Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

Kaj se pa zgodi, če ti pride na 100% :?

najboljš da probaš pa boš povedal...... :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa potem kvadratki napredujejo :? :hmm: Mam 10% pa je že en kvadratek temen, je pa samo pet kvadratkov, se mi zdi, da lahko narediš samo pet rumenih kartonov, potem pa že rdeč pride. :wacko:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se en "osebek", ki mi ravno prav pride......... sem ti ze enkrat napisal kaj naredi, samo ne, gospod raje jebe druge v glavo. srat se pejt in trpi; nauci se ali pa daj mir.

in preden zacne spet nekdo z neko "demokracijo" na motosvetu: ta tukaj ne obstaja, ker noben od vas ne naredi nic, razen da pise tukaj. ko boste placevali narocnino boste imeli tudi pravice. do tedaj imate samo moznosti.

konec debate.

To še svet ni videl. Kako brezobrazno se lahko administrator pogovarja. Te mogoče mama ni imela rada? :naughty:

Če imaš jajca me ne boš izbrisal - teme sigurno nisem zgrešil.

Pišem pa isto žaljivo kot ti. Pravila so za vse ne pa samo za nekatere. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ balti:

bi mi ti prosim razlozil in dokazal kje sem to tebi napisal. pacis povedano/napisano. da ne recem, da si zmisljujes.

BTW ce se pocutis z zgornjim ogovorjenega imas najbrz razlog za to.

nisi nekaj napisal, da se uzaljeno umikas iz foruma? :devil:

samo za tvojo info:

- nisem admin.

- koliko sveta sem videl ali ne vem jaz. kaj si ti mislis je meni se manj kot vseeno.

- "jajca" hmm...... recimo testis..... imam, da.

- o tvojem nacinu ne bi, ker ce enkrat trgas iz konteksta si to v stanju stalno poceti.

se enkrat:

- kdaj

- komu

- zakaj

sem napisal kar mi pripisujes? (jaz vem kdaj, komu, kje in zakaj).

imas ti "jajca" priznati, da si zmisljujes? :devil:

ko si ze ravno pri enakopravnosti:

zrtvuj vsaj 15 ur tvojega prostega casa na teden za urejanje foruma in debat s takimi "pametnimi & duhovitimi" za katerega se imas in se lahko zacnes pogovarjati o "enakosti". seveda ne bos dobil povrnjenih ne stroskov in ne tvojega casa. drugace lahko kot navaden clan delas dovoljeno, kar debata o delu moderatorjev BTW ni.

ko ze citiras: se ti tole kaj znano zdi?

in preden zacne spet nekdo z neko "demokracijo" na motosvetu: ta tukaj ne obstaja, ker noben od vas ne naredi nic, razen da pise tukaj. ko boste placevali narocnino boste imeli tudi pravice. do tedaj imate samo moznosti.

se kaksno vprasanje ali bos spet uzaljen pobegnil za 12 ur in se potem silil biti duhovit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa potem kvadratki napredujejo :? :hmm: Mam 10% pa je že en kvadratek temen, je pa samo pet kvadratkov, se mi zdi, da lahko narediš samo pet rumenih kartonov, potem pa že rdeč pride. :wacko:

lp

Rudi

hmm, wanna see? :naughty:

JOKE

verjetno so pač malo manj zvezni od deset-stopenjske lestvice, recimo, da jih je pet in so petstopenjski ... saj 100% pomeni 10-krat po 10%, ne pa 5 krat po en kvadratek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice

Za tisto gori nisem rekel, da si napisal meni in si tudi ne izmišljujem, ker sem samo skopiral kar je bilo napisano. Tisto si napisal na začetku te teme in sicer osebi, ki je začela s tem.

Res je, da sem omenil umik iz foruma(nikakor pa ne zaradi užaljenosti), vendar si nisem mogel pomagati, ko sem prečital zgoraj omenjeni komentar.

Če smo že ravno pri pripombah(za kar bi se naj tu pisalo), je to moje pisanje povsem v skladu z pravili. Če, pa nekomu stopim na žul pa je spet druga pesem.

V se skupaj gre samo za tvoj aroganten pristop - trudim se uporabljati normalen besedni zaklad, kar pa tebi ravno ne uspeva.

Sedaj boš verjetno še bolj jezen na mene, kar pa je mogoče bil tudi moj cilj, ker sem jaz bil tudi na tebe.

Še vedno ne vidim razloga za izbris mojega pisanja, ker sem pisal o temi in sem jo tudi argumentiral, če pa se ti ne strinjaš z mojim mnenjem o omejevanju moči, pa ne pomeni, da me moraš kar izbrisati, da bo obveljaja tvoja.

Pa še to, da ne bom samo pluval, Hvala ker si žrtvoval svoj dragocen čas in si mi odgovarjal na moje tečnarjenje.

