Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

Danci, majka! :OK: Že po SMSu sem sklepal, da ste se imeli lepo, zdaj, kos em prebral, pa vidim, da ste uživali... :lol:

Ej, zakaj pa ima Daviid tisti odsevnik na kombinezonu? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danci, majka! :OK: Že po SMSu sem sklepal, da ste se imeli lepo, zdaj, kos em prebral, pa vidim, da ste uživali... :lol:

Ej, zakaj pa ima Daviid tisti odsevnik na kombinezonu? :hmm:

da ga kdo ne pojaha ko "stoji" na pisti v primerjavi z odzadaj vozečimi?

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danci, majka! :OK: Že po SMSu sem sklepal, da ste se imeli lepo, zdaj, kos em prebral, pa vidim, da ste uživali... :lol:

Ej, zakaj pa ima Daviid tisti odsevnik na kombinezonu? :hmm:

Je Barto kar prav uganil - Daviid je bil prvič na pisti, pa tudi sicer nima ravno dosti izkušenj - zato se mi je zdelo smotrno, da ga nekako 'označimo'. Kot kaže, so tudi vsi ostali pogruntali, zakaj gre... Po prvi rundi pa se je tudi Gody oblekel v kanarčka...

D.

PS: Filmčki se že encodajo - sicer niso bogve kaj, ker smo snemali samo na začetku in samo na startno/ciljni ravnini - za kaj druga se nam ni dalo hodit okrog. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je Barto kar prav uganil - Daviid je bil prvič na pisti, pa tudi sicer nima ravno dosti izkušenj - zato se mi je zdelo smotrno, da ga nekako 'označimo'. Kot kaže, so tudi vsi ostali pogruntali, zakaj gre... Po prvi rundi pa se je tudi Gody oblekel v kanarčka...

In ugotovil, da zadeva deluje. BTW podobno sem videl enkrat na Grobniku in me je kar sram, da se nisem zadeve spomnil ze na zacetku (se je sele danci spomnil, ko smo DaviiDu pustli na progo, da bi bilo dobro).

Moje izkusnje:

1. runda, brez 'kanarcka': Eno ostro bremzanje toyote tik za ritjo: skrajno neprijetno.

2. ostale runde, so vsi, ki so sli mimo bili veliko bolj pazljivi in se pravi cas postavili v vidno polje oziroma so se v ovinkih vljudno cijazili za mano brez poskusov padanja mimo.

Bi kar predlagal vsem, ki grejo prvic na pisto ali pa so na doloceni pisti prvic in sele morajo spoznavati ovinke, da si kaj podobnega omislijo. Se posebej, ce gres na "popoldansko karto" in so na progi ze segreti "profiji".

lp

gody

PS: Aja, se casi, da se "pohvalim": 2.50-2.55 redno, 2.46 rekord :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gregs

bo treba sprobat ha... naslednjo sezono

Vsekakor! :grim

V mojem planu obiska dirkališč za naslednje leto je Pannonina prioritetna... :yea1: ... poleg ostalih žganj po pistah.... :blush:

Tisto s kanarčkom je pa dobra ideja... :OK: Saj se mi je dozdevalo, da je zaradi prvega obiska oz. manjše izkušenosti... ampak sem vseeno raje vprašal... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: a ima kdo plan poti do Pannonie (recimo iz MB)? Recimo podrobnejši vpogled v Autoroute?

tule vnesi podatke, kot ciljno mesto daj 9512 Ostffyasszonyfa (poštna št. in kraj).....maš pa tudi na njihovi domači strani opisano pot, samo je bolj bogo vse skup :doze: ...če ti bo pomagalo...klik .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor! :grim

V mojem planu obiska dirkališč za naslednje leto je Pannonina prioritetna... :yea1: ...

