Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

pred 2 urami, SAR-Solo Adventure rider pravi:

 

@maus.

najave kot so ... grem iz foruma... zapustil bom ta forum... ta forum je brezvezen... moderatorji so za en kurac ... pa kdo koga sili .. naj ustvari svoj forum in ga pelje po njegovih željah

štosi in še malo smeha ne škodi, politika pa res ne sodi na ta forum ... to sem že pred leti napisal, ko precej vas sploh še ni slišalo za ta forum.

 

Daj ti vprašaj one, ko so forum zapustili, če tako mislijo???  Povej pa tudi kaj je tukaj še ok!  In tudi kaj pametnega si sam prispeval? Vem kaj poš odgovoril in ti tudi takoj repliciram!:

Nič in tudi ne bom, dokler bo tako stanje! Ne potrebujem pozornosti, kot mi je očital eden od modijev,zdaj že bivši na moj prispevek iz moto avanture!!!!!!!!!!!!

važno da si v tej temi aktiven, to pa tut neki velja :D

 

Drgač jaz bi rad pohvalil vse člane, ki tako zavzeto objavljajo v tej temi. Tako veliko diametralno različnih in pametnih člankov/prispevkov že dolgo nisem prebral.

@SAR-Solo Adventure rider Sem dal lep nasvet, prijavi se za moderatorja, boš spremenil stvari na bolje. Upam samo, da ne bo v stilu FB objave v temi motoristi pod Igličevo objavo, ko je vozil nordena...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa dobim jaz po p...i, ker sem samo plasiral dejstva, trenutno žalostno stanje, podal nekaj predlogov ter povedal, kaj o MS menijo bivši člani. 
Jokcanje: pol pa daj ti ! Tudi ne bodo prinesle izboljšanja. Kupim dober motor-ne pa potrebnega celovite prenove! 
Tudi vem, da bom skočil v vodo le tedaj, če znam plavati! 
Očitno je nekaterim prevelik zalogaj pogledati statistiko, spremeniti odnos in sprejeti odgovornost za lastno delovanje.

Ajde, se vidimo na cesti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš kar seješ...in s čemer se hvališ (FB grupa, pa vsi pridni, pa lepi, pa nobene konfrontacije itd..)..odnos do enega je odnos do vseh. običajno,  pa nč ne obtožujem.

Še vedno mislim resno, vsaka pomoč prav pride, vsak, ki ga zanima moderiranje ni podrejen meni ampak samo lastniku, torej. Izkažite/izkaži se.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

Dobiš kar seješ...in s čemer se hvališ (FB grupa, pa vsi pridni, pa lepi, pa nobene konfrontacije itd..)..odnos do enega je odnos do vseh. običajno,  pa nč ne obtožujem.

Še vedno mislim resno, vsaka pomoč prav pride, vsak, ki ga zanima moderiranje ni podrejen meni ampak samo lastniku, torej. Izkažite/izkaži se.

 

Zadnjič repliciram!

1.Samo podprl sem fante, kateri niso zadovoljni z tvojim delom

2. Nisem proti tebi in tvoji funkciji le pristop imaš zgrešen

3. Opozoril sem le, da z svojim delom škoduješ forumu

4. Nisem dobil odgovora zakaj so dobri in kvalitetni pisci odšli iz MS in še odhajajo

5. …

6…

Podjetje katero ne sprejme novih izzivov, novih tehnologij, se ne prilagaja trgu, ne vlaga v kader in podjetje bo propadlo ali životarilo. Podobno je tukaj.

In ne! Ne iščem pozornosti. O tem sva že z Snečerjem zapela, ko je hotel dokaze o mojih izletih in potovanjih tukaj. Dobil je dokaze, le ne tukaj!

Imamo svojo platformo v tujem jeziku, katera je…zanimivo-bolj obiskana kot MS.  
Izgubljate člane, novih pa ne pridobivate. Slabo za MS.

Zakaj gledam na Tiktoku posnetke od Apačev iz Bolgarije, zakaj najdem na Wordpressu potopis po Arabiji petih Celjanov, zakaj srečam sredi Transalpine Korošca z ženo na Uralu z prikolico, zakaj parkiram v Bolgariji med pet motorjev KR registracij, zakaj sredi Finskih gozdov v največjem nalivu receptorka reče, da nima prostih sob-edino, če si jo delim z tremi motoristi…pa so bili iz Ptuja, zakaj so FB grupe polne izletov in potovanj???? O tem pa na MS niti besede.

