Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

Jih preprosto ne opaziš! Zdaj ko so še takšne temperature mogoče nagaja tista bela črta malo, ki poteka ob robnikih, zame je nareto kr dokaj natačno! niso nekaj na hitro skup spocali! Ja včeraj je bilo 80€ zato ker je še pista malenkost umazana od teh del! Drugače je rekla da je cena 100€!Nadejam se pa tekmovanj ki so v prihodnje, tam pa se cene sučejo od 85€ pa do 130€! Kolko je pol dnevna ne vem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jih preprosto ne opaziš! Zdaj ko so še takšne temperature mogoče nagaja tista bela črta malo, ki poteka ob robnikih, zame je nareto kr dokaj natačno! niso nekaj na hitro skup spocali! Ja včeraj je bilo 80€ zato ker je še pista malenkost umazana od teh del! Drugače je rekla da je cena 100€!Nadejam se pa tekmovanj ki so v prihodnje, tam pa se cene sučejo od 85€ pa do 130€! Kolko je pol dnevna ne vem!

No fajn...hvala za info...komaj čakam da bo vreme, pol pa gasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je fantastično, vreme kot naročeno, brez gužve, naredil cca 35 krogov, novi dodatki na progi so super, sploh vstop v ciljno,...kdaj se kaj vidimo..lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič še nisem plačal, Brand me zanima, 1000PS so ugodni, bom pogledal kaj mi gre skozi...

 

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem v soboto doli na Brand racingu,da malo podirkamo, pa upam da bi mi 20.3 naslednji tedn šlo skozi na Wolf racingu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

V ponedeljek, 21.4. imamo namen it gor. Jura racing. Zanima me sledeče; vozniki so razdeljeni v 3 skupine...kakšni časi se približno vozijo v kateri od skupin ter ali je potrebno na Juri resnično nujno imet šraufe zavarovane ter samo vodo v hladilniku (brez antifriza), da te spustijo na stezo? Je še kaj kar bi moral vedet okrog priprave motorja?  :blink:

 

Na Juri namreč še nismo bli, pa kolikor sem slišal, so tam zahteve in red baje na višjem nivoju. Da ne bomo izpadli ravno največji kekci.  :kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

letos ima Jura organizacijo skupaj z Pezibärjem, ampak dvomim, da bo kaj drugače. Vijakov ne bo nihče gledal, antifriz bi bilo pa zelo zaželeno da zamenjaš z vodo-če ti slučajno prebije kiler ali spusti pri padcu gre kakšen sotrpin manj po tleh (ali ti, če ti prebije kiler in curlja na gumo). Ta "zoprni" tehnični bodo posebej samo za IBCS grupo, pa še to v soboto mislim, tko da don't worry. 

Drugače pa v ponedeljek kakšne strašne gužve ne bo, te bodo pa ko se boš vpisoval razporedili v grupe glede na čase ostalih prijavljenih. 

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

letos ima Jura organizacijo skupaj z Pezibärjem, ampak dvomim, da bo kaj drugače. Vijakov ne bo nihče gledal, antifriz bi bilo pa zelo zaželeno da zamenjaš z vodo-če ti slučajno prebije kiler ali spusti pri padcu gre kakšen sotrpin manj po tleh (ali ti, če ti prebije kiler in curlja na gumo). Ta "zoprni" tehnični bodo posebej samo za IBCS grupo, pa še to v soboto mislim, tko da don't worry. 

Drugače pa v ponedeljek kakšne strašne gužve ne bo, te bodo pa ko se boš vpisoval razporedili v grupe glede na čase ostalih prijavljenih. 

 

Ko smo ravno pri vodi namesto antifriza imam eno vprašanje, sem že parkrat se hotel s kom o tem pomenit pa zmer pozabim vprašat.

 

Kako je pa z mazanjem vodne pumpe? Antifriz je masten. Ni nič narobe za vodno pumpo, če je notri sam navadna voda? Dobro, kratkoročno nima kej bit, mislim bolj dolgoročno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, potem ne rabim skrbet....samo ICBS dirka je v ponedeljek.  :eek: Razen če je IBCS (kot si napisala), kaj drugega, ne vem.

