Skoči na vsebino

Miss Motosvet


Špilferderber

Priporočene objave

MOJ GLAS PRIPADA NATI :yea2: :yea2: :yea2:

moj pa tisti, ki bo največ pokazala!!!!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e ...moj pa uni ki bo pokazala najmanj... pa najbolj zrajcala fante

gole piščance gremo lahko gledat v Jato

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e ...moj pa uni ki bo pokazala najmanj... pa najbolj zrajcala fante

gole piščance gremo lahko gledat v Jato

za pohat so tudi goli boljši kot neoskubljeni :devil:

kje je že ta Jata? :hmm:

me pa res zanima če bi se katera od MS hotela slikat v malo bolj zapeljivi pozi (magari oblečena :naughty: ) al še vedno vse mislite, da more bit emancipirana ženska tudi absolutno neprivlačna in še ponosna na to? :angry:

kot da je lepota nekaj česar se je treba sramovat in skrivat?!?!? :blink: ah dvojna merila, po eni strani je nespodobno in neprimerno kazat ženske čare, po drugi strani pa je to prva stvar, ki jo vse uporabite če kaj hočete od moškega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy

a mal nakladas...

al povociras.... :hmm:

prevsem pa....katera pa ima dovolj energije da se vas bo potem otepala ko bodo slike online :zzz:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e pa res zanima če bi se katera od MS hotela slikat v malo bolj zapeljivi pozi (magari oblečena :naughty: ) al še vedno vse mislite, da more bit emancipirana ženska tudi absolutno neprivlačna in še ponosna na to? :angry:

kot da je lepota nekaj česar se je treba sramovat in skrivat?!?!? :blink: ah dvojna merila, po eni strani je nespodobno in neprimerno kazat ženske čare, po drugi strani pa je to prva stvar, ki jo vse uporabite če kaj hočete od moškega.

pervy,

lepa in pametna ženska verjetno zapeljujesvojega tipa, ne pa tudi vseh čalnov Motosveta ... ker če ima dobrega tipa ,verjetno ne čuti potrebe po tem, da bi ji še drugi komplimente in pohotne opazke dobacivali ...

mogoče pa ni glih moralno največjega orožja - zapeljivosti in privlačnosti - takole v javnosti uporabljat ... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bolj sem mislil tako dobro kombinacijo punc in motorjev in ne mi rečt, da tudi fant nebi bil ponosen na take slike, ženskam pa itak nikoli ni odvečen kak kompliment tudi iz tujih ust .) , sploh če se fant premalokrat ga spomni sam dat. :devil:

recimo nekaj v tem stilu kot Lori:

1.

post-15-1078931798.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bolj sem mislil tako dobro kombinacijo punc in motorjev in ne mi rečt, da tudi fant nebi bil ponosen na take slike, ženskam pa itak nikoli ni odvečen kak kompliment tudi iz tujih ust .) , sploh če se fant premalokrat ga spomni sam dat. :devil:

a misliš na take slike, pri katerih naj bi ženski, ki razgaljena sedi na motorju, iz oči in navlaženih ustnic, gledal čisti koncentrirani fuk?

dvomim, da bi me ful u iber veselilo, da bi moja ženska take poglede delila vsem, ki bi se pridrajsali mimo motosveta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš na take slike, pri katerih naj bi ženski, ki razgaljena sedi na motorju, iz oči gledal čisti koncentrirani fuk?

dvomim, da bi me ful u iber veselilo, da bi moja ženska take poglede delila vsem, ki bi se pridrajsali mimo motosveta ...

EGOIST!!!!!!!!!!

pa, a ni lepo za pogledat?

post-15-1078932191.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EGOIST!!!!!!!!!!

pa, a ni lepo za pogledat?

Če maš kaj primernih fotk, kar na plano z njimi :)

jaz bom svoje zadržal za lasten ego boostat :D...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.

get the picture????? :devil:

Z največjim veseljem bi se pustila v tej pozi slikat... sam jaz tega ne znam :(.

Ko se naučim po zadnji koli z motorjem vozit pa me lahko date na net.... ne, ne.... MORATE me dati na net ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e ...moj pa uni ki bo pokazala najmanj... pa najbolj zrajcala fante

gole piščance gremo lahko gledat v Jato

hmm prej bos chikne vidla na ptuju kokt v jati :topic: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm prej bos chikne vidla na ptuju kokt v jati :topic: .)

NA PTUJU? a sm kaj zamudila :hmm: res da ne hodim dost ven apak ... ni pišancof same kure! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če bo kaj s to miss Ms.......pomoje bi lažje mistra zbrali ko pa je tolk pogumnih kandidatov.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če bo kaj s to miss Ms.......pomoje bi lažje mistra zbrali ko pa je tolk pogumnih kandidatov.... :hmm:

evo ,se prijavljam za Misstr ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ,se prijavljam za Misstr ja :D

uuuuaaa, rajši bi pogledal tejko kot pa tebe ! :lol1: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuaaa, rajši bi pogledal tejko kot pa tebe ! :lol1: .)

DEFINITIVNO rajši!!!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!