Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

@lena100: bodi korajžen in pridi v sredo v OLP (če si iz okolice in ti bo zagotovo kak moderator če ne celo admin povedal na bolj oseben način.

Lahko tudi jaz (sem skoraj vsako sredo v OLP)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ lena100:

na ms-stantu je bilo vsaj 5 moderatorjev in dva admina. kje si bil ti?

hehe, zdaj bo pa mislu:

"pizda, sedem komadov se je zbralo, da me premlatijo ... a so res take šleve? " :D

Ice, a nas res mora bit 7, da enga ukrotimo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: kako?! koga bi krotili?! :huh: se je tebi takrat ze sanjalo, da je sploh potrebno nekoga krotiti? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: kako?! koga bi krotili?! :huh: se je tebi takrat ze sanjalo, da je sploh potrebno nekoga krotiti? :grrr

ah tak vtis dobim vedno, ko pride kak lena100 ali kdo podoben mimo in se odloči, da smo vsi brez jajc in da ga v živo ne upamo niti pozdravit ... hecno pač :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, nektari se nico scukrali, da je forum samo ekstenzija IRL dogajanja. bo ze bo ze......... enkrat. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ej ice a se tud tle vrti use okol keša al kako fak kam smo pršli zej k smo pa v evropi bo pa najbrž še dražje ane??

Sej če ti je treba kej plačat povej ni pa treba na forumu vn skakat k nisi frajer sory sam tko je

lp sharky :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa je to če me že vabite bom pa pršu sammkam kdaj in kje lepo prosm če popveste. Če pa je treba met sabo kej drobiža da vložiš in pol lah folk drkaš v glavo pa tud povejte ni panike...

sicer pa nism nobenmu nč naredu tko da... ne vem no če je to nači

lp sharky :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa je to če me že vabite bom pa pršu sammkam kdaj in kje lepo prosm če popveste. Če pa je treba met sabo kej drobiža da vložiš in pol lah folk drkaš v glavo pa tud povejte ni panike...

sicer pa nism nobenmu nč naredu tko da... ne vem no če je to nači

lp sharky :yea2:

poglej, enkrat v času Moto Booma si 21. marca 2004 ob 22.31 v tej isti temi zapisal tole:

Ma ne gre se zato kdo ma prov pa kdo ne gre se zto, da smo vsi ljudje in da mamo vsi enake pravice ne pa zato k se enmu neki ne zdi pa je kao več k ti pa ti kr use zapre pa prekine pa kr neki. Pa folk umirte se pa ni treba kr neki se pizdit pa n eki vse se da lepo povedat vse kar m hotu je blo sam to kdo s tem razpolaga in ima roko nad vsem....

Na moto bumu ni bil pa nben tok korajžn da bi zinu tle znajo pa vsi otresat vsi so isti.... ( vela za tistze k so bli na štanto motosveta)

lp sharky pa brez zamere tko pač je... 

No, glede na tvoje sikanje v stilu da si nihče ni upal nič ti rečt na motoboomu - dejstva so pač drugačna. Skoraj vsi moderatorji (ali celo kar vsi) smo bili na Motoboomu in smo čakali, da se kdorkoli tam oglasi in da malce poklepetamo, pa te očitno ni bilo, ker nisi imel jajc, da bi rekel živjo, jaz sem pa ta pa ta, iščem tega pa tega, da mu nekaj povem v faco.

In zdaj se tu spet kurčiš. Čeprav smo ti tudi lepo povedali, da se Motosvetovci dobivamo vsako sredo po 20. uri v pivnici Old London Pub v Trzinu. Tam je dobrodošel vsak, še vedno smo se imeli zelo fajn. Spili kako kokto/pivo/kavo, pojedl burek, sladoled ali kaj druzga, igral biljard ...

Skratka - nič bat, kar pridi tja eno sredo. Pa prej se prosim najavi, da zagotovo pridem... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo, jaz sem pa ta pa ta, iščem tega pa tega, da mu nekaj povem v faco.

