Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

Hello, jest bi pa neki rad povedal forum sam je zelo uredu in koristna zadeva in tud zelo mi je všeč, ker sm dubu že dost koristnih odgovorov od ljudi, ki vedo zakaj so tukaj gor. Moti pa me to, da forum obiskujejo tusi osebki, katerih želja je delati zgago in pol se dogajajo take in drugačne stvari ( zapiranje tem ... itd.)

To je to, če ma kdo kaj za dodat je dobrodošel.

PS: če sm naredu kšno napako se oproščam sam kar je preveč je pa preveč, sej je use lepo in prov sam....

No lep da n sharky :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, Sharky......zdaj pa umiri svoje hormone!

Najprej se nauči uporabljat ISKALNIK, potem pa se razburjaj.

Skušamo vzdrževat vsaj približen red na forumu in pač zaklepamo teme, ki že obstajajo.

Še kaka konstruktivna kritika?

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se en "osebek", ki mi ravno prav pride......... sem ti ze enkrat napisal kaj naredi, samo ne, gospod raje jebe druge v glavo. srat se pejt in trpi; nauci se ali pa daj mir.

in preden zacne spet nekdo z neko "demokracijo" na motosvetu: ta tukaj ne obstaja, ker noben od vas ne naredi nic, razen da pise tukaj. ko boste placevali narocnino boste imeli tudi pravice. do tedaj imate samo moznosti.

konec debate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Icek sej se bo navadu ... je pač nov ... sej smo bli vsi isti bukslji na začetku ... sam ne se jezit :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lena100: res je kar ti pravijo. Saj noben tega ne misli na tak način kot se tebi zdi. Če bi bilo 5 ali 6 topicov o eni zadevi bi bilo pač nepregledno, zato je potrebno poiskati staro temo in v njo napisati novo vprašanje, če že ne najdeš odgovora na svoje postavljeno vprašanje. Želijo le, da se bolj pogosto uporablja iskalnik in lahko že odgovor na marsikatero vprašanje najdeš, brez da ga postaviš.

Na žulj pa si jim stopil s tem, ko so ti obrazložili kako se uporablja iskalnik, pa si še vedno odpiral nove in nove enake teme.

Pa brez zamere.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam, da svojo odvečno energijo potrošte raj za kidanje snega kot za fait po teh straneh :004

Pa da kakšnega motosvetovca kap kot tiste 4 Ljubljančane. Fight na forumu :yea2: , brez bušk in "šljiva" :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to ni ne pohvala ne graja ampak vprasanje .) Zdruzle so se nekatere zelo razlicne teme pod gilera runner in piago typhon kak to???!! :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice ima prav, tu ni demokracije in je tudi ne sme biti(ta del mislim resno),.....................(tukaj je pa se malo za dobro voljo)ampak a bi lahko potem vsaj kam (na vsako stran zgoraj v kot) dali nam tlacanom vedeti kdo je vrhovni diktator? (mislim kako sliko in podobno) :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to ni ne pohvala ne graja ampak vprasanje .) Zdruzle so se nekatere zelo razlicne teme pod gilera runner in piago typhon kak to???!! :huh:

Mislim, kaj, a ti ni zadost, da ti razlozim po pm? Mislis, da se bo politika kej spremenila, ce jo javno napadas, potem, ko nisi zadovoljen s privatno razlago? :angry:

Ce ljudje pisejo o Gileri Runner, to spada pod temo o Gileri Runner. Pika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..............(tukaj je pa se malo za dobro voljo)ampak a bi lahko potem vsaj kam (na vsako stran zgoraj v kot) dali nam tlacanom vedeti kdo je vrhovni diktator? (mislim kako sliko in podobno) :afro1:

pride.............. delamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plus:

- veliko obiskovalcev, dobre teme, koristni nasveti

Minus:

- preobširen, kakšno temo bi se že splačalo zakopat in začeti znova. Ljudje pač radi pišejo (pišemo), ob tem pa sanjarijo kaj bi, če bi. In se preko tega rajcajo (rajcamo:-). Ko pa tema doseže 100+ objav, je pa ne gre nobeden več brat.

Sicer pa pohvale moderatorjem. Z manjšo pripombo... Vem da je težko poslušat kekce, ki nakladajo in pametujejo, ampak ne se še vi spustiti na ta nivo. Ostanite profesionalci še naprej! Naj ima forum nekaj kredibilnosti!

Drugače pa še enkrat vse pohvale!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

clani si lahko dovolijo "vse", moderatorji moramo pa ostati korektni, profesionalni, necloveski in roboti? hvala za razsvetlitev. raje ostanem clovek in se poslovim od motosveta, da ne bom se koga slucajno "neprofesionalno ogovoril", kot da si pustim srati po glavi vedno od vsakega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri smo vcasih celo sposobni evolucije. ja vem, moja napaka. samo mislim, da bi en tak lep iz srca zeljen "fuck off" tudi ne bil najbolj na mestu.

:doze: saj trpim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo mislim, da bi en tak lep iz srca zeljen "fuck off" tudi ne bil najbolj na mestu.

ali pac?? :hmm: alternativa za "trpi" - nekok bolj domace bi blo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem ce spada v to temo, je pa sicer graja. mogoce je ze kje zastavljeno vprasanje, a se ravno zaradi tega vprasanja ne uspem prebiti do njega.

torej zakaj dela forum tako pocasi?reflekse ma ko mrtev konj. siht mi mine preden pogledam nove objave in napisem kaksen odgovor. ce bi imel vec pm bi prosil za 12 urno izmeno.

bo spet kdaj vse po starem?prosim.

en p o c a s en po z d r a v

s o f t i

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Icek sej se bo navadu ... je pač nov ... sej smo bli vsi isti bukslji na začetku ... sam ne se jezit  :004

:wacko: Tudi jaz sem bil na začetku takšen tečnež, kot zdaj nekateri. In moram povedat, da sem upošteval navodila moderatorjev in sem se privadil in mi je lepo. Strinjam se z ICe, da ne more vsak delat kar se mu zahote. Nek red mora biti.

Poglej druge forume, kako je vse nametano tu je nekakšen red.

Skratka : Lena100 in podobni privadite se ali pa Bay.

Priznam, bil sem takšen kakršni si ali ste zdaj vi, PRIZNAM pa tudi, da sem se spremenil.

Recept : UPOŠTEVAJ PRAVILA IGRE :OK:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa eno veliko kritiko!

Pred motosvetom sem imel za 1500 sit interneta, sedaj imam pa čez 5 jurjev :lol1:

No, drugače pa, kolikor moderatorji brišete je še premalo, predvsem v temi motocikli.

Keep up the good work :OK: , zanimiv "poučen" forum :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej zakaj dela forum tako pocasi?reflekse ma ko mrtev konj. siht mi mine preden pogledam nove objave in napisem kaksen odgovor. ce bi imel vec pm bi prosil za 12 urno izmeno.

Forum ne dela čisto nič počasneje -- dejansko nima forum čisto nobene zveze s prenovo motosvet.com strani! S svojo pritožbo se tako raje obrni na svojega ISP...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž vsi vemo kaj je problem na forumu, reče su mu VREME !!!!! :wub: :kva2:

Mamico mu milo. Lani ob tem času sem mel že najmanj 1000 km narejenih, letos pa tale drek. :kva2: :kva2: :kva2:

Dejstvo je, da se bojo s prihodom lepega vremena vsa nakopičena jeza in ostale tegobe razlile na cesto. Malo vetra v čelado in peska slovernskih jam (ups, to naj bi bile ceste :D ) pod kolesi, pa bo vse spet v redu.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!