Skoči na vsebino

Koledarji


badfreek

Priporočene objave

quote:

Klimbra, u vrsto, pa boš vidu, kok je dolga ! Rajš kakšno drugo funkcijo, dokler je še prosta !

Lojzi ma vas rad

jep

Najdu nekaj , kar ste pozabili...je pa vitalnega pomena

LUČKAR BOM!!!!!!!!!!!!!!

Klimbra....vlaženje zagotovljeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

No, vidim, da noben noce bit garderober... se bom pa jest zrtvoval, ceprav bom trpel k zvau... ampak...vse za Motosvet!!!

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ste pa spet nekej pogruntal...ampak da bo volk sit in koza cela morajo bit koledarji tut za ženski del foruma ane ane

in če bi radi da se me slečemo se boste morali tudi vi ....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se eno funcijo ste pozabili....kdo bo pa za prazne zelodcke modelov (in osebja scene) skrbel? yep,ice-catering....the very best for the hungry

-------

500 and counting

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na chatu ste nekam samozavestne in neustrašne. Tukaj kjer bi se pa morale izkazati s svojo samozavestjo pa nikjer nobene. Nakoncu bomo imeli koledar ki bo imel samo številke pa nič vaši slik !!

Kar je sicer boljše kot nič ampak vseeno bi se lahko katera ojunačila in se vsaj prijavila, pa čeprav s figo v žepu.

veni vidi vici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Na chatu ste nekam samozavestne in neustrašne. Tukaj kjer bi se pa morale izkazati s svojo samozavestjo pa nikjer nobene. Nakoncu bomo imeli koledar ki bo imel samo številke pa nič vaši slik!!

Kar je sicer boljše kot nič ampak vseeno bi se lahko katera ojunačila in se vsaj prijavila, pa čeprav s figo v žepu.

veni vidi vici

Ja, prav zares - le kdo potrebuje koledar s stevilkami??? Samo sliko kvarijo... Ce potrebujes stevilke, vzames zepni koledarcek!

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Na chatu ste nekam samozavestne in neustrašne. Tukaj kjer bi se pa morale izkazati s svojo samozavestjo pa nikjer nobene. Nakoncu bomo imeli koledar ki bo imel samo številke pa nič vaši slik !!

Kar je sicer boljše kot nič ampak vseeno bi se lahko katera ojunačila in se vsaj prijavila, pa čeprav s figo v žepu.

veni vidi vici

joj brko brko ti pa res slabo berešmalo nad tabo sem napisala pogoj za mojo udeležitev....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DR. L.

Sploh ni problema kar se slačenja moškega dela tiče. Samo glede na to da si se samo ti prijavila in še to pogojno mislim da ni nihče v nevarnosti da bi moral nag po snegu letat.

Še vedno jih rabiš še vsaj 11 če želiš da se začne organizacija slikanja. Moški ki bodo sosdelovali pri organizaciji se bodo pa v nadlajevanju prelevili v foto modele da ne bi še enkrat morali vso organizacijo ponavljati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHA .... ga je punca zajahala na zanimiv način!!!!!

Je morda kakšen globji pomen te slike,pa ga ne razumem??????????

Klimbra....vlaženje zagotovljeno

Uredil - klimbra on 26/11/2001 16:47:43

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Barbiiiiiii ! A nis ti monstra naročila?

Lojzi ma vas rad

Katera Barbiii? Meni je vsec monster, ceprav mi tudi speed triple vedno bolj mesa glavo. Koledar...a bo Gregs glavni fotograf?

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla ,jaz se javim za vlogo TERMOFORJA, da uboge puncke ne bodo kaksnega prehlada staknile med slikanjem.

Kar se pa slike tice, si clovek res vcasih zazeli,da bi bil motor ....brmmmmmmm. Tko,da ce nobeden nebo hotu motorja posodt, si bom pa jaz en kestl nase prvezu, pa bomo improviziral

LP Twix

READ MY FACE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, da ne bo looney edina forumašica, ki se je oglasila... jst mam eno fotko na motorju že posneto. sicer najbrž ni čist taka kot ste si to zamislili, sam dva pogoja že izpolnjuje: na njej je motor in forumašica.Pa vso štalo okrog organizacije in fotkanja in izbiranja .... si prihranite. glede na opravo predlagam, da daste slikico za miss december

Dobite jo na mojem profilu

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste pa res pogumne!!!

Ena (DR) bi če bi še kdo kej drugega za protiuslugo.

Druga punuja nekaj že narejenega.

Skaratka če bi imele rep bi rekel da ste ga stisnile med noge

Čas se izteka in kot izgleda bomo ostali brez koledarja na katerem bi bile forumašice na motorjih.

Škoda. Mogoče boste do drugega leta zbrale pogum za slikanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Katera Barbiii? Meni je vsec monster, ceprav mi tudi speed triple vedno bolj mesa glavo. Koledar...a bo Gregs glavni fotograf?

Zarja

Dobro ti znaš kera Barbi (BW)! Tko se je zadnjič na chatu pohvalila !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Obstaja še rezervna možnost.

Najamemo risarja dupleric iz Mladine, da nam pom spisku namala 12 forumašic.

Brrrm

Z narisanimi se pa jest ne bi strinjal. Če nimajo toliko poguma da se jih najde vsaj 6 (vsako po 2x) ki bi se slikale na novo (stare slike ne veljajo) potem pa nič.

O njihovem pogumu bodo pa zgodovinarji še dolgo govorili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!