Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

..bil danes na pannonia ring??Če si bil potem je zaželjena krajša reportaža :D

Hvalabogi bil.... Po poldnevu se je nabralo precej voznikov(ene 80 dodatnih, ki so plačevali po 95 Eur, v predplačilu smo dali 75.... ).

Je bla gužva :blink:, vlečna in reševalna služba je delala s polno močjo in sploh izhodi slednjih niso zelo izostajali za prvo.

Nisem štel, ampak ene 25 se jih je izločilo.....tudi par zelo konkretnih padcev je bilo... :(

Na, čakali smo tudi po 20 minut pred rampo - The BOSS za rampo in semafor je spuščal tudi po 1 motor, 5 na pol minute je že dobro :slap:. Čakalo nas je min. po 50.... :huh: in v tem času se je na koncu ciljne večkrat pokadilo....

Če sem odkrit, sem šel z Grobnika po prvem obisku boljših občutkov....

Dirkališče je zahtevno, precej razgibano in niti ne tako počasno...

Tudi ponavljajoče prekinitve po padcih naredijo svoje, ka pa vem....lahko povem, da čutim rešpekt do steze.... bomo pa šli še kaj povadit ;)

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...und schon wieder "TAPAJNA" , "Tapanjero" Miljan!!!

V dirki je osvojil 3. mesto, najboljši čas 2.06,xxx! :worship: :worship: :worship:

Čestitke Miljanu za trdo zaslužene stopničke in osebni rekord...

Pokalov ni bilo in organizator je začudenim facam dejal, da podarja izlet, dopust.... :D

Kam, pravijo najboljši? Mike:Jaaa......in Kambodža!! .)

:grrr ...nagrada je prosti vstop-celodnevni trening na Panonnii.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je blo zelo zanimivo.Čeprav je bilo ogromno padcev,izletov iz proge tako ,da človeku da malo mislit.Ampak je bilo dobro.Proga je res zanimiva.

Bo še treba it pogledat.Prvi vtis je bil dober.Milanu tud jaz čestitam :OK: :OK: :OK: za rezultat.Drugič mu moramo zrihtat kako hosteso,ki mu bo delala senco na štartu.

red

lahko povem, da čutim rešpekt do steze.... bomo pa šli še kaj povadit

sma že dva :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
a se gre jutri na pannonio al ne  :hmm:

Po današnjem uspešnem športnem dnevu je seveda jasno, da se na Pannonio gre... :) Odhod bo precej zgodaj (med 6h in 6h30 iz MB), saj je pot do tja razmeroma počasna.

Dejali so mi, da se da vozit od 9h pa vse do mraka (16h+), obstaja pa možnost, da si bo progo potrebno deliti z avtomobili (pol ure mopedi, pol ure avti).

Cena je €80 za cel dan in €60 za pol dneva - urne karte žal nimajo.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če boste šli kej slikajte pa poročajte o cajtih....

js sem letos naredu 2.05.541 sam sem naslednji krog kresnu, verjetno zato, ker sem bil preveč trmast :blush: :blink: , tko, da....merkajte se uglavnem

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Last call - pravkar odhajamo iz MB... Če si kdo, ki je ob naši poti, želi zraven, ima še kake pol- do tričetrt- ure časa, da pokliče na GSM (prostora je za eno osebo).

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vreme ni glih za neko ganjanje po pisti :doze: mrzlo je pa piha ko svinja :wacko:....vseeno uživajte :OK:

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto veliko črno na sredi slike sem jaz, ono malo rdeče pod mano pa Husto... :blush:

post-2208-1130798582_thumb.jpg

post-2208-1130798613_thumb.jpg

Pa še Daviid v akciji:

post-2208-1130798683_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je bilo OK - deležni smo bili celo nekaj sonca. Do 15h, morda 15h30 je bilo razmeroma toplo (8 st.C), potem pa je sonce malo padlo in zadeva se je nevarno ohladila (7 st.C). Gume so se kljub temu lepo ogrele in ves čas dobro držale.

Moj najboljši čas je bil 2:34:xx, so pa najboljši časi tahitrih danes bili okrog 2:13:xx, večinoma pa okrog 2:16:xx.

Na progi sta bila še dva avtomobila (Porsche GT3 - 2:10:xx in Toyota Supra - 2:45:xx) ter dva Superkart-a (počasnejši je vozil 2:16:xx).

Zgodil se je en padec (brez poškodb) in en izlet Supre v pesek.

lp, D.

PS: Aja, ko smo moped skoraj že spakirali (ker je ob 16h postalo že hudo mrzlo), nas je obiskal Red. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po slikah sodeč danes ni blo neke velke gužve  :)  a je kaj zeblo, glede na temperature  :hmm:

Na display-u proge je čez cel dan kazalo največ 8 st.C, s tem da je teh 8 st.C bilo do 15h še kar OK, potem pa je bilo istih 8 st.C malo hladnejših... :) Dokler ni padlo na 7 in nato še na 6 st.C - to pa je bilo že nesramno mrzlo.

Gužve pa res ni bilo.

,31 Oct 2005 @ 23:55]

mmmmm gumo papu; kok vas je pa blo na pisti vse skupaj?

:hmm: Mislim, da je vse skupaj čez dan bilo kakih 12-15 mopedov, 2 avta in 2 superkart-a... S tem da na pisti nikoli ni bilo 'gneče'. Se mi zdi, da sem par krogov bil na pisti sam. :OK:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk km je do tja od meje  :?

:hmm: Ne vem, menda je okrog 180 km iz Maribora. če ne zalutaš... :)

D.

PS: Preostale fotke so tukaj, jutri pa se bodo pojavili še kakšni video clip-i...

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!