Skoči na vsebino

Honda VFR 750/800 (+VTEC)


Noise

Priporočene objave

se pravi podobna zasnova le, da vsi valji delajo nonstop.

lp, g

Vsi valji delajo ves čas. Samo pod majhnimi obrati dela samo 8 ventilov pod visokimi pa vseh 16.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem zmontiral nove stranske Givi nosilce na moj moped, ker me je zanimalo kak zgledajo gor in sploh nisem bil tak hitro fertik kot sem računal. Nosilec za zadnji kufer sem prejšni teden zmontiral v 10-tih minutah....

Zdaj pa sem v dilemi al nosilce kar skoz gor met, al jih spet demontirat...glede na to da bom stranske kufre potreboval le par krat na leto.... nisem se še namreč odločil al ful motor pogršajo al ne :rolleyes:

Zanima me praksa tistih, ki so že dalj časa lastniki VFR-k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem zmontiral nove stranske Givi nosilce na moj moped, ker me je zanimalo kak zgledajo gor in sploh nisem bil tak hitro fertik kot sem računal. Nosilec za zadnji kufer sem prejšni teden zmontiral v 10-tih minutah....

Zdaj pa sem v dilemi al nosilce kar skoz gor met, al jih spet demontirat...glede na to da bom stranske kufre potreboval le par krat na leto.... nisem se še namreč odločil al ful motor pogršajo al ne :rolleyes:

Zanima me praksa tistih, ki so že dalj časa lastniki VFR-k.

Jest mam originalne nosilce in kufre, pa jih nimam gor niti nimam volje montirat za 2x na leto ko naj bi mi prav prišli.

Če že bo rabil bom najbrž kupil malo boljše stranske torbe.

Če pa bi jih že uporabljal bi jih sigurno odmontiral, ker ne zgleda :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam originalne nosilce in kufre, pa jih nimam gor niti nimam volje montirat za 2x na leto ko naj bi mi prav prišli.

Če že bo rabil bom najbrž kupil malo boljše stranske torbe.

Če pa bi jih že uporabljal bi jih sigurno odmontiral, ker ne zgleda :whistle:

Jop T...točno o tem sem včeraj razmišlal ko sem končal z montažo.....mogoče sem bil malo prehiter z nakupom.....ker zdaj, glede na to da sem kar nekaj dinarov plačal za stranske kufre in nosilce...jih bom mogo en čas gledat gor in upat da se navadim na njih...ker drugače me moja deklica v spanju dokrajči :rolleyes:

Upam da boma letos vsaj šla na dopust z motorjem..ker z prejšnim ni blo mogoče it za več dni...sem mel ful male torbice gor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz danes zmontiram zadnji nosilec za top case, imam od prej Kappo 52 l, ter sestavljivo dvo nadstropno tank torbo od Moto-detail-a (tudi od prej)......Za do 5 dnevna potovanja (Dolomiti, Toscana, letos nameravam v Bosno) za dva to popolnoma zadostuje. Kadar potujem oz. za v službo imam kufer gor, drugače sem zmeraj brez kufra oz. mi zadostuje mala torbica za na tank za dokumente in mobitel ter denarnico.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz danes zmontiram zadnji nosilec za top case, imam od prej Kappo 52 l, ter sestavljivo dvo nadstropno tank torbo od Moto-detail-a (tudi od prej)......Za do 5 dnevna potovanja (Dolomiti, Toscana, letos nameravam v Bosno) za dva to popolnoma zadostuje. Kadar potujem oz. za v službo imam kufer gor, drugače sem zmeraj brez kufra oz. mi zadostuje mala torbica za na tank za dokumente in mobitel ter denarnico.........

Tudi jaz sem opremljen podobno. V primeru krize (ženska toaleta, make up, evening dress, glavnik za lase in ostala sranja; mater je problem s temi ženskami) dodam še mehki stranski torbi Oxford (kupil pri Habatu). So kar uredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko potujemo tega pri meni ni........če pa že hoče kaj več, pa obstaja varianta z rukzakom....... :naughty: Ne saj se kakšna malenkost že spravi, edino 5 parov čevljev pa res ne bom vlačil na pot......Sva kar usklajena.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U....po moje sem kak teden prepozno vprašal glede stranskih kufrov....mogoče jih pol sploh nebi nabavil :unsure:

.... zdaj se bom pač mogo vozit z nakranclanim mopedom okoli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimajo me vaše izkušnje z gumami. Zdaj imam gor Michelinke , ki jih moram v kratkem zamenjat. Grobnik me zaenkrat in verjetno tudi v bodoče ne bo videl. Avtoceste vozim kadar je nujno. Moja klasika so ovinki ala Rakitna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimajo me vaše izkušnje z gumami. Zdaj imam gor Michelinke , ki jih moram v kratkem zamenjat. Grobnik me zaenkrat in verjetno tudi v bodoče ne bo videl. Avtoceste vozim kadar je nujno. Moja klasika so ovinki ala Rakitna.

Metzeler Z6, Z4 in Pirelli Diablo Strada so povsem primerne gume za ta motor......Najboljša izbira (po mojem) glede na ceno/prevoženi kilometri... :worship:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm namontiral Conti sport attack (upam da sm pru napisu :whistle: )

Za enkrat dobr, več bom lahko napisal čez par dni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm namontiral Conti sport attack (upam da sm pru napisu :whistle: )

Za enkrat dobr, več bom lahko napisal čez par dni...

