Skoči na vsebino

Honda VFR 750/800 (+VTEC)


Noise

Priporočene objave

Največja hiba pri novih VFR (800) je zame ravno kubikaža. S 50 ccm preveč spada že v najdražji zavarovalni razred.

Cena novega je pa res taka, da bi bil lahko vsaj 1000 ccm. Pri nas so pa itak Honde dosti dražje od ostalih japoncev (trenutno ne vem kako je podrugod).

Škoda, da lani nisem probal testne V-TEC, me zanima kakšne so kaj razlike.

Še vedno pa je to eden najboljših Sport Tourerjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem kupil motor,sem ga kupil z srcem,tistih 50 kubikov je bilo zanemarljivih in mi je tudi zdaj.

Zame ta motor nima hibe,uživam v vsakem detajlu,kakšen pač je...

Meni je ravno ta oblika najlepša,na novo se moram malo privadit,tudi izredno malo jih je,pač motor,ki si ga ne more vsak privoščit iz raznoraznih razlogov...ali je predrag ali jih pa ni na trgu(rabljeni)ali pa nekomu preprosti ni všeč!

Seveda je to samo moje skromno mnenje...

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pred enim tednom sem vplačal novo VFR 800

HondaVFR-4.jpg

Sedaj jo že božam, ko pa bo primerno vreme (brez ledu) jo otpeljem domov.

Čimprej naj bo že enkrat pomlaaaaaaaaaaaaad !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teh motorjev ni veliko predvsem zaradi visoke nabavne cene (ponavadi je bila drazja od 900rr)

Tudi ko sem se sam odlocal za nakup (99) sem se odlocal me VFR in XX v ceni je bilo razlike samo 400DEM. Odlocil sem se za VFR in se danes mi ni zal.

Kmalu pa sem tudi ugotovil, da za kako pretirano divjanje motor res ni. :roll:

Je pa carski za daljse ture - za tisat mi je pa boljs VTRa.

Dobr voz! - sem 90% da bos zadovoljen!

I LOVE HONDA MOTRCYCLE FACTORY - čeprav moras pol vsak motor se mal po svoje dodelat. :oops:

VFR2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr voz! - sem 90% da bos zadovoljen!

Ali bom jaz tudi? Močno se bojim, da jo bom zaradi razmerja svoje in njene velikosti bolj težko :cry: :cry: :cry:

Dada, VFRka je pa ja taka igračka. Tudi visoka ni prav pretirano. Po mojem občutku res ne bi smela imet hujših problemov.

Tak mičkan nasvet vsaj do takrat, da se navadiš (pa tut kasneje je fajn, če maš, sam upam, da jih nauš nkol rabila) štoflci, ki jih namontiraš ob straneh in so namest rollbara, če bi ti pa vseeno kdaj zdrsnila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak mičkan nasvet vsaj do takrat, da se navadiš (pa tut kasneje je fajn, če maš, sam upam, da jih nauš nkol rabila) štoflci, ki jih namontiraš ob straneh in so namest rollbara.

_13_12_2002_dscf0010p.jpg

REs dobra zadeva, sem vidu pr kolegu kako se obnese - sem jih takoj gor dal na VTRo k se z njo mal bol junasko vozmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost za vfr crash pads ne obstajajo,vsaj za moj letnik ne.

DAN

obstajajo obsatjajo ........ poglej se mal pr razlicnih firmah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak mičkan nasvet vsaj do takrat, da se navadiš (pa tut kasneje je fajn, če maš, sam upam, da jih nauš nkol rabila) štoflci, ki jih namontiraš ob straneh in so namest rollbara.

REs dobra zadeva, sem vidu pr kolegu kako se obnese - sem jih takoj gor dal na VTRo k se z njo mal bol junasko vozmo.

Kje se pa to kupi? Prosim za informacijo. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr Matic,sem ti ornk foušn :roll: :wink: ,a sm lahk tvoj prjatu :D :?: !?Drgač pa tko kot prav Perimund,motor ni glih za dirkat,je pa super za dva.Glih me moja lepša polovica masira,naj prdam VTR-ko,pa kupim nazaj VFR,da bo še ona mal uživala. :roll: :?: :idea: ,pa ne vem kaj čem nardit,oba sta mi fajn,sam ni cekinu.Kok je pa teb Perimund to uspel :D :shock: ,maš kak recept :wink: :idea: ?

Sem malo prikrojil resnico ..... VFR sva kupila skupaj z ocetom (on je imel takrat še TDM katero sem mu totaliziral), tako jo je on obdrzal.

Po 1 letu (inv. vozicek 3mes + rehabilitacija 7mes) sem kupil VTR .... zdaj pa po potrebi Oba voziva oba motorja - ce grem kam s svojo boljso polovico vzamem VFRo - ce fotru zapase tiscanje kak brzinc na Bogensperk ali Kočevje.... pol vzame moj motor - zadeva se cudovito dopolnjuje.