Živjo, brdo mesa od 140 kg, jebu ti bom mater, če neboš en torek za spremembo prišel v MB na pir. zatajil boš deželo, kjer si prebil (zgodnjo) mladost al kaj? <_<

Ja, grozim ti :doze: , tak da veš :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa če te je strah samega prit, lahko še ostalih 6 (al kolko že) motoratorskih mandeljcev pripelješ poleg, da neboš sam

(evo, tak da neuš rekel da ti nihče nič ne upa napisat, pa še v živo ti povem če hočeš... )

Cya,

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ice Objavljeno: 17 May 2004 @ 11:43

Legenda

Skupina: Moderatorji

Objav: 14.153

Član št.: 32

Član od: 10.05.2001

1. tema o nolan/x-lite ze obstaja.

2. je vizir in ne vezir; razen ce se gres muftija pri muslimanih.

3. kaj in kako uporabljati forum ze nekje pise. preberi.

4. koji kurac se sploh trudim danes?

AAAAARRRRRRRRRRRGGGGHHHHHHHHHH

BANG

:BUA: :topic: :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj bi rad? moram za tvoje dovojlenje vprasati? :angry:

just the right fucking day today. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj bi rad? moram za tvoje dovojlenje vprasati? :angry:

just the right fucking day today. :angry:

:BUA: Lepše izražanje v resnih temah bi bilo priporočljivo :D :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja? mene si zdaj nasel?! :blink: kul. :grrr

v bodoce ne pozabi se _vsem_ ostalim, ki bodo imeli kakrsenkoli "napad" pokazati rumeni karton. :devil:

motovilc :BUA: zaradi selektivnega moralnega nadzora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja? mene si zdaj nasel?! :blink: kul. :grrr

v bodoce ne pozabi se _vsem_ ostalim, ki bodo imeli kakrsenkoli "napad" pokazati rumeni karton. :devil:

motovilc :BUA: zaradi selektivnega moralnega nadzora.

aja saj res :D riba smrdi pri glavi :rolleyes: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kaj bi zdaj rad povedal, da moderatorji pa ne smemo met nikol slabega dneva in da moramo vaše poste brisat z nasmeškom na ksihtu in vam zanje še čestitat? :wacko:

Yeah, right...... :devil:

Alla :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja saj res :D riba smrdi pri glavi :rolleyes: :lol1:

dobro, da imas kot glava se vedno toliko humorja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, zakaj mam jaz zraven avatarja kot na digitalnem obratomerju črto do konca pri Opozorila 0%. :angry:

Kaj sem zafuku ? :?

Kdaj sem zafuku ? :?

Kdaj bo to izginilo ? :?

Vsem en nice day ! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK....bomo še enkrat razložili.

Opozorila 0% pomenijo, da te noben od moderatorjev/administratorjev ni še NIČ opozoril. To pomeni, da še NISI kršil pravil foruma.

Izginilo NE BO, TVOJA opozorila so vidna SAMO tebi.

Torej NE glej tako grdo ;)

Alla B)

P.S. malo pobrskaj TULE, pa boš sigurno našel že kaj napisanega o teh opozorilih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze:

Cheer up, man. :004 Imamo še enega zadovoljnega uporabnika :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej res, kakšno družbeno koristno delo moraš storit, sa ti izgine 10% opozorila. Sem bil kar nekaj časa že priden in zelo malo nabijal v temah, kamor to ne sodi :? :naughty:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej res, kakšno družbeno koristno delo moraš storit, sa ti izgine 10% opozorila. Sem bil kar nekaj časa že priden in zelo malo nabijal v temah, kamor to ne sodi  :?  :naughty:

lp

Rudi

uf, jaz ga mam na 90% ... pa ne vem, če mi ga bojo kdaj zbrisal ... :D

No carrot, only stick :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!