Ta bi me pa zanimala, daj res napiši kako se obnese....Cenovno, mislim, da je kar ugodna, ali pač?? Ups, mislil sem na Road attack in ne sport attack....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem slišal da so nove dunlopke....smart road al nekaj takega fajn gume za VFR-ko.... gre za touring gumo...ki je po sredini malo bol trda po robih pa mehkejša..... baje da so zelo vzdržljive... pa cenovno sprejemljive..... več pa ne vem...

Popravljeno . Popravil inrtuder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem slišal da so nove dunlopke....smart road al nekaj takega fajn gume za VFR-ko.... gre za touring gumo...ki je po sredini malo bol trda po robih pa mehkejša..... baje da so zelo vzdržljive... pa cenovno sprejemljive..... več pa ne vem...

Kar koli od ST bo okay. Jaz bi izbiral med (v tem vrstnem redu):

* dunlop road smart

* michelin pilot road 2

* metzeler Z6

* pirelli diablo strada

V primeru, da voziš pretežno sam in želiš še bolj dinamične vožnje pa bi dodal še malce bolj športne: Metzeler M3

just my 5 cents....

lp,

Popravljeno . Popravil gvucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem slišal da so nove dunlopke....smart road al nekaj takega fajn gume za VFR-ko.... gre za touring gumo...ki je po sredini malo bol trda po robih pa mehkejša..... baje da so zelo vzdržljive... pa cenovno sprejemljive..... več pa ne vem...

Kot sem že parkrat napisal,zaenkrat zelo zadovoljen,vzdržljivost še neznanka,treba počakat ene 5,6 tisoč km.

Če bo zdržala kot D220 bo zmagovalka.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar koli od ST bo okay. Jaz bi izbiral med (v tem vrstnem redu):

* dunlop road smart

* michelin pilot road 2

* metzeler Z6

* pirelli diablo strada

V primeru, da voziš pretežno sam in želiš še bolj dinamične vožnje pa bi dodal še malce bolj športne: Metzeler M3

just my 5 cents....

lp,

...jaz mam pa zaenkrat gor kr DUNLOP Qualifier RR spredaj

DUNLOP Qualifier navadn zadaj

pa se mi zdi da je kr ok LEGA. Sam za prvomajske pičimo v Toscano pa ne vem če bom še kej nazaj prpelu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer1:

Včeraj sem zmontiral nove stranske Givi nosilce na moj moped, ker me je zanimalo kak zgledajo gor in sploh nisem bil tak hitro fertik kot sem računal. Nosilec za zadnji kufer sem prejšni teden zmontiral v 10-tih minutah....

Zdaj pa sem v dilemi al nosilce kar skoz gor met, al jih spet demontirat...glede na to da bom stranske kufre potreboval le par krat na leto.... nisem se še namreč odločil al ful motor pogršajo al ne :rolleyes:

Zanima me praksa tistih, ki so že dalj časa lastniki VFR-k.

Prejšnji teden in v 10-ih minutah si mel zmontiranega??? Mogoče si 10 min gledal zraven in :beer1: !! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaz mam pa zaenkrat gor kr DUNLOP Qualifier RR spredaj

DUNLOP Qualifier navadn zadaj

pa se mi zdi da je kr ok LEGA. Sam za prvomajske pičimo v Toscano pa ne vem če bom še kej nazaj prpelu

Jest sm mel tud Qualifier na vefi pa ne vem no, mogoče presportna?

Najboljsa mi je bila D 208.

Sam mi je na sardiniji čist zacvetela, dobesedno je iz gume trgal kose, in čist vijolčna je bla po robovih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa nardite še potem ko prične utripat zadnja črtica? :hmm:

V4 danes tankal 17,5 l (torej preostalo 3,5l).

Preračunal, da mi na daljših turah pije, reci piši, 5,25l. Zelo zadovoljen. Moram jo pa še malo stestirat na Kalce - Godovič (ko bo mičken manj peska gor), da vidim, koliko pije nad 7000 obrati.

lp, g

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer1:

Prejšnji teden in v 10-ih minutah si mel zmontiranega??? Mogoče si 10 min gledal zraven in :beer1: !! :)

Simon :naughty:

---samo sem ga pol dol odmontiral.... ker sem bil šokiran nad izgledom ...... zdaj pa sem poleg zadnjega še stranske gor zmontiral...po veš kak se morem zdaj počutit :BUA: ...... jebi ga ...se bo treba navadit.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V4 danes tankal 17,5 l (torej preostalo 3,5l).

Preračunal, da mi na daljših turah pije, reci piši, 5,25l. Zelo zadovoljen. Moram jo pa še malo stestirat na Kalce - Godovič (ko bo mičken manj peska gor), da vidim, koliko pije nad 7000 obrati.

lp, g

Jp

Tole je kar fin odsek, se tlacim vsak dan 2x skozi.

Edin mal pred avtobusno je nevarn ker lahko kaksn stricek zapelje ven.

Ja men se tud zdi da lahko z utripajočo naredim kar veliko, bom enkrat sprobal z kantico v kufru :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V4 danes tankal 17,5 l (torej preostalo 3,5l).

Preračunal, da mi na daljših turah pije, reci piši, 5,25l. Zelo zadovoljen. Moram jo pa še malo stestirat na Kalce - Godovič (ko bo mičken manj peska gor), da vidim, koliko pije nad 7000 obrati.

lp, g

Jaz sem včeraj natankal do vrha in je šlo not 15,8l ....naredil pa sem 280km.... 5,6l povprečno, res pa je da blo večinoma km pod V-tekom...... Zippo mi več žere :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!