Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

Forum ne dela čisto nič počasneje -- dejansko nima forum čisto nobene zveze s prenovo motosvet.com strani! S svojo pritožbo se tako raje obrni na svojega ISP...

tkole bom reku.

prenovo nisem nikjer omenjal, tezave oz. pocasnost sem opazil v ponedeljek.

moja povezava je zlo zlo dobra in se ni hitrost tut za en kb spremenila od prejsnjega tedna.

tko, da je vzrok nekje drugje.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, če vse ostalo ni v redu...

kaj se rabis. zdej iz glave vem sam za 2.6 pIV, pa en giga rama...te se kaj zanima

mogoce dikovje..ni pretirano. mislim, da 2*80gb.

se kaj. dejte mal bolj konkreten odgovor oz. namig.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se rabis. zdej iz glave vem sam za 2.6 pIV, pa en giga rama...te se kaj zanima

mogoce dikovje..ni pretirano. mislim, da 2*80gb.

se kaj. dejte mal bolj konkreten odgovor oz. namig.

Predvsem od koga imaš najeti vod.

Recimo, če imaš 1 Giga link do SIOLA je popolna bedarija, če potem SIOL vozi promet do ostalih slovenskih ISP-jev preko pol sveta, namesto, da bi vzpostavil peering tako kot to počnejo vsi normalni ljudje na svetu.

Če si pri SIOL-u se pritoži pri njih, zakaj vozijo promet do ostalih SLO ISP-jev preko tujine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se rabis. zdej iz glave vem sam za 2.6 pIV, pa en giga rama...te se kaj zanima...mogoce dikovje..ni pretirano. mislim, da 2*80gb.

Prevod iz geek-speaka: My penis is bigger than yours.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"vsaka povezava je samo tako hitra kot njen najbolj pocasen segment."

true true. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si pri SIOL-u se pritoži pri njih, zakaj vozijo promet do ostalih SLO ISP-jev preko tujine.

dejmo tkole rect.

od siola do mene se ni nic spreminjalo, ker bi bil obvescen. zadeva pa dela obcutno pocasneje.

ce bi se spremenil od siola do vas, ne bi bil edini s tezavami. a sem sploh edini.

iscem dalje.

hvala in lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi se spremenil od siola do vas, ne bi bil edini s tezavami. a sem sploh edini.

Ne nisi edini. Podobne težave imajo vsi, ki so na ADSL itd.

Torej, vprašaj na SIOL zakaj "vozijo" interni Slovenski promet preko tujine. S tem tako ali tako zajebavajo samo svoje stranke, ker jim ponujajo "pohabljeno" storitev in to za interni promet po Sloveniji. Norci!

In, kot je že ICE povedal, je celotna povezava tako hitra, kot njen najpočasnejši člen. Kakšne težave imaš ne vem, vem pa, da pri nas ni nič narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kam naj tole pripnem. No ker je naslov teme: Graje in POHVALE, bom kar semle. Naj pohvalim današnjega moderatorja.

Zares lepo namizje dneva.

LP

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz bi pa raje videl, da se spodnje sporočilo in koneckoncev vsa podobna sporočila ne bi pojavljala saj so nepotrebna in sporočajo informacijo, ki jo nihče ne potrebuje.

Hvala, iskanje je končano, prosimo, počakajte, da odprem stran z rezultati iskanja!

Prosimo, počakajte trenutek...

(Ali kliknite tukaj, če ne želite počakati)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa raje videl, da se spodnje sporočilo in koneckoncev vsa podobna sporočila ne bi pojavljala saj so nepotrebna in sporočajo informacijo, ki jo nihče ne potrebuje.

Hvala, iskanje je končano, prosimo, počakajte, da odprem stran z rezultati iskanja!

Prosimo, počakajte trenutek...

(Ali kliknite tukaj, če ne želite počakati)

Kar se tega tiče pa piši razvijalcem foruma. Že vejo, zakaj je sedaj tako narejeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tega tiče pa piši razvijalcem foruma. Že vejo, zakaj je sedaj tako narejeno...

Vejo, ali se jim ne da popravit ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vejo, ali se jim ne da popravit ???

saj ne gre za "popravit". lahko bi brez vmesne strani butnilo kar naslednjo... ampak dejstvo je, da so iskanja lahko včasih dolgotrajna. .. in je zato treba včasih uporabnikom dati vmesno stran, na kateri piše, da pač iskanje poteka. ..da ne bi kdo mislil, da je kaj "crknlo".

zadovoljen z odogovorom? Jaz sem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne gre se zato kdo ma prov pa kdo ne gre se zto, da smo vsi ljudje in da mamo vsi enake pravice ne pa zato k se enmu neki ne zdi pa je kao več k ti pa ti kr use zapre pa prekine pa kr neki. Pa folk umirte se pa ni treba kr neki se pizdit pa n eki vse se da lepo povedat vse kar m hotu je blo sam to kdo s tem razpolaga in ima roko nad vsem....