Kot osrednji moto portal v Sloveniji se le usedite skupaj in naredite analizo! Če vam nese tako daleč boste spremenili delovanje. Če ne pa vsaj preštejte aktivne člane. Mogoče vam bo potem zasijala luč na koncu predora.

Bo šlo??? Če ne potem priznajte opravilno nesposobnost in ne zasedajte stolčkov kot “ Kitajski “ parlament-doživljensko.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo vas prosim no.

1. Blebetate o kvalitetnih piscih, potopisih itd. Po všečkih vidim koliko se kaj prebira. K sreči taki , ki prebirajo potopise ne filozofirajo v tej temi ampak si mislijo svoje. K sreči so še taki, ki jih tudi delijo z nami.

V glavnem pa je na tem forumu veliko foušije in zavisti, zlobe, ljubosumja. Marsikdo je tudi zato odšel in nehal pisat. Vem s prve roke.

2. Teme kr neki in druge teme, ki nekaterim gredo na živce, si lahko izkopite in vam jih ne bo potrebno sledit. 

 

 

Tako da ja, ljudje gredo tudi stran, nekateri pa so ko Lassie 😁

Lahko pa gladko obsodimo moderatorja, ker ima oreveč postov in ne uradira kot bi si mi sami želeli.

Torej še 1x, kdor ma pogum in znanje, naj se javi lastniku ter ponudi za moderatorja. Bo vsaj kaj dobrega storil. V nasprotnem pa...saj vemo Lassie se vrača.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

Lepo vas prosim no.

1. Blebetate o kvalitetnih piscih, potopisih itd. Po všečkih vidim koliko se kaj prebira. K sreči taki , ki prebirajo potopise ne filozofirajo v tej temi ampak si mislijo svoje. K sreči so še taki, ki jih tudi delijo z nami.

V glavnem pa je na tem forumu veliko foušije in zavisti, zlobe, ljubosumja. Marsikdo je tudi zato odšel in nehal pisat. Vem s prve roke.

2. Teme kr neki in druge teme, ki nekaterim gredo na živce, si lahko izkopite in vam jih ne bo potrebno sledit. 

 

 

Tako da ja, ljudje gredo tudi stran, nekateri pa so ko Lassie 😁

Lahko pa gladko obsodimo moderatorja, ker ima oreveč postov in ne uradira kot bi si mi sami želeli.

Torej še 1x, kdor ma pogum in znanje, naj se javi lastniku ter ponudi za moderatorja. Bo vsaj kaj dobrega storil. V nasprotnem pa...saj vemo Lassie se vrača.

 

 

 

Saj vsako mnenje pa res ne zahteva tvoje replike.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, hajamoto pravi:

Kakšna je pa plača? Glede na to, da je Dami cel dan gor, se verjetno nekaj da dobit. 🤔

pa dva motorja, pa skoz se potepa okol .. neki je na tem ... milijoni :huh: 

  • Haha 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Alla pravi:

Saj vsako mnenje pa res ne zahteva tvoje replike.

 

 

Res je. Lahko pa jo dam, al je prepovedano?

🤣

pred 54 minutami, maus pravi:

pa dva motorja, pa skoz se potepa okol .. neki je na tem ... milijoni :huh: 

Maljoni 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, raza pravi:

 

Prepovedano baje ni, ni pa glih higijensko, če se v vsak drek vtakneš! to ti želimo dopovedat, ti pa itak trd, ko primorski kamen.....

Verjetn da ni stvar v trditi, ampak v evrih. Vsaka replika en ojrič, pa se vsak dan nabere za kakšen burek. Matematika mi sicer ne lavfa, sam tko je. Zaston se danes še figa ne naredi, pravimo na Gorenjskem. 🤑🤑

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, raza pravi:

 

Prepovedano baje ni, ni pa glih higijensko, če se v vsak drek vtakneš! to ti želimo dopovedat, ti pa itak trd, ko primorski kamen.....

sej to razumem, problem je kvantiteta postov. Med nama, te bom pošteno vprašal, ker namreč si me napizdil v tvoji GPS GARMIN temi (in te razumem, do Garmina gojiš čustva). Sem prijavil dejstvo da mi Garmin sploh ni všeč. Še vedno stojim za tem dejstvom. Preveč posodobitev, preveč bugov, preveč problemov (na konc moraš biti znanstvenik da ga pogruntaš, posodobiš vse , updejtaš vse itd..Garmin sux, men slabo uporaben.

