Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

Od danes :D

Motijo :?

DA :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj pohvalim odlično novo funkcijo primerjav motociklov, res je koristna.

sem pa pri testiranju ugotovil kar nekaj pomankljivosti in naj bo to dobronamerna kritika oz. predlog :P

1.podatki niso popolni, manjkajo npr. za kawa Z1000 pri ZX-10R niso popolni,.....

2. pod modelno leto npr. 2004, 2003 so vpisane samo novosti, tako je npr. samo kawa ZX-12R v letu 2001, ampak od takrat je že spremenjena in tudi tehnični podatki so drugi.

predlagam (saj vem da je dosti dela, ampak za naprej) da se vsako leto ko pridejo novi motorji vpišejo VSI motorji, ki so tisto leto na trgu, podatki so itak za vse modele v press kitih. tako boš lahko primerjal med sabo tudi stare in nove iste modele po letnikih in boš videl razlike.

drugače pa motosvet team :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pa pri testiranju ugotovil kar nekaj pomankljivosti in naj bo to dobronamerna kritika oz. predlog :P

Hvala za kritiko v pravem pomenu besede... delamo na tem, da bi redno vpisovali v katalog, no, sedaj imamo vsaj letnico "izida" določenega motorja, da ni "panike"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA :angry:

Lahko pa preidemo seveda na plačljiv dostop do ms.com. Bo takoj brez VSEH reklam.

BTW, :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Imam eno vprašanje za upravljalce foruma:

Zakaj se moji odgovori ne pojavijo na forumu takoj. Preteče nekaj ur preden se pojavi moje pisanje. Je mogoče krivih mojih 10% opozoril? Če je to kakšen ukrep za neupoštevanje pravil, bi prosil da me osvobodite tega. :hmm:

Saj sem priden, al ne? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene tudi moti teh 10%, priden sem pa tako dolgo že :ph34r: a ne Symči :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi rad sam upozoru da na seznamu motociklov pod cagiva manjka model mito, bi blo pa prov da ga date gor ker ga ima kar veliko uporabnikov na tem forumu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi rad sam upozoru da na seznamu motociklov pod cagiva manjka model mito, bi blo pa prov da ga date gor ker ga ima kar veliko uporabnikov na tem forumu :D

Lep pozdrav,

Lahko pa tudi sam vneseš vse podatke za motocikle za katere smatraš, da manjkajo v motosvet katalogu.

Vneseš jih lahko TUKAJLE !!!

Codeine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wau...pohvalno :notworthy: :notworthy:

všeč mi je ...bom še za katerega napisal.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa po pravici, Codeine: ali poznaš kakšen foruim, ki bi bil boljši od tega... kot aplikacija, mislim...?

Zakaj se gre... o kakšni aplikaciji ?!? :o :o :o Če govoriš o vseh ostalem, kar nima veze s forumom je 100% naše delo. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se gre... o kakšni aplikaciji ?!? :o :o :o Če govoriš o vseh ostalem, kar nima veze s forumom je 100% naše delo. <_<

Ah, govorim o tem, da je tale stran ful dobra in pregledna.

POHVALE!!!

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav,

nekaj časa sem bolj pasiven pri sodelovanju na tem forumu in šele danes sem dobro opazil, a se je stvar lepo razširila, da bi ugodili čim večim uporabnikom (članom).

Pohvalno

LP marem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz bi na tem mestu pohvalil celotno ekipo administratorjev in moderatorjev spletne strani www.motosvet.com :)

:OK: :OK: :yea2: :notworthy: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom dal pa eno grajo .). Noise vem, da bi ti moral poslati pm, ampak bom vseeno podal javno vprašanje. Zakaj si zaklenu temo IBC ? :cry:

Če je vzrok reklamiranje nekega gostinskega lokala, se mi osebno zdi to neadekvaten argument, saj se OLP tudi pojavlja na forumu, pa še kak kafič.

Kot drugo pa je INDIAN BC samo v fazi iskanja nove lokacije, do takrat pa sem samo hotel sporočiti tistim, ki jim je bilo všeč moje oštirovanje, kje me najdejo. Sploh glede na to da je to ipak rock kafe v katerem bi se lahko motoristi počutili domače, saj je ravno to zudi želja lasnice/lastnika.

Kaj je v tem, da folku javimo kje se lahko sprostijo in žurajo slabega :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!