Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

DIVJAK!!! :P

Se res ne spomnem - ti sporočim v soboto. Ok 170 bom šel minimum u desnega po ciljni - sam pazi, če si me "zaje" pa grem u pesek! :angry: ;)

A boš te dni kaj gor hodil??

Da te mal v red damo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, pri 100 si tako v pesku da verjet ne moreš....

ma, morem mal se hvalit s temi filmčki, hehe :P :P

S kakšno kamero si snemal to in kje si jo imel namontirano? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tole kamero samsung 110l z nastavkom:

IPB Slika

montirano mam pa v levem zračniku od zx-7rr, al pa pod frklajdngo kjer je cifra - pač ena ploščica ki drži plastiko......upm da si predstavljaš....čene pa slikca pomaga ;)

upm, da najdeš ta mali nastavk :)

post-4213-1159296884_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boš te dni kaj gor hodil??

Da te mal v red damo. :grim

Se vidimo v četrtek opoldne. :grim

Torej bremzamo pri 100 metrih, založimo s 170km/h v prvi desni ovinek. :naughty:

KHM!

Mislim, da bomo raje bremzal pri 170m in založili s 80-90 v prvi desni...

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ravnini nažgeš 245, bremzaš pri 150m, ovinek potopiš s prebavljivimi 160km/h. Gre skozi! ;)

I believe you, I belive you not, I believe you, I believe you not... :whistle:

Tanx. ;) Bom sprobal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

terminator, sicer pannonie (še) ne poznam, vendar ... očitno si falil za skoraj 100 km/h ta ovinek :P :P :P

Če ne še za več! :slap:

Ej res pozabu... 170 tm letet se pa res ne spomnem. :eek:

Must be I am a real pussy or the others are real superhumans. :?

Ti sporočim kok bom šel tokrat... ;)

Pa da spet ne pozabim si bom tokrat vse napisal! :slap:

Aja pa verjetno je bil spreden zobnik kriv. Je zdej končno 15 pa da vidmo. :P

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je zdej še vsi spite?

Blo je super. Ma ama vsi po vrsti ste odlični. Moja malenkost pa še par asov smo odletel (se bodo že sami potrdili, če se hočejo ampak vsi ok). Jaz sem v bistvu na koncu dokazal, da z Dunlopi 208RR 7 krogov pod 2.20 s tem da gre vsak krog hitreje ne gre. Iz ovinka me je zadnja guma naenkrat prehitela ( pa nč lepo z opozorilom) in nato trava doletela (enih 50 metrov "prelepega" valjanja in kotalenja). Razen malo bolečega dupeta, desnega rebrca in mezinca vse ok.

Uglavnem big tanx rude-tu in pismonkey-u, da sta me malo potegnila za sabo, ko smo se na pisti skupaj znašli (kašne 3 sekunde sem pridobil na vajin račun) ampak ni bilo šans da bi vaju ujel niti pod razno. :worship:

To da je pa cbr-a razen akrapota, zadnje bremze, in stranske plastike ostala cela je pa fucking miracle. :blink:

Bojč bay-d-way si imel prav - desni po ravnici gre 170+ če si kita, ker sem jaz skor 160 enkrat na števcu vidu.

Uglavnem Panonio, prelepa si.

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem v bistvu na koncu dokazal, da z Dunlopi 208RR 7 krogov pod 2.20 s tem da gre vsak krog hitreje ne gre.

Si pa tud čudn, da se greš s temi gumami po progi peljat. Sej držijo, ampak prvi krog ali tri... potem se pa pregrejejo in jih je treba "z vodo polivat" - sem to na lastni riti spoznal. Stavim, da nisi tega kaskaderstva v prvem krogu delal .)

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa tud čudn, da se greš s temi gumami po progi peljat. Sej držijo, ampak prvi krog ali tri... potem se pa pregrejejo in jih je treba "z vodo polivat" - sem to na lastni riti spoznal. Stavim, da nisi tega kaskaderstva v prvem krogu delal .)