Tvoj komentar na ta post je lahko samo: nisi sposoben, ne znaž, ne razumeš si ne vzameš časa.

Klobsanje se pa sliši, tako kot si ga zapisal: pa ne spet a tut v tej temi serješ.

Vse ostalo...kaj mi žellite povedati je vaš osebni problem. Mate smernice, nehajte žalit vsepopvrek, držite se osnovnih normativov, namreč nihče ni sankcioniran, če privat poda pripombo, je pa sankcioniran, če privat čvek objavlja javno. Tule si padel na mino, in lej...ni panike..boš preživel. Moderator (kateri lima sam svoje cucke, sem nekje prebral, sam je to pozabila) ti bo potrdil post. Če ti ga on ne bo, ti ga bom jaz, vseh 14 dni hude kazni.

In samo tebi sem kazen že odstranil, sam me nekaj jebe MS, pa je potrjevanje postov še ostalo. 

ps. primosrki kamen sploh ni tok trd, se ga da dobro obdelovat.

 

In bom nadaljeval, ker se mi lih da tipkat, zadnjič sem prebral s strani strokovnjaka FB (baje ma grupo 750 članov po vsej jugi) o pretirani samohvali nekega tipa motorja. Baje, ker pri nas ponorijo že ko Sneci pohvali svojo živalco.

In ne boš verjel, vsak pohvali svojo živalco. Ima to pravico. Člani lastniki dotične firme motorja, recimo zadnje čase Huskvarna norden (brez Damija) pretirano hvalijo svojo karjolo. Lastniki Moto Guzzi, bodo mel že svoj zbor. Nekateri lastniki GS1250 pa ne morejo ostat v svoji temi pa celo mal popljuvajo vsako drugo temo, ko klapa mal debatira o upgrejdih ali felerjih.

In potem je tvoj problem količina mojih postov????

Ti sam povej, kje sem te osebno žalil??? Napisal, da voziš karjolo???, da si nesposoben? Slabo voziš, kršiš vse predpise in bla bla bla...vse kar zmorejo nesposobni osebki na forumu??? Lej, pokaži kje!!!! 

 

pred 31 minutami, Alla pravi:

Nah, niso €. Preverjeno (žal)

Sam bildanje ega...... (spet žal)

ne laži, jaz mam 2 motorja, ti pasjo šolo malinoucev, hodiš po celem svetu z njimi. Sami dobički. Dejva bit poštena. 

Od bildanja ega niti ti niti jaz ne preživiva. In ne pozabi, tudi ti si moderator. :P

 

pred 36 minutami, hajamoto pravi:

Verjetn da ni stvar v trditi, ampak v evrih. Vsaka replika en ojrič, pa se vsak dan nabere za kakšen burek. Matematika mi sicer ne lavfa, sam tko je. Zaston se danes še figa ne naredi, pravimo na Gorenjskem. 🤑🤑

tut ti boš moral v staro komunistično šolo.

Ni štos, kdo je lastnik, štos je v tem, kdo kontrolira denar :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Alla pravi:

ah ja.....žal.....

kaj zdej, kaj žal, ni maljonov?

:P

Bi blo lepše, da kreiram novega uporabnika in dami ni več mod? Pa vsakaega cepca spečem pod novim nickom, da ne bo vedel od kje prileti?

Je količina postov omejena?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jop, pa še vedno eni radi to poudarjate. Wiii modi so se zapeli...svaka čast :D

ps. med nama, pa ne okrog govort...če ne znaš in ne zmoreš replicirat z dejstvom, gladko začneš, tis najbl pametn...evo in tako ge MS u kurac.

ja kj, js sm ti dal srčka, ti men pa hahaha................diskriminacija :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu smo lahko še ponosni, da imamo takega genija na forumu. Že kdaj sem napisal, da se čudim, kako ima lahko človek službo, familijo, več motorjev in repliko na vsak post na forumu...to po moje dela superračunalnik, navaden človek tega ne zmore :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, vandrovec pravi:

