Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

Dajte povedat če boste kaj šli, tut jst bi rad šel probat, ker me res zanima če je toliko bolše kot na Grobniku!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi rad smetil tukaj, ker je sama Pannonia res na nivoju....

...nemško govoreči so se zelo hitro udomačili, vsi ostali pa so tujci.... ste odšteli dogovorjeno ceno 70 ojrov ali so šli ajnbisjenhöherrhrrr?

Baje se spodnji limit bliža 70 ojrom.... , tudi v poznem popoldanskem času :angry:, prekmurci so plačali po 100 ojrov :blink:

Sicer pa še šli, pa če je :devil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi rad smetil tukaj, ker je sama Pannonia res na nivoju....

...nemško govoreči so se zelo hitro udomačili, vsi ostali pa so tujci.... ste odšteli dogovorjeno ceno 70 ojrov ali so šli ajnbisjenhöherrhrrr?

Baje se spodnji limit bliža 70 ojrom.... , tudi  v poznem popoldanskem času :angry:,  prekmurci so plačali po 100 ojrov :blink:

Sicer pa še šli, pa če je  :devil: :D

Ja cena je bla 70 za tiste k so pravi čas nakazali. Mi smo mal kasnej pa smo še doplačal 30 eur. Drgač je blo pa sam za popoldan 50eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi rad smetil tukaj, ker je sama Pannonia res na nivoju....

...nemško govoreči so se zelo hitro udomačili, vsi ostali pa so tujci.... ste odšteli dogovorjeno ceno 70 ojrov ali so šli ajnbisjenhöherrhrrr?

Baje se spodnji limit bliža 70 ojrom.... , tudi  v poznem popoldanskem času :angry:,  prekmurci so plačali po 100 ojrov :blink:

Sicer pa še šli, pa če je  :devil: :D

Pa saj dojčešprahe niso tujci - oni so lastniki in so dirkališče tudi naredil...od prvega dne je blo vse v šilingih (zej v €).

Popravljeno . Popravil Roman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak do poldneva je bilo precej slabo. Prva runda trajala le 10 min, druga nekaj več, popoldan se je potem stanje normaliziralo!

Tisti, ki so priški samo popoldan niso nič kaj dosti zamudili, plačali pa enkrat majn, le 50 ojrov!

To je bilo 27.4.05, ko je kar nekaj z naših krajev bilo tam :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre mogoče kdo 3-5 junija gor? Ker me ma da bi šel, pa me malo zanima kolk vas kaj bo, če bo sploh še šel kdo? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre mogoče kdo 3-5 junija gor? Ker me ma da bi šel, pa me malo zanima kolk vas kaj bo, če bo sploh še šel kdo? :?

Ja ene par nas bo šlo. Sicer nimam suzukija tko da bo mau dražje pa še kerga bodo mel za zafrkavat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre mogoče kdo 3-5 junija gor? Ker me ma da bi šel, pa me malo zanima kolk vas kaj bo, če bo sploh še šel kdo? :?

Verjetno gremo z Ducati klubom Slovenija. :yes:

... ČE ... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glanc frisno dobil:

Freies Fahren am Pannonia-Ring - bei den RTS Händlertesttagen

Am 19. und 20. Mai gibt es sehr viel Zeit fürs freie Fahren am Pannoniaring. Bei den RTS Händlertesttagen gibt es Donnerstag wie Freitag nur ein kurzes Zeittraining und ein Rennen. Ansonsten steht die Rennstrecke für alle Schandtaten zur Verfügung. Im Vorverkauf kostet ein Tag 85 Euro, an der Strecke 100 Euro. Anmelden kann man sich auf www.rts-oeg.at oder bei den teilnehmenden Händlern MPU (www.mpu.at), Lietz (www.lietz.at) und der Bikecity (www.bikecity.at). Die Händler nehmen für interessierte Kunden auch Vorführmotorräder für die Rennstrecke mit.

povzetek:

19. in 20.05. je mozno za € 85.- (predprodaja), € 100.- na kasi cel dan se poditi po pisti.

cet in pet sta sicer en kratek casovni trening in dirkica terminizirana, drugace pa je prosto po presernu gasa.

prijave: www.rts-oeg.at ali www.mpu.at ali www.lietz.at ali www.bikecity.at

za interesirane bodo prodajalci imeli tudi testne motorcikle na pisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vedu, de nab smeu tako hitr zgint..... :doze:

se info:

MFN - Motorradlehrgänge am Pannoniaring

Wer schon immer mal auf der Rennstrecke fahren wollte aber sich bis jetzt noch nicht getraut hat ist bei den feinen MFN Lehrgängen richtig. Die MFN Truppe besteht aus erfahrenen Motorradfahrern die euch einfach zeigen wollen wie leiwand ein Tag auf der Rennstrecke sein kann. Den ganzen Tag über stehen euch die Instruktoren zur Verfügung, auf der Rennstrecke zeigen sie euch die Praxis, im Fahrerlager bekommt ihr zahlreiche Tipps und Kniffe zu Technik und Theorie. Wer schon etwas Rennstreckenerfahrung hat und einfach mal ein paar Runden drehen will - auch freies Fahren ist möglich!

Die nächsten Termine 2005:

* 19-20 Mai Pannoniaring * 4-5 Juli Salzburgring * 8-10 Juli Pannoniaring * 1-2 Oktober Pannoniaring

za nevesce dirkalisc so mozni tudi treningi, kjer izkuseni piloti dajejo nasvete itd. tako glede voznje kot tehnike. tudi proste voznje mozne.

naslednji termini:

04.-05.06. salzburgring

08.-10.07. pannoniaring

01.-02.10. pannoniaring

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jeba... pa lih 19. 9n 20. ne morem nič mrdniti... :SS

Me pa zelo mika, da bi šel... sploh še kakšno drugo pisto stestirat...