P.S: priznam sam bi zadevo tezko izpeljal

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ej hec,hec bi rekel Đuro ..... No pa še enkrat po Toporišiču Zanima me mnenje tistih ki tole vozite naokrog ,pa nesam ;je špica ali total drek ,ampak tudi mnenja sopotnikov ,poraba ,občutki,gume, dodatna oprema,težave,obnašanje na dirkališču...........itd Vsem hvala za odgovore L.P :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej hec,hec bi rekel Đuro ..... No pa še enkrat po Toporišiču Zanima me mnenje tistih ki tole vozite naokrog ,pa nesam ;je špica ali total drek ,ampak tudi mnenja sopotnikov ,poraba ,občutki,gume, dodatna oprema,težave,obnašanje na dirkališču...........itd Vsem hvala za odgovore L.P :ph34r:

Prvič: motor HONDA VFR 800 FI sem kupil letos, torej letnik 2003.

Drugič: ali je sranje ali ne, je traparija, ker za 2.600.000 SIT res ne more biti sranje, ampak vse hvale, vsaj za prvih 2500 km

Tretjič: na dirkališču nisem bil, lahko pa rečem, da v ovinkih ne zvija geštela, tako kot mi ga je prej pri FAZER 600 L. 2002. Z dvema v ovinku, prav tako ni problema, v glavnem do roba gume, več pa mi ni potrebno.

V glavnem, res dobra mašina, še posebej bremze, CBS, mislim, da tisli, ki jih ni probal sploh ne ve kako ta sistem deluje.

LP matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa zgleda zadeva ko preklopi vtec,in ali kej vpliva na vožnjo v zavojih(sunki pri pospeševanju iz sredine zavoja) :ph34r: ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolker sem slisal v-tec prklopi 3x - 3 stopnje tako da v bisvu cutes samo da se je zbudil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V-TEC je hondina pogruntavscina za krmiljenje ventilov.masina je 16 V,od tega do 7000/min delata samo dva na cilinder.nad 7000/min se vklopita se preostala dva.vse deluje na principu oljnega pritiska.

"Des Weiteren kommt bei ihr das aus dem Automobil-Sektor bekannte V-TEC-System zum Einsatz. Bis 6.800 min-1 hindert dabei ein Gleitbolzen per Federdruck jeweils ein Ein- und Auslassventil pro Zylinder am Auf und Ab der Nockenkontur. Oberhalb dieser Drehzahl wird durch den ansteigenden Öldruck der Bolzen zur Seite gedrückt, so dass das Ventil der Tassenstößel am oberen Ende des Ventils den kompletten Weg zurückgehen kann. Bis zu dieser Drehzahl arbeitet der neue VFR-V4 also als reiner Zweiventiler. In der Praxis macht sich dies durch einen spürbar verbesserten Durchzug bemerkbar. Beeindruckend ist auch der Charakterwandel vom durchzugsstarken Kraftmeier zur fauchenden Replika."

vir:

http://www.motorradonline24.de/Ratgeber/Test/VFR.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

TOURING GUME za VFR750

Poleti grem v Turčijo in računam na cca 10K km. Pred odhodom bom sedanje D207 moral zamenjat (itak bodo že izrabljene tačas), kupiti pa nekaj bolj touring, da bo dalj zdržalo, saj ne mislem nekje 4.000 km od doma s sopotnico in poln partljage ovinke polagat do tačk, fajn je pa vseeno da me kar tako ne odnese.

Katere gume mi priporočate B) ?

Popravljeno . Popravil Rok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOURING GUME za VFR750

Poleti grem v Turčijo in računam na cca 10K km. Pred odhodom bom sedanje D207 moral zamenjat (itak bodo že izrabljene tačas), kupiti pa nekaj bolj touring, da bo dalj zdržalo, saj ne mislem nekje 4.000 km od doma s sopotnico in poln partljage ovinke polagat do tačk, fajn je pa vseeno da me kar tako ne odnese.

Katere gume mi priporočate B) ?

Na tvojem mestu bi vzel Metzeler MeZ 4. Odlicna sport touring guma, dober oprijem v suhem in dezju, hitro se ogreje, meni zdrzal komplet 10 kkm na Suzukiju GSX 750F brez kakrsnihkoli drasticnih zdrsov (sprednja bi se bila za 1-2 kkm, zadnja po sredi brez profila). Cena za par cca. 59.000 sitnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem malo brskal po revijah in internetu, sem zasledil, da so baje za VFR najboljše gume Bridgestone BT020, so pa drage.

A gdo ve kje pri nas se jih da kupiti in kakšna je cena oz. če jih kdo nosi ?

Katera guma je pa od Dunlopa primerna za Touring (ne sport) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D 205. Moja ima ta trenutek 14900 km in je je še nekaj ostalo.

Z d205 boš prišel v Turčijo in nazaj, pa potem še nekajkrat na morje.

Cena tudi ni pretirana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok so ble gor original (B 020 nekitacga ce ne glih te) so ble res NAJBOLJSE od vsega ker smo mel gor (michelin pilot sport, D 204, D 205, D207) - je drzala full dobr od nov pa do konca. Draga pa je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera guma od Dunlopa je čisto touring ? D204 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rok JA sam ce se ne motim se je vec ne dobi tako da ti preostane 205 - ni slaba pa kor glih tolk zdrzi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To to 220 ja sem pozabil da so zamenjale 205 ... pogledat treba na sitarjevo stran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!