Na koncu smo lahko še ponosni, da imamo takega genija na forumu. Že kdaj sem napisal, da se čudim, kako ima lahko človek službo, familijo, več motorjev in repliko na vsak post na forumu...to po moje dela superračunalnik, navaden človek tega ne zmore :hmm:

po mojem je to bot...in ne, nism še umrl, pa cepljen sm :D 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bom tle tud svoje dodal, povprecn user, ki ne pozna nobenga glih od kle…

Obcasno pogledam forum, zdaj sem ga po daljsem casu, ker sem kupoval motor, in tukaj se pridruzim unem dejstvu, da je med 30 stranmi bore malo uporabnega - se pravi 2, 3 strani, a ste gladki??? Kritika nabijacem po prvi strani in modom po drugi…

Drugace pa seveda je prednost tega foruma v tem, da je to tukaj nekako subjektivno in se iz tega da ustvarit nekako drugacno mnenje, drugace kot na nekih tujih forumih..

Vseeno pa me zalosti, da je tukaj samo po 10 lajkov na neko objavo z dnevnih vozenj, kvalitetno al pa nekvalitetno… se pravi ni bralcev niti soustvarjalcev. Pa nisem neka lajk picka. Izpostavljam temo, ampak meni je hudo dober pokazatelj.

Ko sem kupoval sem parim doticnim tudi pisal, odzvali so se pa, ko sem ze imel kupljeno… po par tednih, nekateri nikoli…

Zalostno ampak kakor hocete, dejte se usest, nagruntat, spremenit vizijo?

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

interesantno je da se u nekoj krizi odmah zna tko je "kriv". 

zalosno je da do sada nitko nije ponudio konstruktuvno rijesenje. samo se kritiziralo. puno okrivljivanja za tamo nesto a nitko nije pocistio ispred svoga praga! 

promijeniti moderatora (koji se trudi) nije rijesenje!

ja bih zapoceo sa "ciscenjem ispred svojeg praga" i nakon toga sa malo vise ljudskosti u medjusobnom odnosu. a nakon toga i malo vise truda oko foruma. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/6/2022 at 7:17 PM, kronik said:

interesantno je da se u nekoj krizi odmah zna tko je "kriv". 

zalosno je da do sada nitko nije ponudio konstruktuvno rijesenje. samo se kritiziralo. puno okrivljivanja za tamo nesto a nitko nije pocistio ispred svoga praga! 

promijeniti moderatora (koji se trudi) nije rijesenje!

ja bih zapoceo sa "ciscenjem ispred svojeg praga" i nakon toga sa malo vise ljudskosti u medjusobnom odnosu. a nakon toga i malo vise truda oko foruma. 

 

Smo ze podali konstruktivno resitev: moderator in uporabnik naj se locita.  Uporabnika lahko dam na ignore, moderator/uporabnika (to je tule zgreseno, ti dve funkciji naj bi bili loceni in moderator naj bi moderiral in ne ob tem se pisal  in repliciral na vse in vsakogar) ne morem. Povedano direktno: primoran sem brati poste Damija uporabnika, ker ga ne morem dati na ignore. Ker Dami ne ustvari novega uporabnika, recimo mDami (kot moderator) in moderira, pise pa svoje ideje kot navaden uporabnik, sklepam, da mu to pase, ker tako lahko povsod pove svoje mnenje. Jaz pa ne morem brati tem brez da izlocim moderatorje.  In ni nikakrsnega normalnega razloga za tako pocetje, ker ce prestopim mejo in napisem kaj neumestnega (tu ne mislim recimo nestrinjanja u obrabi gum, ali tehnike voznje ali gazbenega okusa, ampak kak resen prekrsek, recimo zmerjanje koga) me lahko opozori in/ali poslje na hladno tudi "tihi" moderator. Tako pa "zasciteni" uporabnik pise kar hoce, je zaljiv in vsi ki bi ga radi ignorirali, ga NE moremo, in potem se taisti uporabnik sprasuje zakaj se mi ukvarjamo z njim. Zato, ker nam je onemogoceno se ne ukvarjati z njim z gumbom "ignore" in ker je res tezko preskociti vsak njegov post od deset tisocih postov...  Isto je bilo z Snecerjem (da ne bo samo Dami na tapeti), pa se je sam izlocil...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!