Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

  • 5 tedne pozneje...

Kaj je mogoče že kdo prebiral (na splošno - kamor miška pade) forum, tako mimogrede.

Je mogoče kdo opazil, da je (nekdoodmoderatorjevpress) po nekaterih temah zelo tečen in dodaja nenavadno ljubeznive komentarje ali celo briše objave, v Galerija motociklov forumašev pa je totalna zmešnjava glede pravil lepljenja slikic... (slabih 70 strani)

Moderatorji, kaj nimate vsak svojega dela foruma? Zakaj eden drugemu skačete v zelje :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem a je blo že kej govora al ne... ampak mene je že parkrat razpizdilo to, da se na prvi strani novice menjajo in da moram čakat, da lohk kliknem tisto k jz hočem :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Bom kar tukaj vprašal.

Dogaja se mi da enostavno nemorem priti na stran motosveta. Prikaže se mi glava in potem nalaga v neskončnost.Ker nimam časa počakat za vsako podstran pač zapustim Motosvet. Čez dan,dva ali celo tri dni mi stran dela normalno. Ta težava se mi pojavlja samo na motosvetu

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi imela eno pripombo za moderatorje :closedeyes: ....oz. ni pripomba, ampak samo vprašanje....

zanima me , če kdaj pogledate oz.zasledite koga, ki samo smeti po motosvet forumu in nikoli ne piše v temah povezanih z motorji in podobnih temah?....ampak v čist neki drugi(temaljubezennaprimer) ?....in kako ukrepate?? ....ok,ne bom nč rekla da jz ne smetim al pa še kdo drug....ampak mislim, da je zdej tuki nastal velik novih nickov oz.je veliko na novo prijavljenih in kao '' nič vednih'' ljudi, ki so se po mojem mnenju prijavili na forum samo zaradi zajebancije in podobnih stvari :BUA: .... motosvet zarad takih osebkov ni več motosvet, ampak nekaj čist drugega :closedeyes: :BUA: ....

in mislim, da bi lahko moderatorji mal pregledali, in bi takoj opazili kako in kaj.... :closedeyes: :closedeyes:

lp mina :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni

Že nekaj časa sledim tale forum, v zadnjem času malce bolj aktivno.

Forum naj bi bil namenjen motoristom in vsemu kar se nanaša na moto zadeve. Registriranih članov je že preko 16.000 kar je pohvalno in zavidanja vredno število.

Pri vsakokratnem pregledu opažam, da je pri novih objavah mnogo več nepotrebnih in totalno neprimernih vsebin in tem, ki niti približno ne spadajo tukaj gor. Z tem se forumu jemlje na resnosti in namen. Bojim se, da je kar lepo število sodelujočih takšnih, ki so si našli tukaj svoj ''poligon'' za preganjanje dolgčasa in zdravljenje svojih frustracij.

Upam, da se bo v bodoče na tem področju kaj spremenilo in bodo določene rubrike, ki kvarijo ta forum ''izginile''.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vsakokratnem pregledu opažam, da je pri novih objavah mnogo več nepotrebnih in totalno neprimernih vsebin in tem, ki niti približno ne spadajo tukaj gor. Z tem se forumu jemlje na resnosti in namen. Bojim se, da je kar lepo število sodelujočih takšnih, ki so si našli tukaj svoj ''poligon'' za preganjanje dolgčasa in zdravljenje svojih frustracij.

Upam, da se bo v bodoče na tem področju kaj spremenilo in bodo določene rubrike, ki kvarijo ta forum ''izginile''.

če mene vprašaš pa je forum druženje motoristov in more met ob strogo moto zadevah tudi sproščen del kje lahko pogledaš nage babe, pluvaš po politiki ali sproščas frustracije če jih že na cesti ne moreš :evilgrin:

je forum zelo lepo razdeljen in če hočeš resnost pač ne hodi v dele foruma ki te motijo - simpl ko pasulj!