 

http://www.jura-racing.de/uploads/tx_btraceschedule/Pannonia-Ostermontag-2014_1.pdf

 

Mogoče kompliciram, ampak ne bi se rad gor zastonj peljal, ob tem pa še vrgel stran denar za prijavnino.... :glare:

 

edit: ob urniku je sicer letnica 2013, ampak zraven urnika na strani od Jure je pravi datum

Popravljeno . Popravil dive
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo ravno pri vodi namesto antifriza imam eno vprašanje, sem že parkrat se hotel s kom o tem pomenit pa zmer pozabim vprašat.

 

Kako je pa z mazanjem vodne pumpe? Antifriz je masten. Ni nič narobe za vodno pumpo, če je notri sam navadna voda? Dobro, kratkoročno nima kej bit, mislim bolj dolgoročno..

Zaenkrat ni bilo nikoli nobenih problemov. Obvezno pa je treba dat destilirano voda in ne navadne iz pipe, če ne je kmal hladilnik slab zarad vodnega kamna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, potem ne rabim skrbet....samo ICBS dirka je v ponedeljek.  :eek: Razen če je IBCS (kot si napisala), kaj drugega, ne vem.

 

http://www.jura-racing.de/uploads/tx_btraceschedule/Pannonia-Ostermontag-2014_1.pdf

 

Mogoče kompliciram, ampak ne bi se rad gor zastonj peljal, ob tem pa še vrgel stran denar za prijavnino.... :glare:

 

edit: ob urniku je sicer letnica 2013, ampak zraven urnika na strani od Jure je pravi datum

Sori ICBS. Ena dirka je v ponedeljek, ampak kvalifikacije so že v soboto, in tehnična kontrola je pred tem. Tko da, kot sem ti napisala, brez skrbi lahko prideš. Nemci se mi zdi da majo nasplošno en tak malo drugačen sistem, napišejo pravila in smatrajo, da se jih vsi držijo in potem ne vidijo potrebe po tem, da bi karkoli preverjali ;) Smatrajo tudi, da si dovolj pameten, da na pisto prideš s primerno napolnjenimi pnevmatikami, ok ketno in zavorne ploščice in s tem tisti tečni jutranji "kvazi pregledi" v stilu Fiale odpadejo (pol ure spanja več :OK: ) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odmisli tole ICBS tekmo in kontrolo ker ne spadaš notri in se nimamo kaj  sekirat, jaz tud verjetno pridem! Za njih smo mi v ponedeljek le zadnji izkupiček in prosti trening po prešernovo! Gužve po mojem nebo, le tisti ki ostajajo za ICBS!Če se kaj motim me popravite!  :grim

 

In tole dobiš ko se prijaviš na mail:

Hi Marko,

vielen Dank für Deine Anmeldung zum Motorradtraining.

 

Tako da dejansko samo trening! Gas gas gas......

Popravljeno . Popravil pitstopservvv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi mamo v ponedeljek zabavo gor z Ducati klubom :devil: vidim da nas bo kar nekaj gor :bike:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od tega, kako hitro se misliš vozit. Kak medium hard bo čisto ok zadaj, spredaj pa medium ali mediumsoft.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

Ko bo topleje pa najbrž trše gume?

Vozim se lagano-sportski, namesto po cesti, to počnem na dirkališču. V pon. imam sicer v planu Grobnik, bi pa kmalu rad tudi kam drugam pogledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

Ko bo topleje pa najbrž trše gume?

Vozim se lagano-sportski, namesto po cesti, to počnem na dirkališču. V pon. imam sicer v planu Grobnik, bi pa kmalu rad tudi kam drugam pogledal.

Ne,

bolj je vroče, trša prednja in mehkejša zadnja. 

 

Če te pa zanima samo za vozit ne rekorde lovit, lahko tukaj kamot celo leto drajsaš medium hard zadaj in medium spredaj , pa gumi ne bo nič hudega kar se tiče obrabe, neglede na to a je 5 ali 35 stopinj.

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima ce imajo kje kak kolendar kdaj se lahko gre gor Ker se jaz bol malo spoznam na to kaj Jim na njihovi strani kaze ?

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!