Tudi v mojem ... Strici so mi povedali, da je pista malce počasnejša od Grobnika in zato morda bolj primerna zame ... pa še bolje urejena itd ... Komaj čakam, da stestiram :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strici so mi povedali, da je pista malce počasnejša od Grobnika in zato morda bolj primerna zame ... pa še bolje urejena itd ... Komaj čakam, da stestiram :D

Strici so ti povedali kar prav - rekord Pannonia Ring-a je 147.103 km/h povprečne hitrosti (Andreas Meklau, superbike), rekord Grobnika pa 168,178 km/h (Wayne Rainey, GP 500).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk je pa za plačat pa kako dolgo se laho voziš?

Za mopede je 80 EUR cel dan, 60 EUR pol dneva. Vozi se mešano (mopedi + avti + karti + ...), če pa je enih ali drugih preveč, pa se proga deli časovno (pol ure eni, pol ure drugi).

Načeloma se plača po vozniku - smo se pa uspeli zmenit, da smo trije plačali le 2x 60 EUR, ker smo imeli samo en moped. :)

D.

PS: Več o Pannonia Ring-u pa tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mopede je 80 EUR cel dan, 60 EUR pol dneva. Vozi se mešano (mopedi + avti + karti + ...), če pa je enih ali drugih preveč, pa se proga deli časovno (pol ure eni, pol ure drugi).

Načeloma se plača po vozniku - smo se pa uspeli zmenit, da smo trije plačali le 2x 60 EUR, ker smo imeli samo en moped. :)

D.

PS: Več o Pannonia Ring-u pa tukaj.

Hvala

Se vidmo drugo leto :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk je pa za plačat pa kako dolgo se laho voziš?

Za mopede je 80 EUR cel dan, 60 EUR pol dneva. Vozi se mešano (mopedi + avti + karti + ...), če pa je enih ali drugih preveč, pa se proga deli časovno (pol ure eni, pol ure drugi).

Včasih se zna zgodit, da je še dražje, 100 EUR na dan ali pa cenejše odvisno, kdo zakupi progo .)

Tu nekje se pa seveda gibljejo cene :unsure:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih se zna zgodit, da je še dražje, 100 EUR na dan ali pa cenejše odvisno, kdo zakupi progo .)

Tu nekje se pa seveda gibljejo cene :unsure:

Jaz sem govoril za takrat, ko proga NI zakupljena - torej 'prosti treningi' (kot na Grobniku). Če je proga zakupljena, je seveda lahko vse čisto drugače...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem govoril za takrat, ko proga NI zakupljena - torej 'prosti treningi' (kot na Grobniku). Če je proga zakupljena, je seveda lahko vse čisto drugače...

D.

kolker sm letos spremlju je cel let zakuplen. tko da prostih treningov ala grobnik ni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolker sm letos spremlju je cel let zakuplen. tko da prostih treningov ala grobnik ni....

Jaz sem bil na prostem treningu.

Freies Fahren

Sollte an einem Tag noch keine Veranstaltung eingetragen sein, ist freies Fahren für jedermann in allen Kategorien möglich.

Anmeldung ist vor Ort im Büro 2.Stock.

Tages-/Halbtageskarte (Motorrad/Fahrer): (€ 80,- / € 60,-)

Tages-/Halbtageskarte (Auto/Fahrer): (€ 300,- / € 220,-)

Boxenmiete/Tag: (#1-20: € 80,-/Box/Tag; #21-35: € 100,-/Box/Tag)

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strici so ti povedali kar prav - rekord Pannonia Ring-a je 147.103 km/h povprečne hitrosti (Andreas Meklau, superbike), rekord Grobnika pa 168,178 km/h (Wayne Rainey, GP 500).

D.

Prov, bom delal ene 118-120 km/h average ... na Panonji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: a ima kdo plan poti do Pannonie (recimo iz MB)? Recimo podrobnejši vpogled v Autoroute?

Če ti tale link kaj pomaga (klikni nanj-že izdelan router za tvojo pot). Kolegi katerim sem ga posredovala

pravijo, da je pot super začrtana in da skratka teče gladko.

http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr...000&reinit=true

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti tale link kaj pomaga (klikni nanj-že izdelan router za tvojo pot). Kolegi katerim sem ga posredovala

pravijo, da je pot super začrtana in da skratka teče gladko.

Hvala... bo pomagalo drugo leto... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!