z Grobnikom pravi balzam za gumo :D . Edino izletne cone, bi bile lahko lepše urejene. Boksi in karting steza, so pa znotraj kroga.

Cenovno se mi zdi, da je Panonia Ring nekaj takega kot grobnik, kar je ekstremno ugodno glede na to , da je Zelweg še enkrat dražji, pa še steza ni nič prida. Menda je dirkališče v avstrijski lasti, oz zgrajeno z avstrijskim kapitalom, ali nekaj takega.

Je pa dirkališče relativno blizu slovenske ali avstrijske meje, tako da je za Štajerce in Prekmurce krepko bližje kot Grobnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda je dirkališče v avstrijski lasti, oz zgrajeno z avstrijskim kapitalom, ali nekaj takega.

Der Reitwagen je imel kar nekaj prstov zraven (pobuda, koordinacija itd.).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je kar v avstrijski lasti, saj ko smo imeli mi dirke gor, smo vse plačevali v šilingih (še za sekret je blo treba plačat v šilingih, smo se pa znajdli in dajali naš 10 tolarski bankovec ki ga niso poznali in za teh 10 SIT smo se lahko celo tuširali :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa pozor, dirkališče je v kraju Ostffyasszonyfa (sedaj naj pa prebere eden tole če zna) :lol1: :lol1: :lol1:

Ujej, tole je nevarno za poškodbo jezika..... :wacko:

A je nekako kot: Ostfijazonifa :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: Kakšne so kaj cene, če se hočeš nekaj krogov peljat :?

<_< Za panonia ring in pa grobnik :? pa kako se računa na čas ali kroge, namreč jaz sem na tem področju novinec :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ventil:

malo višje imaš link do panonie, kjer zagotovo kaj piše.

Na motosvetu kot vidim nisi začetnik zato uporabi iskalnik.(če ga ne znaš, napiši da te naučimo :devil:

O Grobniku (tudi cenah) je bilo že ogormno napisanega. tudi zeltweg je bil nekje omenjen (a je bil na nekem drugem forumu :xx: )

Na kratko: Grobnik in panonia približno istega cenovnega razreda, zeltweg in adria faktor 2 več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena se pa ne določa na kroge temveč na čas koliko se hočeš voziti:

1) pol ure

2) 1 ura

3) pol dneva

4) cel dan

Vsaj tako je (bilo) na Grobniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

...verjetno ste ljubitelji navedene lokacije že zasledili, da se 18. februarja odpira nov objekt (servis in prodaja DUCATI?), s fešto in krajšo dirko :bounce: - YETI Race.

Za vse ostale, ki ste spregledali vest ali pa ste željni osvežitve do pomladi, avstrijski kolegi prirejajo ekipno dirko (max.60 ekip), obvezni sta 2 kolesi (min. 125 kub), v ekipi so lahko do trije vozniki, začetek ob 13.13 uri, konec ob 14.13 uri.

Med 12.00 in 12.30 uro je trening. Pristopnina samo 25EUR.

Otvoritev z showom ob 16.00 uri.

Več na yetirace13@yahoo.de. Pa LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

:slap: :slap:

POPRAVEK!!!

Race of YETI, ki ga organizira Meklau oz. Motogroup, JE V SOBOTO, 19.2. in ne 18.2....

:wacko: se opravičujem za napačo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

.) Ima kdo v bližnji prihodnosti namen obiskati dirkališče? Predvsem tisti, ki vam je pannonia ring bližje(pomurci), kot Grobnik? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) Ima kdo v bližnji prihodnosti namen obiskati dirkališče? Predvsem tisti, ki vam je pannonia ring bližje(pomurci), kot Grobnik? :?

Hmmm, 2.5. sem bil tam. Všečno, vendar je v glavnem že zasedeno.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, 2.5. sem bil tam. Všečno, vendar je v glavnem že zasedeno.

D.

panonia je zasedena celo leto in tut naslednje. Se pa da priključit kakšni grupi. Smo bli gor 27.4 z avstrijsko ekipo Motorrada.

Gor sem bil prvič in mi je žal da nisem bil že prej, ker v primerjavi z Grobnikom je steza veliko cenejša ( predvsem gume ) Steza je mogoče malo ozka tu pa tam drugače pa zelo tehnična in počasnejša kot grobnik. Na gumah se pa komaj vidi obraba. Odprto so imeli od 9-19 tkko da so se tut tisti ki se jim je na začetku zdelo da bo premal na koncu niso zdržali. Res škoda dda je tko zaseden. Iz Celja smo bli pa gor v treh urah in pol tko da nam je blo skor bližje kot grobnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Letos Suzukijevi GSX-Ri praznujejo 20 let. Praznovanje bo na Panonia-ringu od 3 do 5 junija 2005 v sklopu IDM dirk. Za praznovanje je prost vstop za vse, živa glasba, vsak prijavljen lastnik GSX-Ra dobi darilce in možnost zastonj vožnje po pisti (preberi pogoje na prijavnici!).

Vse podrobnosti in prijave na:

http://www.suzuki.de/content/index.html

Matr me ma da bi šel pogledat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) Ima kdo v bližnji prihodnosti namen obiskati dirkališče? Predvsem tisti, ki vam je pannonia ring bližje(pomurci), kot Grobnik? :?[

Bi že rad....se zmenimo in probamo srečo kdaj glede na zasedenost...

Iz Celja smo bli pa gor v treh urah in pol tko da nam je blo skor bližje kot grobnik.

Ste pa meli konkretne postanke? :OK: :devil:

Je bila tudi dirka? Sem tudi nameraval na Panonnio, pa je bilo lažje prit do mesta na Grobniku... bi mal opisal dogajanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj slik z dogajanja 27.4. na Pannonia ringu. Edini minus so bili "avstrijski dirkači", s katerimi smo si delili stezo :slap: .

btw: Grobnik je ciganija v primerjavi s Panonijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj slik z dogajanja 27.4. na Pannonia ringu. Edini minus so bili "avstrijski dirkači", s katerimi smo si delili stezo :slap: .

btw: Grobnik je ciganija v primerjavi s Panonijo.

So mel gor fotografa k je sliku in od skor tisoč slik k jih je naredu sm se najdu sam na eni pa še to v boksih :angry:

Zgleda ssm se tko usran pelal da nism bil najbol zanimiv za fotografa :cry:

ja avstrijci s temi ta šrokimi bmweji so bli pa res :slap:

Pa sm mislu da ta tanov bmw z 170+ konji kej bolj gre....... Ga je tut Gustinčič testiru......pa je reku da je mau mehek he ehe eh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!