Stavo bi dobil - v zadnjem. To pomeni, da sva že dva k sva na svojih ritah to spoznala. :slap: :P

Ampak sej veš kaj pravijo, (nama prilagojeno) na svojih ritah naučeno za vedno naučeno. ;)

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=82883] Pannonia je bla kar fajn polna [attachmentid=82884] Naš boks [attachmentid=82887]Menjava med našimi fanti med endurance dirko [attachmentid=82888]

No pa da še jest kej napišem. U glavnem v četrtek in petek smo bli na Pannonia Ring-u, v organizaciji Doggy Team-a aus Deutschland. Dol smo bli v MOTOSVET postavi:

- Terminator

- ZRX1200S

- Gregs

- Bojč

- Rude

- suzuki

- pissmonkey

- kat

pa še dve legende slo motociklizma Frenk Kušar in Brane Smogavc.

U glavnem blo je super, osebno sem naredil skupaj 370 kilometrov po pisti, cajti ne lih blesteči, ampak bo pa nasljednjič boljš. Nekateri izmed udeleženih so peljal čase da sam gledaš :eek: :eek: se bodo sami pohvalil.Fantje vsaka čast.

Pa še cenik storitev:

boks 80 eur na dan

vožnja cel dan 100 eur

spanje v motelu 50 eur( soba za dva, satelitska, tuš ,zajtrk)

pivo 1,5 eur

post-2615-1159621757_thumb.jpg

post-2615-1159621822_thumb.jpg

post-2615-1159621962_thumb.jpg

post-2615-1159622085_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil BIZIXXX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo trije mušketirji;

Zrx1200S, Mr. Smogavc in Terminator.

No pa še ena moja... preden sem šel po travi... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene... :D Samo na hitro... ;)

Bilo je fantastično!!! :OK: :OK: :OK: Drugo leto gotovo še enkrat (za letos nisem čisto prepričan, če mi bo uspelo)... :blush: ;) Pista je enkratna, ovinki zahtevajo stalno delo in to mi je blaaaazno všeč... :yea2: Čas za prvič je bil po besedah dirkača super za moj motor in prvič na pisti, tako da ga bom kar zapisal: 2:17,03. :whistle: Če bo pa vse po planu, pa napadem drugo leto pisto z drugim motorjem in da vidimo, kako bo letelo... :grim Kakšne slikce pa dodam drugič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa tud čudn, da se greš s temi gumami po progi peljat. Sej držijo, ampak prvi krog ali tri... potem se pa pregrejejo in jih je treba "z vodo polivat" - sem to na lastni riti spoznal. Stavim, da nisi tega kaskaderstva v prvem krogu delal .)

No, jaz sem pa se ta tretji cudak, kar se teh gum tice...sicer ne na panonniaringu, ampak na grobniku predvcerajsnjim...sori za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, :worship: :OK:.

2:17 za prvič je res enokratno :grim .....

@čudaki :D : ni taka katastrofa....tudi rabljena BT 014 zadaj je bla dobra za spoznat progo, po 5-8 zmernih krogov je šlo prav fino... s časi okrog 2:26 :wacko:

...po drugi strani pa je bil občutek z SC Pro, ki je imela za sabo cca.60 krogov Grobnika, precej boljši... :hmm: .

Ne vem le, kako za sem se dal posaditi na 10-ko, obuto v slick gume... :devil: O:-) :wub:

@Terminator: bo kakšen filmček? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, :worship: :OK:.

2:17 za prvič je res enokratno :grim .....

@čudaki :D : ni taka katastrofa....tudi rabljena BT 014 zadaj je bla dobra za spoznat progo, po 5-8 zmernih krogov je šlo prav fino... s časi okrog 2:26 :wacko:

...po drugi strani pa je bil občutek z SC Pro, ki je imela za sabo cca.60 krogov Grobnika, precej boljši... :hmm: .

Ne vem le, kako za sem se dal posaditi na 10-ko, obuto v slick gume... :devil: O:-) :wub:

@Terminator: bo kakšen filmček? :kva2:

Na žalost tokrat ne. Drugič. ;)

...Štibilov Jure pa 2.05,2 s Kawo ZX7RR, letnik '96

Pa Rejc 2.05 s serijsko K6. Čarman je šel 2.07, če se ne motim v petek. Rekord piste pa je 1.55 neuraden in 1.56 pa neki drobiž uraden. :eek:

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rekord piste pa je 1.55 neuraden in 1.56 pa neki drobiž uraden. :eek:

rekord by Meklau right??? al je kdo drug??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!