Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

Ne,

bolj je vroče, trša prednja in mehkejša zadnja. 

 

Če te pa zanima samo za vozit ne rekorde lovit, lahko tukaj kamot celo leto drajsaš medium hard zadaj in medium spredaj , pa gumi ne bo nič hudega kar se tiče obrabe, neglede na to a je 5 ali 35 stopinj.

Hvala, super si.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem,če ravno,po moje je prevelika gužva,saj ima skoraj vedno preko 200 dirkačev :slap:

 

To pa nisem vedel.. Jaz sem bil z njimi samo enkrat in takrat je bilo super. Dan je bil brez oblačka, navozili smo se pa vsi čez glavo. Na stezi neke pretirane gužve ni bilo čutiti. Seveda vreme nima nič z organizatorjem, hotel sem samo povedat, da je bil res lep dan in kljub temu ni bilo preveč nabito.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo moj prvi obisk na Panoniji tak da se nebom preveč sekiral tut če bo gužva tak da hvala za koledar  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme tipično nestabilno aprilsko, danes odpadel projekt da grem popoldne gor in prespim tam za jutri! Zaj pa me zanima glede na to da ste rekli da grete jutri gor, kr nekaj od Vas, kako se boste odločli?! Napoved ni nekam obetavna, če vjutro vredi namoči pisto potem totih 120€ nebo nekak upravičenih! :closedeyes:  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nekatero najbolj zagreti se ne zmenijo za vreme in so pravkar na poti na pannonijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel danes tudi namen it gor in popoldan odpelat kakih 30 krogov.....kot kaže sem se dobro odločil, da sem doma ostal ker je pisto popoldan namočilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že ne morem dobit odgovora normalnega, to so taki ja ko se grejo pačit gor na stezo, pelat se pa tako in tako ne znajo in jim je vseeno kako vreme bo, al suho al deževno ko itak da pelje najbolši cajt 2.20!!!

 

Mater da skozi mora obstajat neki pametnjakovič na forumu, namesto da bi odgovoril jaz grem, ne glede na vreme!!! Ne, to je prenormalni odgovor!

 

 

Kawasaki kaj pa jutri?!Boš šeu če bo vreme?!

Popravljeno . Popravil pitstopservvv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že ne morem dobit odgovora normalnega, to so taki ja ko se grejo pačit gor na stezo, pelat se pa tako in tako ne znajo in jim je vseeno kako vreme bo, al suho al deževno ko itak da pelje najbolši cajt 2.20!!!

 

Mater da skozi mora obstajat neki pametnjakovič na forumu, namesto da bi odgovoril jaz grem, ne glede na vreme!!! Ne, to je prenormalni odgovor!

 

 

Kawasaki kaj pa jutri?!Boš šeu če bo vreme?!

 

Zakaj se pa oziraš na druge, predvidevam da si sam svoja oseba in se znaš odločit?  :blink:

Moje mnenje je, da v primeru če nisi še zakupu karte jaz nebi šel, če pa si bi pa šel gor in upal na saj oblačno in brez džja, požreš tist prevoz ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj se ne oziram, samo vprašam in rad delim mnenja, saj zato pa so forumi, to je vse! Ja, bo najverjetneje tako da bom šeu in videl kaj bo! Prijavlen sem, nisem pa vnaprej plačau ravno zaradi vprašljivosti vremena! :mellow:

Popravljeno . Popravil pitstopservvv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že ne morem dobit odgovora normalnega, to so taki ja ko se grejo pačit gor na stezo, pelat se pa tako in tako ne znajo in jim je vseeno kako vreme bo, al suho al deževno ko itak da pelje najbolši cajt 2.20!!!

 

Mater da skozi mora obstajat neki pametnjakovič na forumu, namesto da bi odgovoril jaz grem, ne glede na vreme!!! Ne, to je prenormalni odgovor!

 

 

Kawasaki kaj pa jutri?!Boš šeu če bo vreme?!

 

.....kaj so bili jutranji pirhi pokvarjeni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že ne morem dobit odgovora normalnega, to so taki ja ko se grejo pačit gor na stezo, pelat se pa tako in tako ne znajo in jim je vseeno kako vreme bo, al suho al deževno ko itak da pelje najbolši cajt 2.20!!!

 

Mater da skozi mora obstajat neki pametnjakovič na forumu, namesto da bi odgovoril jaz grem, ne glede na vreme!!! Ne, to je prenormalni odgovor!

 

 

Kawasaki kaj pa jutri?!Boš šeu če bo vreme?!

 

Jaz ne grem zaradi vremenske napovedi,...bom šel rajši v četrtek na GH če bo vreme pa ugodna cena,...lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...nekako smo se odločili da ne gremo v kolikor zgleda...dež. Nismo poklicni dirkači pa ne vidimo smisla vozit se v takem vremenu.

P.S.: @Pitstopservvv...tvoj odgovor je še najmanj normalen. Pa če se človek vozi 2:20 je zate itak turist in se z njim ne moreš pogovarjat kot človek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nebom sploh več diskotirau! Vreme je bilo ok, pretežno oblačno kasneje tudi več sonca! Včasih tem vremenskim napovedim le ne moremo verjet!Za v četrtek sem definitivno za! GH MOTO! Cena je ugodna, vreme kot kaže bo! 

 

Pa lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bizija sm dons srečal u Bauhausu..............kupoval je police za pokale, ...."treba se je prštimat na sezono" ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...po moje je Bizi kupoval  opremo za otroško sobo :kva1: .....

Tist "projekt" je Bizi že zakluču prejšnji teden..............zdej ma nouga - "police za šalce" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta pršla kurjača na svoj račun :D

 

Gume bom obema spustu k se naslednjič vidmo :jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nebom sploh več diskotirau! Vreme je bilo ok, pretežno oblačno kasneje tudi več sonca! Včasih tem vremenskim napovedim le ne moremo verjet!Za v četrtek sem definitivno za! GH MOTO! Cena je ugodna, vreme kot kaže bo! 

 

Pa lp!

 Gres jutri??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!