Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

pred 5 minutami, hajamoto pravi:

 In zakaj je to žaljenje. Če si moderator si manj vreden? Al kaj? 

Boste desni še eno levo gnezdo prevzel in zdravili svoje frustracije. 

Kje sem napisal, da je moderator manj vreden? Za žaljenje pa smatram s tvoje strani namerno napačen zapis mojega nickname. Ni blodirunner, temveč bladerunner ali smiselni prevod v slobenščino-iztrebljevalec. 

S tem prevzemom pa nimam pojma na kaj namiguješ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

 

super in na vrhu teme piše obračunajmo z moderatorjem? :P

Ni prvič ni zadnjič. So že prošnje po močnejšem moderiranju, bo zrihtano, pa ne z moje strani :D jaz bom samo še dodatno nabijal kot ostali,se skregal ko kmet v vsaki temi in čisto nič naredil,itd, si sedaj vesel?

Dejmo fantje, sedaj manjka 10 objav članov, ki me najbolj sovražijo, da spustijo svoje umotvore skozi, povedo, kako so bili sankcionirani po nedolžnem in bo problem rešen.

 

Meni je tudi žal Snečerja, ampak se je tako odločil. Če bi on še bil tule, marsikaterega nabijača ne bi bilo. In potem, ja potem ne vem na koga bi spet valili krivdo. :P Najbrž name, da mam preveč postov. :D

ps. komot se lahko prijaviš za moderatorja. Pridni ljudje prav pridejo. Pa jaz bom imel manj dela.

 

 

Ne na vrhu piše Graje in pohvale in nikjer ne piše, da se tebe pa ne sme grajat ali hvalit ali pač... 

No, kdo ti je kaj hotel zdaj, izgleda, da si ti obseden z mano in če bi pustil, da ti ljudje povejo, da te imajo poln kufr bi mogoče, ampak mogoče dojel. 

Izbrisal in sankcioniral si veliko članov, ki so ti povedali svoje glede tebe... 

Borut

Eagle

Jaz

Zivnorc

Motozajebant

Nemo

Perry

In še mnogo drugih, imam kopirane vse njihove pritožbe nad teboj... 

In zdaj boš rekel, da sem žaljiv itd

Enkrat se ne bi spotaknil ob tebe, pa me vedno če ne direkt pa tako na fini način izoveš... 

In zdaj bomo kot ponavadi izbrisali, sankcionirali, blokirali anede gospod palica🤮

Enostavno ne preneseš kritike, ki si jo zaslužiš. 

No pojasni, kdo je začel zdaj... in tako je vedno!!! 

Perry ti je danes tudi lepo dokazal z posti in ne boš vrjel.... 

Čudežno je izginil😇

Ampak vedno kdo vidi in vedno jih je več, nas je... 

Tudi jaz se bom umaknil in več ne pisal potopisov, pa me radi preberejo, predvsem zaradi tebe. 

Itak pa bom sedaj sankcioniran in nisem bil ne žaljiv ne nisem jaz začel ampak ti. 

In ker je res pufff sem jaz zdrahar in problematičen član.... 

Daj na glasovanje če bi si člani želeli, da nehaš moderirat ali da jaz zapustim forum, ker sem tak zdrahar... 

Pusti anketo en teden, pa ti bo vse jasno, da te ne želijo za moderatorja! 

Post sem seveda kopiral in enkrat nekoč, mogoče tudi če boš odstranil mene bo vse tvoje hudobije nekdo prilimal to ti garantiram, če bo forum še obstajal... 

Lp

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer ni biu nic bolsi... Brihtn, vse vedu in tist njegov versis najbolsi po vseh temah... Pastir na grosglocnker ..toj pa to......brisal kakor mu je pasal,... Hvala bogu da ga ni....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, izibajker pravi:

Vidiš blejdi, tako to gre. Lepo in kulturno sem ti napisal, da si se nad snecijevimi (moderatorjevimi) prijemi bunil. Absolutno se niti ti, niti kdorkoli izmed nas tule gor nima kaj buniti nad delom moderatorja!!!

Preberi si, kaj piše v smernicah delovanja tegale foruma.

Če ti kaj ni všeč, se obrni na administratorja (lastnika) tega foruma.

In potem mi tule serješ, da nabijam!!!!! WTF. Bi ti lahko sedaj jaz to isto napisal, pa ne bom.  Lep večer.

 

pred 4 minutami, bladerunner pravi:

Sicer mi strani smernice ne odpre (napaka 404), vem pa še od prej, da je v smernicah tega foruma pisalo, da je pluralna vsebina piscev komentarjev na tem forumu zaželjena. Tega pa Snečer ni upošteval, celo ignoriral in ravnal samovoljno mimo smernic tega foruma. To je dejstvo fant moj. Od moderatorjev se pa vsepovsod pričakuje objektiven, nepristranski in profesionelen odnos do njegovega dela. Temu pa snečer ni bil kos.  

