Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

Pohvalno,da so se skuterji odcepili :OK: Sicer itaq nisem gledal te kategije ampak, ali se je ne da prestatviti cisto na konec :yea2:

Ampak najbrz mladina zahteva navzocnost, potem pa naj bo na vrhu....

V glavnem, naj bodo skuterji kjer koli hocejo biti, samo ne prosim prevec razbijat stani (primera radi: najprej bodo motocikli, potem dvestotisoc kategorij v zvezi z skuteji, potem pa motosvet in ostalo)

Naj bodo teme v zvezi s skuterji na koncu strani, potem pa naj tisti, ki jih stvari zanimajo tam pogledajo , otali luzerji bomo pac gledali kaj je na vrhu strani ...

(Z luzerjem sem mislil na sebe, ostali pa kakorkoli si mislijo o sebi) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj bodo teme v zvezi s skuterji na koncu strani, potem pa naj tisti, ki jih stvari zanimajo tam pogledajo , otali luzerji bomo pac gledali kaj je na vrhu strani ...

Se pa bi verjetno tudi skuteristi našli, ki bi rekli, da naj bodo skuterji na vrhu, motocikli (ker jih itak nikoli ne gledajo), pa spodaj.

Hvala za predlog, vendar je tako kot je sedaj, čisto kul. Dokler skuteristi ne naredijo punta in se spravijo na vrh :kva2:

Motocikli.

Skuterji.

Ostalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa bi verjetno tudi skuteristi našli, ki bi rekli, da naj bodo skuterji na vrhu, motocikli (ker jih itak nikoli ne gledajo), pa spodaj.

Hvala za predlog, vendar je tako kot je sedaj, čisto kul. Dokler skuteristi ne naredijo punta in se spravijo na vrh :kva2:

Motocikli.

Skuterji.

Ostalo.

Itak!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi.. zdej mi bo pa se zal da nisem sel zraven.... :cry:

Mater prosil te pa naum... :naughty: Veš za drugo leto ;) (Milano, še več bejb)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motocikli.

Skuterji.

Ostalo.

predlagam da se forum "Skuterji" preimenuje v "Skuterji in mopedi" ... se mi zdi bolj pravilno, saj tomosi in podobni mopedi pač niso skuterji, pašejo pa v to kategorijo.

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Posodobljen forum je kr ql :OK: ...a se bo dal zdej avatarje kej povečat,al ostaja 64X64 :? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak mi je bla prejšnja verzija veliko bolj všeč.  (samomojeskronmomnenjepress)

se boš navadu :) ....spremembe pozdravljam..... :notworthy:

ko se član odjavi napiše tako:

"Odjavljeni ste Z foruma"

mislim da je bolj pravilno S foruma

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men šumniki ne delajo (ja sem nastavil na SLO), na živce mi gre ker so nekatere slike prevelike (moram tabulator za levo-desno uporabljat), pa tut preveč na "široko" se mi zdi (ma kaj pa jaz vem, s prejšnjo različico ni blo nič narobe in jaz se držim navodila, da če te ne srbi ne praskej :blink: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vredu forum(malo škatlasti :D)

Všeč mi je predvsem to da imaš lahko svoje galerije.

Crownless

Forum ima 4 možne načine izpisa. Torej nastavi si tistega, ki se ti ne bo zdel škatlast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viš nism vedu da se da to nastavlat. Ponavad ni te možnosti.torej še en napredek.....res pohvalno. :notworthy: :notworthy:

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine...kje pa se da štelat preobleke. Če je to v spodnjem levem kotu mam možnost samo TPB Default Skin. Če je pa kje v Nadzornem cantru pa nism najdu.

No ja tist ni škatlast...sam vseeno je pa ta lepši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. - Z unimi slikami morate neki narest, ker mi je neudobno gor pa dol skakat da si slikco ogledam, mogoče ena standardna ločljivost, razločna da v forum paše, pol ko klikneš nanjo, se pa po potrebi poveča.

2. - Dva knofa za citiranje, pa za druzga (+,-) bo treba še ugotovit zakaj je tam. :huh: Pa okenček za citiranje je nekoliko nepregleden, ker je besedilo citiranega, pa tvoje besedilo v istem okenčku, za razliko od prejšnjega, kjer je bilo vse lepo ločeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: una lo-fi varjanta je prov fletna za nas dial-upe O:-)

pa fajn je, ko se pod profilom vidi, kdo je on-line :OK:

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!