Skoči na vsebino

Stojala za motor, držala...


tdm

Priporočene objave

moderatorji pravijo, da se ne sme odpret nove teme o montazi stokala, zato sprasujem tukaj.

na tdm l 95 bi rad namontiral stojalo. gor ga dam, zasravfam in vse to sam fedrov mi ne rata napet. ne vem kam jih zataknt. stojalo ima eno "palcko"za vpetje oziroma luknjici v nogah, a na motorju ni ne duha ne sluha o kaksni uporabni luknji ali kljukici.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moj motor ima 300 kg, pa ga čez zimo samo z dvigalko dvignem in dvakrat pod štelom podložim s smerekovimi "coleki", tako da so gume v zraku.

Stoji pa tako največ 1-2 meseca takrat, takrat ko se res zaradi razmer na cestah nikakor ne da vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sm že omenila, da mi je končno ratalo spravit motor na štender brez tuje pomoči? Nisem?

RATALO JEEEEEEEE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sm že omenila, da mi je končno ratalo spravit motor na štender brez tuje pomoči? Nisem?

RATALO JEEEEEEEE

Upam, da ta dosežek ni povezan s kakšnimi dodanimi kilogrami :devil: ......sej sm se koj mau hecou :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

qulare ... a narediš še enega zame ... ;)

vse se da naredit-zdej mam skor narjenga tacga k ma samo en 'teleskop' na sredi,pa drugač vzvod speljan.

a monster ma spodej ravn podn da bi ga lahk tkole dvignu?drgač je za cestake bol simpl tist k vsak konec posebej dvigneš,zadej pa spredej k so uni 'štiftki'

aja pa tale slika je slaba,ker je sam zadnji konec v luftu.če stojalo prav postaviš sta obe v zraku...

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zasledila sem en oglas, v katerem se prodaja tole centralno stojalo. Pa me zanima, če je zadeva komu kej znana in če mi lahko kdo posreduje kakšne podatke o tem stojalu.. če je stojalo v redu in se ga izplača kupit. Cena je cca 12 tisoč. Stojalo bi se uporabljalo za kawasaki zx6r, 01 letnik.

post-22-1070871190.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ta dosežek ni povezan s kakšnimi dodanimi kilogrami :devil: ......sej sm se koj mau hecou :P

Kilogrami ne, pač pa grami (mišic, se seveda razume) fitnessrulezpress :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasledila sem en oglas, v katerem se prodaja tole centralno stojalo. Pa me zanima, če je zadeva komu kej znana in če mi lahko kdo posreduje kakšne podatke o tem stojalu.. če je stojalo v redu in se ga izplača kupit. Cena je cca 12 tisoč. Stojalo bi se uporabljalo za kawasaki zx6r, 01 letnik.

Ne se pustit nategnit!

V LouisuLouisu ga imaš (novega!!!) za cca. 8.000 SIT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo od "cestakov" originalno ali vsaj temu podobno stojalo, ki se fiksira direktno na okvir? Pomembno je namreč ,da je stojalo fiksirano na okvir in da so kolesa in amortizerji razbremenjeni?

In še to: ali dela štenderje kdo v Sloveniji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Kolega bi naredil sam centralno stojalo za Aprilia pegaso 650. Pri tem podvigu bi mu prav prišla kakšna slika original stojala ali pa ogled stojala. Vprašanje: ga ima kdo v bližini Kočevja?

Hvala :worship: in srečno. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Na internetu je bolj malo slik nosilcev za prevoz motorja na zadku avtodoma.

Zanima me, kam in kako se na podvozje fiata ducato pritrdi nosilec. Glede na veliko težo motorja in dolgo ročico je vpetje najbolj težavno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

+ poštnina + vprašljiva kakovost. A ne? Ste pa res mudeli! Imate nekaj made in doma narejeno pa se tako prav glupirate.

Informacije imate na www.bovard.si

Poznam nosilce in so več kot ok! Pa če kaj ni tako kot je treba enostavno reklamiraš zadevo kar za ebay nakup skoraj pa ni možno. Ampak na koncu vsak izbere po lastni želji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!