Mogoče pa se vseeno še oglasim tu in tam, če po vsem tem slučajno ne bo sledila še kakšna hujša sankcija. :hmm:

Popravljeno . Popravil balti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjic. in prosil bi te, da nehas tratiti moj cas.

pisal si o omejitvah zaradi ljudi, ne o tehnicni (kaj & kako) plati omejitev moci masine. o prvem ze obstaja tema - katere se tebi seveda ne da poiskati, saj imas za to delo moderatorje :angry: , glede tehnicne strani omejitev pa je tema, katero si probaval zasmetiti. ti sedaj se narisem kaj zraven ali bos pocasi uvidel, da enostavno nimas prav? ne glede vsebine pisanja temvec zaradi kraja oz. teme v katero si pisal. upam, da si v stanju lociti to dvoje.

BMK kaj se tebi zdi arogantno ali ne. ker je takih osebkov, kateri morajo vsako stvar ali razriti ali razdiskutirati do konca tukaj ze bilo prevec bomo pocasi zaceli _take_ samo se odjavljati, ker so enostavno "taki" veliko prezaposljeni, da preberejo pravila igre in jih po moznosti tudi spostujejo. in potem tratijo cas, zganjajo zdraho in se sploh pocutijo uzaljeno.

BTW ko & ce bom "jezen" bodi brez skrbi, da ti ne bo uslo.

osebno sem namrec v stanju (tudi ce noben ne verjame tega) lociti moderatorsko delo in zaljivke prejete na ta racun (katerih ni malo, saj so _vsi_ bolj "pametni" in "demokraticni" od moderatorjev) in moje osebno pisanje kot clan foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vredu, vredu. Ne bom te več obremenjeval, ker ni moj stil biti nesramen.

Verjetno še bom kdaj kaj napisal in upam, da bo vse po PS-u.

Če pa mi kaj ne bo jasno...

Pa brez zamere! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi nekaj vprašal, pa resno, nimam čisto nič proti nobenemu na forumu, pa tudi nič slabega s tem ne mislim, samo, a obstaja kje kak top 10 ljudi z opozorili, ugotavljam, da vidim odstotke samo zase, pa včasih ni slabo, če bi še za druge videl... čist tko iz firbca.

lp pa brez zamere :D :D :D

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi nekaj vprašal, pa resno, nimam čisto nič proti nobenemu na forumu, pa tudi nič slabega s tem ne mislim, samo, a obstaja kje kak top 10 ljudi z opozorili, ugotavljam, da vidim odstotke samo zase, pa včasih ni slabo, če bi še za druge videl... čist tko iz firbca.

lp pa brez zamere :D :D :D

Rudi

ne obstaja. pol bi ziher tekmovali med sabo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, Balti, še enkrat ti bom razložila.

Moderatorji skušamo držat forum kolikor toliko čist zato, da vi uporabniki lažje in hitreje najdete željene informacije. Zato brišemo kak post (pač presodimo, da ne spada v dotično temo), zato zaklepamo teme (ker že obstajajo teme s to tematiko), zato vas prosimo, da uporabljajte ISKALNIK, zato vas prosimo, da pišite v vsaj približno berljivi slovenščini itd. Nenehno pojasnjevanje zakaj smo kaj storili pa vzame preveč časa. Ko ste se prijavili, ste morali sprejet določene pogoje in pravila, ki tukaj veljajo. Tudi najmanj ne dvomim, da si jih vehementno preskočil. Torej....tudi moderatorska potrpežljivost ima svoje meje.

Lp, Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti Alla, vse to mi je že razložil Ice in se ni treba ponavlati. Popolnoma razumem zakaj se gre in se bom tudi potrudil, da ne bom delel zdrahe. <_<

Ti delaš sedaj popolnoma isto napako kot marsikateri drugi in razlagaš stvari, ki so bile že razložene in so tudi že razčiščene.

Še enkrat se opravičujem za moje nepravilnosti, zato mi jih ni potrebno vedno znova razlagati, ker smo mi tudi kaznovani, če se ponavljamo. O:-)

Vsak ima svoje meje, zato predlagam nehajmo že s tem (bilo pa je vseeno zanimivo malo razpravljati o tem B) ).

Z konec pa:

lep dan in ne se preveč jezit, smo pač ljudje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se vas pa ne prime! :wacko: Če najmanj enkrat mesečno kdo odpre novo temo o tem, kako mu moderatorji delajo krivico?!

Mah, maš prav....nima smisla.......bom vedela za naslednjič in ne bom več tako potrpežljivo vsakemu posebej razlagala zakaj in kako. :angry:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja...........in naslednjic, ko bos enemu fazanu spet zaprla temo, bo ista stala. :doze:

what else is new?! ............not a fucking thing. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se jezit! Škodi lepoti in zdravju! :hmm:

Saj sem rekel, da bom priden! O:-)

Če se boste vsi moderatorji na motosvetu tako hitro razjeziji, boste še na koncu plešasti... :fight2:

Lep dan, :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se čudiš? A dečve nimamo kolen? :blink: :? .)

Alla

A ja!

Potem pa sorry!

upam da ni kaj hujšega, ker so mi bila tvoja kolena vedno všeč :naughty: in ne bi rad, da se jim kaj hudega pripeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo spet tam...izbris...razlog?...pojma nimam...sem pač neumen...ali pa mogoče kdo drug?...sveže člane je treba jebat v glavo...ali odgnat...odstranit...IZBRISAT!!!...IZKLJUČIT!!!...da bo končno mir pri hiši...in spet bo vse po starem... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!