Tole sem prilepil sem iz druge teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, bajkr88 pravi:

Snecer ni biu nic bolsi... Brihtn, vse vedu in tist njegov versis najbolsi po vseh temah... Pastir na grosglocnker ..toj pa to......brisal kakor mu je pasal,... Hvala bogu da ga ni....

 

vsak moderator je problem, a ne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Darko3g pravi:

Ne vsi, samo prvih 34 :) 

33 :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

33 :P

 

Si pa samo kritičen :) 

Sicer pa ne vem, kaj počnem narobe, da nimam nobenih problemoff z moderatorji (razen enkrat s Snečerjem, ko je bil na skupni furi prehiter in ga nisem sledil).

Popravljeno . Popravil Darko3g
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Darko3g pravi:

Si pa samo kritičen :) 

Sicer pa ne vem, kaj počnem narobe, da nimam nobenih problemoff z moderatorji (razen enkrat s Snečerjem, ko je bil na skupni furi prehiter in ga nisem sledil).

jah kaj, navadn člouk si, pol pa ne delaš problemov. 

Sj če hočeš ti stisnem kak opomin, da boš veseu :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo pošteni, si priznajmo, da niti približno ni enostavno biti moderator. Hitro nekdo občuti, sa se mu je zgodila krivica, prvi užali drugega in drugi vrne in se razmplamti, ... ne se pustit sprovocirat.

Z moderiranjem se mi zdi pa podobno kot npr. Z učitelji, če pogledamo 30, 40 let nazaj. Takrat so nas mnogi motili, sedaj pa cenimo tiste, ki so bili zahtevni, ampak najbolj pomembno, da so bili  POŠTENI in vse obravnavali ENAKOVREDNO.

če moderator to uspe, potem je zmagal.

Je pa dejstvo, da moderatorji tukaj vlagajo veliko dela in truda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, SAR-Solo Adventure rider pravi:

....Vsaka graja, kritika je dosegla reakcijo “Putina”. Članov vedno manj! Pametnih postov vedno manj! 
Na koncu bo MS res postal portal desetih avtorjev(je že), kateri bodo vzdrževali vse teme z lastnimi prispevki in se navzkrižno hvalili z motorji, opremo, telefoni, domačimi rožami, motorističnem znanjem, kulinaričnimi specijalitetami ter spolno usmerjenostjo. 
Malce se je za zamisliti😳
 

Saj veš da je bilo nekih 4-6 let nazaj v eni drugi temi že precej komentarjev v tem smislu... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, skalar36 pravi:

Ukint temo politiziranje. Pa bo hitr vse bolje. Koji kurac imamo na motoristicnem forumu vec objav v tekih glupih temah, kot pa v izletih!? 

Če te lahko tule malenkost dopolnim. Ni samo tema Politiziranje "problem".

Je še ena druga famozna kategorija, ki se ji reče Kr'neki. 

Tam notri je naklobasanih več "komentarjev", kot pa v "tapravih motorističnih" spodaj označenih treh kategorijah skupaj.

krneki.thumb.jpg.cf448458131db289ea4f6bd18c05555a.jpg

trikateg.thumb.jpg.b00fb417ee05adb4afe702434617e8cb.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, maus pravi:

joj kok ste eni obremenjeni ..... sprostite se malo .... če vam kdo ni všeč, se ga blokira ...

od leta 2004, ko sem uradno prijavljen na tem forumu, se je ogromno stvari spremenilo ...

na koncu ti ostane res samo še tema kr'neki... 

sem pa ke še pogledam v resno temo, pa še tam je objava nekiga, ki se je komaj prijavil in vpraša, kakšen motor naj si kupim, katere gume naj imam ... ali so res Mitas najboljše gume ... na koncu ti ostane samo še zajebancija ...

najave kot so ... grem iz foruma... zapustil bom ta forum... ta forum je brezvezen... moderatorji so za en kurac ... pa kdo koga sili .. naj ustvari svoj forum in ga pelje po njegovih željah

štosi in še malo smeha ne škodi, politika pa res ne sodi na ta forum ... to sem že pred leti napisal, ko precej vas sploh še ni slišalo za ta forum.

lepo se imejte :kva2:

:chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, izibajker pravi:

Če te lahko tule malenkost dopolnim. Ni samo tema Politiziranje "problem".

Je še ena druga famozna kategorija, ki se ji reče Kr'neki. 