PS: tudi tvoj podpis je zelo neresen - je pa prijeten za oko :OK:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

hočem dat gor slike pa mi pri upl. zipa (18 MB) napiše to:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočem dat gor slike pa mi pri upl. zipa (18 MB) napiše to:

Nekaj je narobe s tvojo zipano datoteko... meni dela normalno z dvema različnima zipoma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jaz bi pa malo okrcal uporabnike tega foruma:

ko kliknem gumbek "preglej nove objave", se sprašujem ali sem na forumu pljuvalcev po politiki in filozofov rasti korenčka ali pa sem na nekem motorističnem forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi pa malo okrcal uporabnike tega foruma:

ko kliknem gumbek "preglej nove objave", se sprašujem ali sem na forumu pljuvalcev po politiki in filozofov rasti korenčka ali pa sem na nekem motorističnem forumu.

... jaz se to sprašujem že kar nekaj časa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima, če se, ko se dobita Brane in gallus, z motociklističnimi prijatelji, pogovarjate samo o motorjih?

Saj ja nismo fijakarski konji, ki bi znali samo o ajnšpricih pa zicdeklcish, pa auspuhih, pa o popustih v moto trgovinah govorit.

Tem temam so namenjene ustrezne kategorije foruma, drugim temam pa so namenjene pač ostale kategorije.

Najlepše pri ms forumu pa je to, da lahko celo sam izbiraš, v kateri debati boš sodeloval in v kateri ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... Že kake dva meseca sem izključno na Mozilli in izključno na Linux OS-u. In opažam, da so CSS-i v določenih primeri narejeni precej šalabajzersko (ni isti prikaz kot pri polknih, nasprotno, določene plasti se celo delno prekrivajo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima, če se, ko se dobita Brane in gallus, z motociklističnimi prijatelji, pogovarjate samo o motorjih?

Najlepše pri ms forumu pa je to, da lahko celo sam izbiraš, v kateri debati boš sodeloval in v kateri ne.

1. ... :grrr :grrr :grrr ... tudi o tetah .... :grim :grim :grim

2. ... res je ... "meja kolpa" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kaj pri citiranju ne štima ti izpiše:

UGOTOVLJENE SO BILE NASLEDNJE NAPAKE

Število odprtih in zaprtih citatnih zank se je ujema. Prosimo, da popravite napako pred objavo objave.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če samo pri meni, ampak že cel večer mi meče server error, da ne omenjam brzine odpiranja strani :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kesam se......da sploh še vstrajam na tem forumu........

Ne morem verjet, kaj je nastalo iz tega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi hoteli, da je kvaliteta foruma višja bi blo treba ukinit vse podforume, ki se ne tičejo motociklizma, v tistem malem delu pa pol držat red, kar mislim da ne bi blo preveč težko ob enakem številu moderatorjev, pa tudi 80% folka bi nehalo pisat. To kar je nastalo iz nekoč odličnega foruma je pa res živa žalost, se strinjam. Kvaliteta ali kvantiteta, to je zdaj vprasanje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sistem je bil včas bolš, krvavice niso več to kar so ble, motorji so dušo izgubili...

ko smo bli MI glavni na sceni, je blo čist drgač! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En del odgovora na to kaj je nastalo sem našel v knjigi :Jose Ortega y Gasset - Upor množic.

In še en citat: "Danes pa smo priča zmagoslavja neke hiperdemokracije, v kateri masa deluje neposredno brez zakona, s pomočjo materialnih pritiskov, in vsiljuje svoje težnje in svoj okus."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi tale forum čis odličen.

če hočte vidt skret pejte na a.com ;)

sigurno je tole eden najbolj urejenih slovenskih forumov. vsaj kolikor sm jih js vidu. pač je malo razširjen. sj zato obstaja kategorija kr neki, kjer se vsak lahko zjadi po svoje. še vedno pa so resne teme, v katerih se da dobit konkreten odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi tale forum čis odličen.

če hočte vidt skret pejte na a.com ;)

sigurno je tole eden najbolj urejenih slovenskih forumov. vsaj kolikor sm jih js vidu. pač je malo razširjen. sj zato obstaja kategorija kr neki, kjer se vsak lahko zjadi po svoje. še vedno pa so resne teme, v katerih se da dobit konkreten odgovor.

pomojem pa je glih to problem, da se je ze v cisto vseh temah zacelo nabijat in da "prave resne" teme prakticno vec ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!