Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

Slučajna opazka - favicon dela samo na home page foruma, ko si na temah, ga ni, vsaj na Chrome 55.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi lahko dodali še gumb "END", kot je zdaj recimo puščica gor oz. "HOME" (BacktoTop_title). Na mobilniku in tablici bi bila zelo dobrodošla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

motosvet com zgleda in se klika tako kot je treba. POKLON.  Tisto prej je blo...po moje, dokaj švoh. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izibajker, če si sedaj srečen sem pobrisal mojo temo in sedaj imej tisto skropucalo v arhivu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, solorider pravi:

Izibajker, če si sedaj srečen sem pobrisal mojo temo in sedaj imej tisto skropucalo v arhivu!

Ups, tisto tvojo zadnjo temo sem (v dobri veri, da paše skupaj) združil s temo "Kako motocikle kradejo", ki je bila v arhivu. Ker v tisti temi je bilo tudi nekaj govora (in fotk) o verigah, in verige si tudi ti nekaj omenjal v svoji... Skratka, rahel nesporazum, lahko bi meni sporočil, da se ti ne zdi ok, pa bi dal nazaj... Pa brez zamere.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 1 minuto, Quest pravi:
Motosvet sme našel na tapatalku. Super. Bolj pregledno hitreje.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

 

 


Res je pravkar testiram zadevscino in da vidim če je BYO verzija smiselna :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično. Pregledno. Hitro. Tole je velika pridobitev za vse na telefonih.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Btw, kaj pa ce bi po vzoru motociklov in opreme, z bulletini opremli se kategoriji sportni motociklizem in splosno?

 

 

IMG_0001.PNG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cartman pravi:

Btw, kaj pa ce bi po vzoru motociklov in opreme, z bulletini opremli se kategoriji sportni motociklizem in splosno?

 

 

IMG_0001.PNG

šport bi še šel, splošno pa ne vem kako bi se naredilo.

Bulletin je grupa....maš kak predlog za grupe v SPLOŠNO?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

šport bi še šel, splošno pa ne vem kako bi se naredilo.

Bulletin je grupa....maš kak predlog za grupe v SPLOŠNO?

 

ja, to sem prezrl. Da bi se ta aktualne teme kazale pa ne gre? recimo, ko se spustijo s ketne u črnosivem nabijanju...de bi bla ta vidna, za direktn dostop hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Cartman pravi:

ja, to sem prezrl. Da bi se ta aktualne teme kazale pa ne gre? recimo, ko se spustijo s ketne u črnosivem nabijanju...de bi bla ta vidna, za direktn dostop hehe

ponavadi je tako, da so teme, kjer so nove objave in nisi prebral poboldane. Če se ti zdi si kaka tema posebej v SPLOŠNO zasluži biti vedno na vrhu, ji lahko dodam zastavico ozioma pin (glej po vrsti zeleno označene) lahko jih odpinam in druge napinam :D

591464ee392a4_Breznaslova.thumb.jpg.8ebf68ea50c9edc2a9bb4f316b399630.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

ponavadi je tako, da so teme, kjer so nove objave in nisi prebral poboldane. Če se ti zdi si kaka tema posebej v SPLOŠNO zasluži biti vedno na vrhu, ji lahko dodam zastavico ozioma pin (glej po vrsti zeleno označene) lahko jih odpinam in druge napinam :D

591464ee392a4_Breznaslova.thumb.jpg.8ebf68ea50c9edc2a9bb4f316b399630.jpg

 

 

nism bil čist jasen. Rad bi se iziogmil kliku športni motociklizem, in kliknil direkt v motogp, kako kot kliknem v gume, recimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Cartman pravi:

 

nism bil čist jasen. Rad bi se iziogmil kliku športni motociklizem, in kliknil direkt v motogp, kako kot kliknem v gume, recimo

težka bo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi predlagal/prosil, če se lahko da temo "Najave + Dogovori dnevnih voženj" v npr. teme "Izleti", ker ponavadi ne klikneš na forum "On the Road & Off-Road", ampak na eno od neprebranih tem in ker še nisem prebral vseh prispevkov iz tem "Potovanja" in "Načrtovanje potovanj, izletov, voženj...", ne vidim, ko nekdo objavi nekaj novega v "Najave + Dogovori dnevnih voženj".

Ajd!

P.S.: tole pišem zato, ker je menda @lucif3rka ponujala kavo in/ali tortico za kompanijo pri motoriranju, jaz pa sem se v tem času (neseznanjen s ponudbo) vsaj trikrat sam vozikal po Notranjski in kočevskih koncih in na koncu ene petkrat, šestkrat sam sedel na kafetu in se s pipo v žnabljih menil s svojo čelado na mizi. Sad but true :whistle:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, DAMI34 pravi:

težka bo :P

 

Težka bo? Super. Torej se boš potrudil. Fino.. Hvala u naprej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je vse super in fajn, dokler nisem blokiran :OK:

le tako naprej zastave slave :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!