Skoči na vsebino

Stojala za motor, držala...


tdm

Priporočene objave

obično stojalo in štango skozi zadnje kolo..tako sem jo imel jaz dvignjeno ko sem delal bug spoiler in blatnik

problem nastane, ko hočeš feltno snet da neseš gumo zamenjat k vulkanizerju, tako da je najbolš da takoj kupi tako stojalo kot mora bit pa ima mir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Predkratkim kupil nosilec v louisu(Rothewald® Professional Paddock Stand http://www.louis.de/...tnr_gr=10003268). Cena 40€ v akciji, masivno narejen...

img3042.jpg

.... dokler ga ne uporabiš na motorju....

imag0299.jpgimag0300.jpg

Razočaran nad izdelkom, izgleda da ga bom moral ojačati če bom hotel da motor stoji ravno...

Nakupa ne morem priporočat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega ima enakega za mt-03, pa je zadovoljen ko sto mater. Se mu ne zvija niti malo. Lahko pa da je enak le na videz. Je pa zelene barve, in lahko da je iz mocnejsih profilov.

tista gumirana povrsina pa tako pri vsakem odstopi.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predkratkim kupil nosilec v louisu(Rothewald® Professional Paddock Stand http://www.louis.de/...tnr_gr=10003268). Cena 40€ v akciji, masivno narejen...

img3042.jpg

.... dokler ga ne uporabiš na motorju....

imag0299.jpgimag0300.jpg

Razočaran nad izdelkom, izgleda da ga bom moral ojačati če bom hotel da motor stoji ravno...

Nakupa ne morem priporočat!

Kaj nimaš nič rad svojega motorja, da ga kar tako puščaš? Pa to pade če mal zapiha...

Jaz bi naredil reklamacijo pa vzel kaj drugega, ti enostavno potrebuješ ožje stojalo, saj je sam motor relativno ozek, zato moraš nosilce pomakniti navzven, tu pa nastane težava...to se bo z vsakih dvigovanjem (ko obremeniš stojalo) bolj krivilo. Moj predlog-menjaj, za kaj bolj kvalitetnega-oz. na vsaj kaj močnejšega... pa ga boš imel vsaj za en čas, ne da boš moral ob menjavi motorja menjati še stojala.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nimaš nič rad svojega motorja, da ga kar tako puščaš? Pa to pade če mal zapiha...

Jaz bi naredil reklamacijo pa vzel kaj drugega, ti enostavno potrebuješ ožje stojalo, saj je sam motor relativno ozek, zato moraš nosilce pomakniti navzven, tu pa nastane težava...to se bo z vsakih dvigovanjem (ko obremeniš stojalo) bolj krivilo. Moj predlog-menjaj, za kaj bolj kvalitetnega-oz. na vsaj kaj močnejšega... pa ga boš imel vsaj za en čas, ne da boš moral ob menjavi motorja menjati še stojala.

lp

Motor je bil na stojalu samo tako dolgo dokler ga nisem slikal, od takrat naprej ga še nisem dal na to stojalo. Reklamirat se bi ga ne splača saj me bencin do louisa več pride kot pa če kupim železne U-profile in zadevo doma ojačam :)

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predkratkim kupil nosilec v louisu(Rothewald® Professional Paddock Stand http://www.louis.de/...tnr_gr=10003268). Cena 40€ v akciji, masivno narejen...

img3042.jpg

.... dokler ga ne uporabiš na motorju....

imag0299.jpgimag0300.jpg

Razočaran nad izdelkom, izgleda da ga bom moral ojačati če bom hotel da motor stoji ravno...

Nakupa ne morem priporočat!

Lp

malo dražje,vendar stabilno.

post-5502-0-50029300-1338668552_thumb.jpg post-5502-0-30568300-1338668510_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Sem tuhtal ali naj za yamaho dokupim in montiram centralno stojalo, ampak ker ni poceni sem šel v iskanje stojala (za neko razumno ceno). In našel na Bolhi zadevo (za 25 €) ; kontaktiral možakarja, se zmenil (za doplačilo 6 € je naredil še dva alu valjčka in priložil dva imbus vijaka za pritrditev na zadnjo vilico) , dobil po pošti, sprobal in mu sporočil, da je vse OK, on pa mi nato pošlje račun, katerega plačam in to je to.

 

http://www.bolha.com/dodatna-oprema/oprema-za-motorna-kolesa/ostala-oprema-za-motoriste/stojalo-za-motor-1274320916.html?aclct=1360752741

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa ta stojala so odlična preizkušeno ;)http://store.proitalia.com/images/96797310B-ducati-rear-stand.jpg  :devil:

Ga imaš?(koliko€) Videti je bol funkcionalno kot pa  posebaj spredaj in zadaj,vsaj za čez zimo ;) da dvigneš celega.

Pa tu se ne gre za ceno  bol sem hotel samo izpostavit patent in način  vpetja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm ga kupu v lojzu. 30 ojrov se mi zdi. Pa sem BP tud bajso (varadero) gor dal.

Za cez zimo je pa (meiner Meinung nach) dvigalo najbolj enostavno.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he  dormeo ja :OK:

Zgorna ideja je OK , samo gume so še vedno na trdih tleh :)

Nekako bi si jaz želel imeti neko stojalo k se dvigne cel moped  in da ima to stojalo potem kolesa da ga lahko prepelješ  po garaži brez da ga spuščaš itd. Skratka nek hibrid med stojalom in vožičkom :) Pa da je seveda cena  primerna ali da se ga dda z malo znanja doma spacat 

Popravljeno . Popravil klopko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač daš motor na mizi na stojala, mizo pa na kolešča pa je :)

Drugač je pa to servisna miza...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Doma večinoma samo zadnje, prednje samo kadar menjam prednjo gumo.

 

Na pisti pa vedno oba - zaradi grelcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!