Na to sem opozoril že pred leti. Enostavno si narediš nov stream, kjer izločiš ti dve kategoriji. Z enim klikom ti odstrani večino balasta. Menim pa, da bi moralo biti tako nastavljeno že v osnovi, ker se dobra vsebina povsem izgubi med vsem "sranjem". Verjetno pa se več klikov dobi na račun teh dveh kategorij... :(  

 

1922155002_Brezkrneki1.thumb.jpg.2f0fb03e9c986af8341982a35f8dc2fd.jpg251464640_Brezkrneki.thumb.jpg.3b0a7cae48d9f4d244f8187f84739bbe.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

joj kok ste eni obremenjeni ..... sprostite se malo .... če vam kdo ni všeč, se ga blokira ...

od leta 2004, ko sem uradno prijavljen na tem forumu, se je ogromno stvari spremenilo ...

na koncu ti ostane res samo še tema kr'neki... 

sem pa ke še pogledam v resno temo, pa še tam je objava nekiga, ki se je komaj prijavil in vpraša, kakšen motor naj si kupim, katere gume naj imam ... ali so res Mitas najboljše gume ... na koncu ti ostane samo še zajebancija ...

najave kot so ... grem iz foruma... zapustil bom ta forum... ta forum je brezvezen... moderatorji so za en kurac ... pa kdo koga sili .. naj ustvari svoj forum in ga pelje po njegovih željah

štosi in še malo smeha ne škodi, politika pa res ne sodi na ta forum ... to sem že pred leti napisal, ko precej vas sploh še ni slišalo za ta forum.

lepo se imejte :kva2:

.

.... Mausa za predsednika 💪💪💪

... on je najbolj moder 👍

 

 

ps.

... pa še daleč najstarejši je 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, pik1 pravi:

.

.... Mausa za predsednika 💪💪💪

... on je najbolj moder 👍

 

 

ps.

... pa še daleč najstarejši je 🤣

ne klič hudiča, da ti nau kdo reku, da me kuješ v zvezde :P 

p.s.

un spodaj pa ne razumem čist :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, maus pravi:

 

p.s.

un spodaj pa ne razumem čist :huh: 

.

... ne razumem, da ne razumeš 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maus.

najave kot so ... grem iz foruma... zapustil bom ta forum... ta forum je brezvezen... moderatorji so za en kurac ... pa kdo koga sili .. naj ustvari svoj forum in ga pelje po njegovih željah

štosi in še malo smeha ne škodi, politika pa res ne sodi na ta forum ... to sem že pred leti napisal, ko precej vas sploh še ni slišalo za ta forum.

 

Daj ti vprašaj one, ko so forum zapustili, če tako mislijo???  Povej pa tudi kaj je tukaj še ok!  In tudi kaj pametnega si sam prispeval? Vem kaj poš odgovoril in ti tudi takoj repliciram!:

Nič in tudi ne bom, dokler bo tako stanje! Ne potrebujem pozornosti, kot mi je očital eden od modijev,zdaj že bivši na moj prispevek iz moto avanture!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, SAR-Solo Adventure rider pravi:

 

@maus.

najave kot so ... grem iz foruma... zapustil bom ta forum... ta forum je brezvezen... moderatorji so za en kurac ... pa kdo koga sili .. naj ustvari svoj forum in ga pelje po njegovih željah

štosi in še malo smeha ne škodi, politika pa res ne sodi na ta forum ... to sem že pred leti napisal, ko precej vas sploh še ni slišalo za ta forum.

 

Daj ti vprašaj one, ko so forum zapustili, če tako mislijo???  Povej pa tudi kaj je tukaj še ok!  In tudi kaj pametnega si sam prispeval? Vem kaj poš odgovoril in ti tudi takoj repliciram!:

Nič in tudi ne bom, dokler bo tako stanje! Ne potrebujem pozornosti, kot mi je očital eden od modijev,zdaj že bivši na moj prispevek iz moto avanture!!!!!!!!!!!!

nič ti ne bom očital, ker mi je vseeno kaj si misliš .. daj me na ignor, pa ne boš bral mojih nebuloz .. 

pojdi brati moje poste pred letom 2012... potem tudi sam obupal .. še vedno me na PM vprašajo če jih kaj zanima ... več potopisov in slik sem objavil na FB strani..

ne mi jokat, kaj ti je moderator storil krivico, ker me res ne zanima .. mene so ene parkrat zbrisali iz foruma in kaj pol...

jaz tudi ne berem določenih tem kot so skuterji, ATV-ji, tudi moto dirkaško sceno ne več, ker je tam tudi malo morje strokovnjakov in se tudi ne oglašam v temah, ki me ne zanimajo

še vedno ne jokam, da je forum zanič ... izluščim pač kar mi paše iz njega, kar pa ne paše, pa spregledam .. tako pač je

tudi ti točno veš kaj bom napisal .... kok me vsi poznate ... smešen si :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!