Ice, hvala za druge termine... upam, da mi bo uspelo na katerega uleteti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in kakšne so kaj cene za te treninge?

sm vedu, de nab smeu tako hitr zgint..... :doze:

se info:

za nevesce dirkalisc so mozni tudi treningi, kjer izkuseni piloti dajejo nasvete itd. tako glede voznje kot tehnike. tudi proste voznje mozne.

naslednji termini:

04.-05.06. salzburgring

08.-10.07. pannoniaring

01.-02.10. pannoniaring

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panonina-ring obiščem 2-3x letno. Pista mi je zelo pri srcu. Kot so že omenili, za gume zelo prijazna. WC in tuš se ne plačuje, kar jaz hodim gor in je zadeva v primerjavi z Grobnikom odlično urejena - beri vse zelo čisto. Cena za vožnjo je odvisna od samega organizatorja oz. zakupnika. Dirkališče je namreč zakupljeno za celo leto v naprej. Mi smo bili gor 27.4.2005 in je bila cena celodnevne vožnje 100 eur, ter popoldanska (od 13. ure naprej) 60 eur. Imajo tudi restavracijo in sobe. Vsak dan se naredi cca. 1000 slik na samem dirkališču, slike je možno videt na netu in tudi naročit.

Iz MS imamo do dirkališča 125 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst oz. z ekipo kolegov bil prisoten 27.04.2005 na pisti. Meni osebno pista zelo lepo napelana. Imam rad bol zaprte ovinke. Bil prvič na pisti in občutki so bli fenomenalni. Tudi nas je koštalo 100 eur. Mal so ga srali na začetku ampak popoldne je zadeva stekla bolj tekoče, tko da sem mogu celo prej v box, preden je uni pričel mahat. Pač nisem mel pravih gum in po nasvetu starih mačkov max 5 - 7 krogov in bejš dol. Morem rečt, da je guma zdržala brez panike in brez enga zdrsa ampak vseeno po pameti. Pa še moped jih je mel šele 1000 prevoženih. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

V sredo 14. grem končno okusit kvalitet tega ringa...... :kva2: po štirih neuspešnih obiskih... :angry:

Znano je,da je do gum prijazna pista, kar se obrabe tiče...ampak kerih? Upam, da

tudi SS gume vzdržijo po 10 rund recimo zmerne vožnje....

Domnevam,da vsi niste pilili Dunlop-a Gp, Pilot Race ali Supercorse in podobnih pnevmatik, ali? :?

Jaz grem z BT 014 in pika....upam da bo folgalo.

PS.: Baje da ni pretirane gužve zaenkrat, blo je govora o manj kot 100 udeležencih...zna bit finofajn....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo 14. grem končno okusit kvalitet tega ringa...... :kva2: po štirih neuspešnih obiskih... :angry:

Znano je,da je do gum prijazna pista, kar se obrabe tiče...ampak kerih? Upam, da

tudi SS gume vzdržijo po 10 rund recimo zmerne vožnje....

Domnevam,da vsi niste pilili Dunlop-a Gp, Pilot Race ali Supercorse in podobnih pnevmatik, ali? :?

Jaz grem z BT 014 in pika....upam da bo folgalo. 

PS.: Baje da ni pretirane gužve zaenkrat, blo je govora o manj kot 100  udeležencih...zna bit  finofajn....

Ko smo se vozli mi, je večina mela te gume. Glede asfalta pa mislim da mora zdržat bt014 brez problema.S trajnost ni problema k je bol počasna steza, tko da ne bo problema........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo 14. grem končno okusit kvalitet tega ringa...... :kva2: po štirih neuspešnih obiskih... :angry:

Znano je,da je do gum prijazna pista, kar se obrabe tiče...ampak kerih? Upam, da

tudi SS gume vzdržijo po 10 rund recimo zmerne vožnje....

Domnevam,da vsi niste pilili Dunlop-a Gp, Pilot Race ali Supercorse in podobnih pnevmatik, ali? :?

Jaz grem z BT 014 in pika....upam da bo folgalo. 

PS.: Baje da ni pretirane gužve zaenkrat, blo je govora o manj kot 100  udeležencih...zna bit  finofajn....

Hmmm :hmm:

Bi blo za it, sem js tudi že razmišljal!!

A ti greš gor in boš tam plaču al si si že kaj rezerviru pri Mike-u al kako??

Decaf!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezervirano je..... mislim, decaf, da maš nekaj zvez v Prekmurju....preveri, če se ve kaj več o št. udeležencev....

Če boš do ene 09.00 ure tam, ne bi smelo biti panike za prit gor....ampak nisem siguren....Mike je ponudil ugoden celoletni paket....

@a: Falja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam, ampak glavna zveza :wub: je žal odsotna do nedelje...bom malo uprašu okol.

Celoletna :hmm: sliši se zanimivo, se bomo enkrat slišali pa boš mal povedu o ponudbi .)

Decaf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam, ampak glavna zveza :wub:  je žal odsotna do nedelje...bom malo uprašu okol.

Celoletna :hmm:  sliši se zanimivo, se bomo enkrat slišali pa boš mal povedu o ponudbi .)

Decaf

...Em, sem bil odsoten, bi te malo vzpodbudil....nas je bilo enih 13-14, 1 predstavnik iz prlekije in 1 iz štajerske, vsi ostali pa iz Ms kluba...torej sami domači.

Govora je bilo o 75 - 100 udeležencih, pa se jih je nabralo blizu 200 :blink:

...Mike the bike je za letošnjih 6 terminov zahteval 390 Ojrov....ni slabo, se mi zdi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!