Na moto bumu ni bil pa nben tok korajžn da bi zinu tle znajo pa vsi otresat vsi so isti.... ( vela za tistze k so bli na štanto motosveta)

lp sharky pa brez zamere tko pač je... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne gre se zato kdo ma prov pa kdo ne gre se zto, da smo vsi ljudje in da mamo vsi enake pravice ne pa zato k se enmu neki ne zdi pa je kao več k ti pa ti kr use zapre pa prekine pa kr neki. Pa folk umirte se pa ni treba kr neki se pizdit pa n eki vse se da lepo povedat vse kar m hotu je blo sam to kdo s tem razpolaga in ima roko nad vsem....

Na moto bumu ni bil pa nben tok korajžn da bi zinu tle znajo pa vsi otresat vsi so isti.... ( vela za tistze k so bli na štanto motosveta)

lp sharky pa brez zamere tko pač je... :kva2:

Ja, saj imamo vsi enake pravice, ipd. Ampak, ali si predstavljas, kaksen bi bil forum brez tistih, ki ga pregledujejo in skrbijo, da je vse kolikor toliko v skladu s tematiko? Imeli bi deset tem o podkapah, o fazerju, o nevemcemse. Res bi bilo to ful uredu <_<

In ti bom zdaj jaz povedal namesto moderatorjev se enkrat, ce ti se ni jasno:

-zapre se tema zato, ker taksna ze obstaja

-zbrise ali prestavi se post zato, ker ni v skladu s temo

Mislim, da nihce ne brise in zapira tem kar tako v brezveze. Ponavadi imas vedno pred klonkom naveden vir teme, ki ze obstaja.

Vcasih kaksen popizdi, ce je treba desetkrat isto stvar povedat. Ali ne kdaj vsi?

Kaj bi pa mogu na moto bumu kdo kaj zint?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je zato treba včasih uporabnikom dati vmesno stran, na kateri piše, da pač iskanje poteka.

Sym ... eeeee ...

natančno preberi sporčilo in boš ugotovil, da je iskanje, ko se pojavi ta napis že končano in je to sporočilo smao še zavlačevanje ...

A bi bilo božno ukinit tegale smileya .) (pika+zaklepaj), ker res moti, če se lotim pisat seznam v oklepaje, ki ga zaključim smiley in ne zaklepaj (a vidte tko, pa tko pa tko ...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne gre se zato kdo ma prov pa kdo ne gre se zto, da smo vsi ljudje in da mamo vsi enake pravice ne pa zato k se enmu neki ne zdi pa je kao več k ti pa ti kr use zapre pa prekine pa kr neki. Pa folk umirte se pa ni treba kr neki se pizdit pa n eki vse se da lepo povedat vse kar m hotu je blo sam to kdo s tem razpolaga in ima roko nad vsem....

Na moto bumu ni bil pa nben tok korajžn da bi zinu tle znajo pa vsi otresat vsi so isti.... ( vela za tistze k so bli na štanto motosveta)

lp sharky pa brez zamere tko pač je... :kva2:

uf, še en ... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker res moti, če se lotim pisat seznam v oklepaje, ki ga zaključim smiley in ne zaklepaj (a vidte tko, pa tko pa tko ...)

Saj lahko das med pike iz zaklepaj presledek, pa je vredu (zna pa biti motece, ce ne pregledas objave, preden stisnes poslji... )

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......Na moto bumu ni bil pa nben tok korajžn da bi zinu tle znajo pa vsi otresat vsi so isti.... ( vela za tistze k so bli na štanto motosveta)

lp sharky pa brez zamere tko pač je... :kva2:

Dragi moj, JAZ sem bla na Motosvet štantu. Če bi mel dost poguma in bi se predstavil in povedal, kaj te matra, bi ti tud v živo povedala enako, kot pišem tle po forumu!

Lp, Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla

očitno je poba pričakoval da ga boste moderatorji iskali na okrog po sejmu iz radovednosti kdo je ta, ki toliko smeti po forumu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj lahko das med pike iz zaklepaj presledek, pa je vredu (zna pa biti motece, ce ne pregledas objave, preden stisnes poslji... )

jaz se že izognem temu, ampak veliiiika večina ostalih pa ne ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohvala (in zahvala):

vsem, ki so ze nekaj casa na forumu in so do neke mere sprejeli sistem in tudi opozarjajo novince kaj in kako.

graja:

predvsem vsem novincem zadnjih par dni oz. z 20 posti ali manj. ce ne znate uporabljati iskalnika se naucite to cimprej. zelo olajsa medsebojno komunikacijo.

@ lena100:

na ms-stantu je bilo vsaj 5 moderatorjev in dva admina. kje si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!